Říjen 2014

Liebster award TAG

4. října 2014 v 11:52 | Violet & Elis |  Společné články
Ahojte, dneska takový trošku neobvyklý článek, byly jsme nominované do Liebster award TAGu, za což děkujeme Lexi:), tak sme si řekly proč ho nenapsat, přece jenom jsme už dlouho neměly ani žádný společný článek, a celkově naše aktivita upadá :D.

Pravidla Liebster award tag-u:
  1. Nominovaný by měl poděkovat blogerovi za nominaci.
  2. Napsat 11 faktů o sobě.
  3. Odpovědět na 11 otázek, které dostal
  4. Na konci nominovat 11 blogerů, aby odpověděli na tvých 11 otázek.
No vzhledem k tomu že asi nikoho dál nominovat nebudeme, tak 4. pravidlo porušíme :D :P Doufáme, že to nevadí :D
11 faktů o mě

1. Chodím do druháku na OA, obor veřejnosprávní činnost a ve třídě jsem se samýma blondýnkama :D
2. Miluju Harryho Pottera, Leonarda Dicapria, Channinga Tatuma, těstoviny, svůj mobil, rodinu, přátele a milion věcí :D
3. Jsem hrozně přecitlivělá, každá blbost mě rozbrečí a hlavně filmy :D což mi připomíná dnešní Armagedon...RIP Bruce..
4. Asi mám štěstí na samé dementy :D
5. Moje úchylka je loupání kůže, jo někomu to může přijít nechutné :D
6. Ráda utrácím peníze, v poslední době jsem pořád švorc
7. Když řeknu, odedneška jím už normálně, tak to nemyslím vážně
8. Snažím se věnovat fitness
9. Hraju League of Legends :D
10. Jsem neskutečně tupá na matiku, ale tento rok už tam mám dvě 2 :D! dobře já
11. Chovám se slušně a nekouřím, bohužel v ironii :D


Mých 11 odpovědí na dostané otázky:


1. Aký je tvoj najobľúbenejší druh oblečenia?
Složitá otázka, poprvdě miluju asi nejvíc podzimní oblčení, nesnáším teda zimní bundy, spíš mám ráda takové to hezké vrstvení, kdy jde vždycky to hezké vidět :D, takže asi mám nejradši svetry, legíny, volnější trička, občas rifle, když dobře padnou a tak podobně :D :P

2. Aké štáty by si v budúcnosti chcel/a navštíviť?
No v dubnu jedu se školou do Anglie, což je můj sen, takže tam se opravdu těším, pak bych se ráda podívala i na Eiffelovku, ikdyž francouzštinu nenávidím :D, no a samozřejmě do USA a ještě Irsko. Nejradši bych se podívala všude, protože jsem zatím nikde nebyla kromě našeho drahého státu nebo Osvětimi :D


3. Čo ťa priviedlo k blogovaniu?
Ani nevím, bloguju už tak nějak od mala, začalo to klasickým postováním ničeho:DD, většinou takové ty pixelky, kusovky apod :D.

4. Aký máš najkrajší zážitok za celý tvoj život?
To je hodně těžká otázka teda:D...vůbec nevím, většinou všechny hezké zážitky skončili katastrofou, asi bych sem ještě nedávno napsala něco ze zážitků se svým "ex", ale to se mi nějak vzhledem k okolnostem psát nechce :D, takže tady fakt nevím a doufám, že v nejbliží době se nějaký hezký stane :P:))

5. Farbíš si vlasy? Ak áno, kedy si s tým začal/a?
Jo barvím, začala sem někdy v 7 třídě, když sem se dala na blond, pak sem šla do hnědé, pak do červené, pak zas hnědá, pak zrzka a nakonec sem zase u hnědé :D

6. Aký máš názor na telesné modifikácie? (tetovania, piercingy...)?
Kladný, tetování bych chtěla a dlouho chci piersing do pupíku :), jen maminka na to má asi jiný názor :DD

7. Obľúbený hudobný štýl?
Poslouchám fakt všechno (kromě teda takových těch jako jsou metal, vážná hudba nebo dechovky :D) takže tady fakt nevím, nerada poslouchám jeden styl, každý týden se mi líbí jiný víc :D :)


8. Čo by si chcel/a v živote dosiahnuť?
No momentálně to je dodělat školu, udělat maturitu, možná jít na výšku nebo jet dělat au-pair, podívat se určitě na ty místa které sem psala výš no a dál se uvidí prostě no :P :)

9. Máš rad/a jeseň? Ak áno, čo máš najradšej na jeseni?
Miluju podzim!!! Je to moje nejoblíbenější roční období. Nejradši na něm mám prostě ty opadávající stromy, barevné listy, čaj, sledování filmů, že už není takové horko, oblečení, šály, svetry, dýně, halloweenské speciály PLL :D no prostě všechno <3


10. Ako často nakupuješ?
Jen tehdy pokud mám peníze a to není moc často, momentálně si nepamatuju co jsem si naposledy koupila -_- a z toho mi je až do breku, nákupy totiž zbožňuju.

11. Aké seriály sleduješ?
Sex ve městě, Pretty little liars, Teorii velkého třesku, The Carrie diaries, Dvě socky, Přátele, Chůva k pohledání :D, občas se mrknu i na Jak sem poznal vaši matku nebo Dva a půl chlapa nebo Super drbnu :P:D
11 faktů o mě

1. Chodím do druháku na gymnázium a občas si říkám, co tam sakra dělám a jak jsem prolezla prvák :D
2. Baví mě objímat lidi nevím proč.
3. Nakupování je něco co dokážu dělat celý den a nepřestane mě to nikdy bavit.
4. Němčina mi absolutně nejde a asi ani nikdy nepůjde.... Ja, ich bin dumm.
5. Miluju čas, který trávím s přáteli ♥
6. Ano, jsem skaut no a ? :D
7. Miluju vůni syntetického melounu, takže všechny balzámy, lesky, voňavky ke mě !! :D
8. Ráda čtu, čítávala jsem hodně, ale v poslední době na to mám tak málo času, že jednu knížku čtu už 4 měsíce. Strašně mě to vadí, ale snažím se s tím něco dělat.
9. Baví mě pomáhat lidem, mám pocit, že mě to naplňuje a jsem užitečná. Už mám rozjednanou práci dobrovolníka, tak snad to klapne.
10. Jsem neskutečněj dobrodruh a miluju spontánost a spontánní akce !!!!
11. Aktuálně prožívám nejštastnější období co si pamatuju a doufám, že jen tak neskončí ♥


Mých 11 odpovědí na dostané otázky:


1. Aký je tvoj najobľúbenejší druh oblečenia?
Tohle je opravdu těžká otázka :D Mám ráda takové to počasí, kdy přes sebe přehodím jenom nějaký tenký propínací svetřík a je mi fajn. Ale příjde mi, že nejvíc ujíždím na pěkných halenkách, tričkách, tílkách a celkově spíše všeho, co se týče vršků. Ale jinak miluju všechno oblečení! ♥ :D

2. Aké štáty by si v budúcnosti chcel/a navštíviť?
Mým největším snem je Francie, Londýn, New York... Ale nebráním se ničemu třeba i Japonsko nebo Švédsko se mi líbí. A nemuseli by to být jenom takové ty výlety typu hotel, město, obchody, i když tohle je samozřejmě top! ♥ Ale v nějaké pěkné zahraniční krajině, ve spacáku, proč ne? :D


3. Čo ťa priviedlo k blogovaniu?
To tak jednou v 5. třídě přišla do naší třída osoba, která mi ukázala co je blog, provedla mě začátkama blogování a nakonec jsme spolu skončili tady :D Díky Viol! ♥ :3 :D A pokud máte zájem o záchvat smíchu, prosím zde.

4. Aký máš najkrajší zážitok za celý tvoj život?
To asi teďka bohužel nemůžu říct, protože mám pocit, že ho teďka prožívám :) Ale i tak je jich hodně a nedokážu říct, který je nejlepší. Devátá třída, prázdniny, společné akce s kámoši, lyžařský kurz.... a takové ty chvíle, kdy je vám strašně fajn a máte pocit, že vám nemůžu být líp. Někdy trvají sice jenom krátce, ale na ně si pamatuju nejvíc.


5. Farbíš si vlasy? Ak áno, kedy si s tým začal/a?
Zatím tomu zdárně odolávám, i když tyto prázdniny už jsem od změny barvy byla opravdu kousek :D Ale zatím mě to nějak extrémně neláká, možná někdy...

6. Aký máš názor na telesné modifikácie? (tetovania, piercingy...)?
Nevadí mi to, pokud to není přehnané. Nějaký drobný piercing nebo minimalistické tetování by mě vůbec nevadilo. Větší tetování nebo jiné "ozdoby" se mi líbí pouze na někom, to mi nevadí, ale sama bych si je asi nedala.

7. Obľúbený hudobný štýl?
Jako Viol, poslouchám fakt vše až na metal a dechovku :D Dokonce mi občas nevadí ani vážná hudba, ale tak to musím být opravdu v náladě :D8. Čo by si chcel/a v živote dosiahnuť?
Udělat maturu, rozhodně vystudovat vysokou školu, stát se třeba doktorkou, cestovat, ale hlavně to co jednou budu dělat chci dělat pořádně. A být spokojená (sama se sebou), samozřejmě.

9. Máš rad/a jeseň? Ak áno, čo máš najradšej na jeseni?
Podzim je s jarem moje nejoblíbenější období! Baví mě ta atmosféra, předvánoční atmosféra, i když občas prší a je sychravo, tak miluju to počasí..... Je to i fajn období na oblékaní a hlavně čas na postel, knížku a čaj! Prostě podzim miluju!

10. Ako často nakupuješ?
Jenom co mám peníze, tak nakupuju :D Takže poslední dobou moc často ne... naposled jsem byla snad v červenci, což je zoufalééé!

11. Aké seriály sleduješ?
Pretty Little Liars pravidelně, jinak tak příležitostně třeba The Big Bang Theory, Friends nebo Dr.House :D Ale mrknu fakt na všechno, nebráním se ničemu :)

Takže to by bylo vše, ještě jednou moc děkujeme :)

DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)