Září 2014

I don't wanna go to school, I just wanna break the rules...

27. září 2014 v 13:56 | Violet |  Violet's diary
Panebože, já se vážně stydím za datum svého posledního článku.....bohužel jsem toho měla teď docela hodně. Dělo se nějak moc věcí, které pro mě nebyli uplně příjemné, ale zase na druhou stranu se dělo i pár příjemnějších věcí, takže bych se ráda podělila o pár fotek ještě z léta. No ale snad ta nejhorší věc co se mohla stát byla ŠKOLA. Zatím je to ještě takové pohodička, ale už začínají písemky no a zrovna takové pravopisné cvičení po létě....no nádhera :DD. Jestli projdu druhákem tak po výzu budu mít neskutečnou kocovinu :DD. Jediné co mě drží tak nějak nad vodou že se pomalu ale jistě blíží zájezd do Anglie, sice doma bylo pár narážek na to jako kolik to stojí ale tak jako furt lepší než lyžák do Alp, který stojí o hodně víc a bez vybavení a jídla, takže myslím ekonomicky :D, stejně jako zbytek naší třídy, všichni sme se na lyžák vykašlali, protože pro všechny je sen spíš ta Anglie, pro mě to teda bude neskutečené splnění si snu, ne jenom že Anglie se mi jako takhle hrozně líbí a chci se tam podívat, ale taky hlavně sem nikdy nikde nebyla, takže dreams come true <3.
S druhákem taky přišly taneční, ve kterých sme byli poprvé toto pondělí. Sranda byla to, že sem to ani nevěděla, v klídečku sem si seděla ve škole když z ničeho nic na mě Anetka, jestli mám tady věci do tanečních :D:D. Takže sem to vyřešila tak, že sem napsala mamce ať mi věci veme a po škole sem zajela za ní do práce :D. Začínali sme cha chou a waltzem, docela se to dalo, teda až na výběr našich chlapců :D :D. To byl totiž celkem mazec :D. Ty hezké by ste spočítali aj na prstech :DD. Ale tak nevadíí :D to se zvládne :D. Jak sme skončili tak sme si hned šli ještě do jedné místí hospody na nějaký dobrý drink :D. Dala sem si tu nejlepší tequilu sunrise<3. Pak byl menší problém s odvozem domů, ale nakonec sme dojeli tak kolem půl 10. Takže pondělky mám zabité. Vzhledem k tomu že autobusy domů i zpět nejdou takže budu muset být ve Zlíně.
Co se týče kluků, zabrouzdáme trošku do holčičího tématu:D, tak musím říct, že mi je snad líp aj bez nich :D. Jsou s nima jenom problémy -_-. Něco uděláte a hned jse za tu špatnou. Přitom kruci fuck it iam young :D. Už mi z toho roste hlava kolem, asi je lepší nestarat se o nic, jinak si ničeho naužijete :D!
No nic dneska už mě čeká jen menší focení nových profilovek a svatováclavské slavnosti. Na které se asi teda ani podívat nepůjdeme, protože je to každý rok to samé, a asi si jen půjdem na Vaška připít:D.
Takže sem přidávám pár fotek z léta a ještě nějaké z první týdnů, slibuju že začnu psát víc, sama bych chtěla psát co nejčastěji to půjde, v týdnu sem přidám fotky co se mi nashromáždili i v mobilu :3
cause I’m looking for a miracle

15. září 2014 v 22:24 | Elis |  Eli's diary
Jaksi nám to rychle utíká mi příjde. Právě jsem musela smazat článek, který jsem psala už 1. září a teď už by nebyl moc aktuální a ono už je to 14 dní co ho odkládám. Neuvěřitelné :D
Moje dny začínají být ten stejný stereotyp co vždycky, škola, učení, škola, učení.... Protože za ty dva týdny jsme zvládli napsat už 7 písemek, myslím, že držíme rekord :D Stačilo, když nám hnedka druhého září přišel matikář do třídy a řekl, že se nebudeme zabývat zbytečnými kecami co jsme dělali o prázdninách a rovnou půjdem na učivo. Takže asi tak :D Ale zas na druhou stranu toho mám na tento školní rok hodně naplánovaného, třeba teďka ve čtvrtek jdu poprvé do tanečních nebo stále čekáme na rozhodnutí školy, jestli letos pojedeme do Belgie nebo na vodák. A vlastně se na druhou stranu zase těším, protože mám pocit, že druhák je poslední rok, kdy si ještě můžu užívat, protože ve třeťáku už máme semináře a přípravu na maturu a celkově ta matura už bude hodně aktuální :D Jinak se nic zajímavého v mém životě neděje, tak půjdeme rovnou na fotky. Hodně z nich bude ještě z prázdnin, tak si alespoň zavzpomínám :)


just simply

DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)