Skautský tábor 2014

19. srpna 2014 v 15:46 | Elis |  Eli's diary
Sama tomu nemůžu uvěřit, ale po měsíci jsem konečně doma a snad poprvé můžu říct, že na psaní tohoto článku se strašně moc těším! Takže ahoj :)
Je to až neuvěřitelné, jak se moje prázdniny vyvíjí a kolik se toho za tu dobu, co jsem tu byla naposled událo. Ale půjdeme postupně a prvně bych vám chtěla napsat o táboře, protože je to nejstarší akce a já nechci na nic zapomenou. Dále pak chci napsat ještě jeden článek o akci, a pak jsou na řadě už jen deníčky :)
Tenhle tábor byl pro mě za tu dobu co chodím do skauta ten nejlepší. Byli tam úžasní lidi a konečně taky dojela moje BFF, se kterou jsem se dlouho neviděla, protože jezdila na brigády do Amsterdamu, nebo si vždycky našla nějakou trapnou výmluvu :D a vůbec tam byli úplně neskutečně fajn lidi, a jak se říká, akce jsou hlavně o lidech. Zase jsem po dlouhé době dělala šílené věci, například jsme měli dvoudenní výlet ke skalám. Nejenom, že cesta tam byla naprosto odporná, 35 kilometrů do kopce s težkou krosnou na zádech není žádná sranda, každopádně žádná sranda nebyla ani to, když mě pak nutili na ty skály vylézt :D Řeknu vám lidi, že tyto prázdniny se neskutečně překonávám, budu vám o tom psát i v dalším článku. Takže když jsem na vrcholku té skály brečela ( težko říct, jestli štěstím a nebo strachem :D ) a dívala se dolů ( což nebyl zrovna fajn nápad ) a nechápala jsem jak jsem se tam nahoře ocitla :D cesta dolů byla ještě horší a pak jsem byla neskutečně ráda za pevnou půdu pod nohama... ještě, že jsem měla tak úžasného jističe! :3♥ A asi se mi to i líbilo protože jsem se vydala na další skálu a o pár dnů později na skálu další :D Takže tady máme živoucí důkaz, že i když na něco nemáte, tak stačí chtít a půjde všechno! :D Na zpáteční cestě jsme už trochu znavení děsili kolemjdoucí lidi, když nás vedoucí nutili dělat takové debilní věci, jako tancovat Danza Kuduro, chodit po zpátku, hrát sprostý slovní fotbal a podobně. Takže do tábora jsem došla v tričku vedoucího a zpívala si " Já bych si koupil myši..... a co bych s těma myšmamama dělal? " Zjistila jsem, že ve skautě jsou vážně ti nejlepší lidi, zvláště v tom našem. Protože ví, kde končí jedna hranice a začíná další :DDDD Těch 12 dnů bylo naprosto úžasných, jen mě mrzelo, že jsem musela odjíždět dřív. No a teď už jsou na řadě fotky, udělávám tak trochu letem světem jak to tam asi vypadalo, od začátku do konce :D Takže se připravte na pořádnou nálož fotek :D


Jelikož se nám ten tábor bohužel nepostaví sám, musíme dělat všechno sami :D Chlapi dělají kuchyň a sprchy a na nás nechávají takovou práci, jako hrabání sena na louce, kde máme potom později postavené stany
Mé dvě BFF :3 :D


Pracují všichni, malí i velcí :DLetos jsme měli i hřiště na badminton nebo ringo


Selfie, vždy a všude


Tady vypadám docela akčně :D


Takhle vypadá polovina fotek z tábora :DJsem horolezec největší! :D

Turistka největší! :DZ výletuUdělali jsme si vlastní formulky a závody v nich :D


A dojela k nám i světoznámá kapela Karvána :D


Nuda ve vlaku :D


Hraju šiškandu..... Jsem tvrdá holka....


A nakonec s Lehničkou ve stanu :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betty Betty | Web | 19. srpna 2014 v 21:21 | Reagovat

Týjo, já bych asi na takovýmhle táboře nepřežila ani týden :D Jezdila jsem vždycky jen na normální. A taky obdivuju, že vylezeš na skálu, já ve škole měla problém i s horolezeckou stěnou..:/ :D Ale je dost fajne, že takovýhle tábory (navíc skautský) ještě jsou, protože na táborech je největší sranda a zážitky :) Máš na co vzpomínat :)

2 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 20. srpna 2014 v 10:46 | Reagovat

Skvělý fotky :) na tu skálu by mě nedostal ani svatý Petr :O už se moc těším na další várku foteček :)

3 rommack rommack | Web | 9. září 2016 v 7:17 | Reagovat

pujcky do výplaty :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)