Únor 2015

I sleep in all the things you've done...

6. února 2015 v 19:08 | Violet
Konečně skončily všechny hektické týdny dohánění pololetí, a nastalo nové, které stejně začíná uplně stejně :D. Prázdniny sem si ve směs užila, ikdyž to byl jenom jeden blbý den navíc no -.-, pololetí sem ukončila v oblíbené hospodě ve Zlíně s tequilou sunrise a druhé ukončení se dělo o pár hodin později v druhé oblíbené hospodě ale tentokráte v našem městě, tam se to teda rozšouplo trošku jinak. Šly sme si s kamarádkou sednout pouze na čaj, jenomže znáte to, potkali sme se tam s dalšíma lidma, tak sme si k nim přisedli, a tak se stalo že kamarád měl u sebe petku s metaxou, odmítněte dotknout se slunce zadarmo :D :D. Takže to skončilo tak, že sem si dala pár panáčků a skvěle se zapovídala s jedním klukem se kterým sem se seznámila ten večer. Cesta domů byla věnovaná excelentním výkonům Leonarda DiCapria a naštvaným konverzacím o tom, že nemá Oscara:D. Seznámila sem se tam totiž s dalším klukem, kterého už znám x let od vidění ale až teď sme se oficiálně seznámili a zjistila sem že miluje Lea snad víc než já :D.
Pololetí sem začala, ale se známkami docela slušně bych řekla, a furt se snažím, chci to trochu vylepšit, měla sem jednu trojku (z frániny, kterou prostě nenávidím) a jinak dvojky, kterých mohlo být jakože míň :D. Tak se to snažím zlepšit. Jinak si myslím, že jsem fakt šťastná, sice občas mám takové návaly nálad, kdy bych byla nejradši sama a o nikoho a nic se nestrala, ale pak příjdou ty hezké dny kdy vás přítel čeká na autobusové zastávce s kyticí růží, jen tak :33. A to hned změní náladu.
Tento víkend mám ale absolutně zabitý. Po škole sem šla mamce doplnit dárek k narozkám a pak s holkama na kafe. Dojela sem před pátou, šla si pro 50 odstínů temnoty, u kterých dneska hodlám strávit večer, došla domů, najedla se oblíbených špaget a začala stahovat nové lhářky. Takže si dneska udělám vyloženě oddechový den, protože zítra mamka slaví zmiňované narozky, a jelikož kulatiny tak oslava jak blázen na dva dny :D. Kvůli jistým neshodám s jejím dvojčetem to dopadne tak že budou dvě oslavy takže se nikam nedostanu, protože musím na obou pomáhat. Som nadšená :D. Hlavně z neděle.
DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)