Červenec 2014

Ain’t it fun, you can't count on no one?

29. července 2014 v 13:49 | Violet
Včera sem tak ležela v posteli, dívala se na Sex ve městě 2, lakovala nehty, jedla bagetku s tuňákem, rajčaty a sýrem a přemýšlela nad tím, jak by bylo super být Samanthou. Všechno by bylo jednodušší, umět se nevázat a jen si užívat. Zjišťuju že prostě asi na ty kluky štěstí nemám a když mám tak to štěstí spíš nemají oni na mě protože sem tak nějak citově narušená. Se svým "vztahem" (po tomhle víkendu už si jistá ani nejsem) pořád doufám že to dopadne jak v Kamarád taky rád. Bohužel se k tomu asi moc nechýlý....bože proč se nemůžu neupínat? :D.....achjo.... musela sem si sem jít vypsat svoje pocity za poslední dny...cítím se od soboty tak nějak prázdná uplně. V pátek byla diskotéka, kterou sem si jakž takž prefektně užila! Vyhrála sem víno, nic sem si jako posledny akce, neplatila, protančili sme to, polovinu dokonce na podiu, prokecala s přáteli a prostě bylo mi svým způsobem fajn. Došla sem kolem 4 a spala tak nějak 3 hodiny, pak sem jela v sobotu ráno do Tesca s kamarádem, pomoct mu vybrat nějaké oblečení. Jelikož sem finančně na dně, tak sem si udělala radost jenom tangy z NY za 109,- :D. Pak dojela kamarádka a tak jsme ještě radili jí. Když jsem dojela domů šla sem hned spat, abych naspala aspoň hoďku předtím než půjdu na další akci. Na oslavu tří kamarádů. Udělala jsem jim krtkův dort (který byl spořádaný velmi rychle a slyšela jsem samou chválu, dokonce mě potěšilo, když jeden z hostů přidal ten dort na facebook:D) místo toho abych jim tam nesla flašku, kterých tam bylo víc než dost, tak sme se s kamarádkou dohodli že tohle bude nejlepší. Ještě než sme tam šli sem šla k Pati, kde sme to rozjeli s Malibu:D. Vzali sme naše výtvory a s chutí vyrazili, bohužel sem to na začátku trošku přehnala a až na jisté citové výlevy to byla místy skvělá akce. Jelo se nonstop, domů sem došla o půl 8 ráno, zalehla a spala. Večer sem se už jen šla projít. Dneska ráno sem hned naklusala do posilovny a ten víkend se projevil na mé fyzičce:D. Zbytek dne už sem trávila v pohodě a depresích doma:D. Do týdne mám naplánovaných moc věcí tak doufám že to všechno stihnu.
Jooo a taky se musím pochlubit tím, že mám toho nejlepšího kamaráda, kterého nemá nikdo jiný:D! Jestli je tu někdo kdo tohle čte a čte náš blog dýl, tak ví, že mám od kamaráda půjčený longboard a dneska mi oznámil že je nadobro můj. Chtěl mi zlpšit náladu. No není skvělý??!!!!! Mám z toho takovou radost :33 orpavdu mi to trošku zlepšilo náladu:3


více v c.č

Let's go to the picnic!

14. července 2014 v 21:23 | Elis |  Eli's diary
Snažím se, abych doma neseděla jenom tak na prdeli ( a seděla na ní třeba někde jinde, co si budeme povídat :D ) a i když zatím moje prázdniny nejsou kdovíjaký odvaz, musím říct, že si to užívám. Většinou to vypadá tak, že ráno vstanu, jdu si zaběhat, udělám si nějakou dobrou snídani, poté to je dopoledne s počítačem a mojí prací na rádcovský kurz, no a po obědě hurá za nějakou zábavou. Dokud jsem měla peníze tak jsem nakupovala, bohužel došly rychle a jelikož jsem letos bohužel bez brigády, tak je pro mě tato zábava jíž tabu :D Takže jezdím na kole, flákám se po městě a většinou by jste mě našli U přístavu, na tom nejlepším ovocném ledovém čaji :D O víkendu bylo fakt nádherně a s Leňou jsme se rozhodly, že je to ideální počasí na piknik, tak jsme k ní na zahradu vytahaly deky ( mimochodem ty nejlepší na světě :D ) a jenom tak se válely a opalovaly se. Zjistila jsem, že co se opalování týče, tak jsem vážně marná, protože já pouze měním odstín bílé ze světlě bílé na tmavě bílou :D No a až se zatáhlo a sluníčko zapadlo, tak jsme se uklidily dovnitř a pustili si film, jednou Paranormal Activity, které jsme nudou přetáčely a potom Pokoj 1408, který jsem sice už viděla ale Leňa ne a nechtěla se na něho dívat sama :D a další den, za doprovodu kouzelného melounového nápoje, který nám přípravil Leňin bratr s jeho kámoši, na jakýsi příšerný německý horor, řeknu vám to byla taková kravina!!! :D Víc jsme se u toho nasmála než bála :D No a dneska přijela po třech týdnech kamarádka z Německa, tak jsme pokecaly co nového se událo tady a jak se měla ona. A teď mě čeká už jenom velký zmatek balení a dodělávaní úkolů na tábor a na kurz. Odjíždím v pátek a pryč budu skoro na měsíc, vracím se 10. srpna. Zkusím vám přednastavit co nejvíce článků, nápadů mám hodně ale uvidíme co mi dovolí čas.


Jo, baví mě to ...

something is right and something else goes wrong...

5. července 2014 v 15:49 | Violet
Taky máte někdy pocit, že když je všechno najednou super, tak se musí zas něco pokazit??? V poslední době si toho celkem všímám, že když se spraví jedna věc, dalších 150 se jich musí vyloženě po*rat.

V minulém článku sem psala že sem byla týden před vysvědčením na vodáku. Už nikdy bych nejela :D :D :D! Nejhorší výlet. První den to vypadalo ještě docel nadějně jeli sme 7 hodin autobusem někam do Vyššího brodu, kde nám řekli co a jak, nějak sme se snažili naučit se řídit ty loďky a jeli sme do Rožmberku. Bylo to kolem 10 km a bylo krásně, takže sme se celkem kochali, jenom moje kolena utrpěla nějaká zranění na jezu:DD. Večer sme rozdělali stany a zašli si na jídlo. Musím vám říct že sem si tam žrala jako to prase :DD Večer pěkně smažák :D. Další den sme ráno vyjeli do Krumlova. To už bylo kolem 20 km. Ale dojeli sme odpoledne a pak měli volno takže to bylo fajn. Jen na konci nám začalo pršet no a třetí den byl ten osudný. Jeli sme 4 hodiny v dešti na Zlatou Korunu :D! Všichni mokří a vyklepaní vylézali z loděk:DD. Nikdo nechtěl spat v těch mokrých stanech a už tam začínali kupovat i chatky ale nakonec sme se měli jít osušit a začalo se řešit že by sme už jeli domů protože to se fakt nedalo a jízdy sme měli za sebou. Samozřejmě že sme vyjeli a doma sme byli kolem půlnoci. Všichni sme byli hrozně rádi a jízda autobusem byla aspoň zábavná. Koupiili sme si pizzu, hráli "Na co myslíš", kecali a myslím že nás celkově ten výlet díky tomu dešti a všemu ostatnímu hezky sblížil:).

Prázdniny mi začaly brigádou u nás v restauraci, kde dělám ve výčepu. Celkem mě to i bavilo ale teď sem tam dlouho nebyla a s takovou ani snad nebudu mít žádné peníze:D. No ale jsem ráda že zatím nebylo dne aniž bych nedělala vůbec nic, Vždycky sem byla aspoň venku nebo někde v posilovně apod. Zašli sme s holkama i do kina na Hvězdy nám nepřály:)
Jediné nemilé překvapení pro mě bylo že tatínek byl v Řecku a nic mi neřekl :D ale tak nějak to neřeším:D. Už jsem si na to zvykla.
No ale zatím nemůžu říct že by prázdniny začali nějak super úžasně:D, ale furt lepší než minulý rok v nemocnici že:D. Doufám, že se to všechno zlepší, včetně počasí, u nás je zatím furt škaredě:D.What You Wanted

2. července 2014 v 21:29 | Elis |  Eli's diary
Můj první prázdninový článek, jéééj! Nemůžu tomu uvěřit, že už jsou prázdniny. V pondělí jsem se první zrána musela podívat na vysvědčení, jinak bych snad šla i do školy :D Zatím si nemůžu stěžovat, moje prázdniny měly parádní rozjezd. Hnedka po vysvědčení, od pátku do neděle, jsem jela oslavit prázdniny a připravit dřevo na tábor se skautama na Karolínku. Musím říct, že to byly nejlepší 3 dny v poslední době, ještě teď se přitrouble usmívám, když na to vzpomínám, ale nebudu tu nic psát, protože jinak o mě ztratíte dobré mínění a to nechci :D No každopádně parádní nakopnutí do prázdnin! V pondělí jsem šla s Viol a Terez do kina na Hvězdy nám nepřály, a lidé to nechoďte :DDD Ten film je tak boží ale zároveň tak neskutečně smutný opravdu! Ale musím říct, že mě vůbec nezklamal a
chvála na něho je fakt přiměřená. Rozhodně toho nelituju, i když po shlédnutí jsme si s holkama, s mokrým obličejem a
tunou kapesníků v ruce, všechny položily stejnou
a jdu přednastavené, jelikož my naši zařídili fakt parádní dovolenou na chatě uprostřed lesa, bez civilizace a bez eletriky, díky fakt díky. Takže v neděli odjíždím, tak aby to tady neleželo ledem :D Taky mám vymyšlený článek o mých oblíbených filmech a celkově se tu teď budeme s Viol snažit psát více, ať tu není taková nuda :D Tak já myslím, že je to tak všechno a můžeme jít na fotky!


UPOZORNĚNÍ! Tento článek bude obsahovat příliš mnoho fotek s mým obličejem. Víc než je zdrávo ( aneb Elis objevila Retricu :D)

DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)