I sleep in all the things you've done...

6. února 2015 v 19:08 | Violet
Konečně skončily všechny hektické týdny dohánění pololetí, a nastalo nové, které stejně začíná uplně stejně :D. Prázdniny sem si ve směs užila, ikdyž to byl jenom jeden blbý den navíc no -.-, pololetí sem ukončila v oblíbené hospodě ve Zlíně s tequilou sunrise a druhé ukončení se dělo o pár hodin později v druhé oblíbené hospodě ale tentokráte v našem městě, tam se to teda rozšouplo trošku jinak. Šly sme si s kamarádkou sednout pouze na čaj, jenomže znáte to, potkali sme se tam s dalšíma lidma, tak sme si k nim přisedli, a tak se stalo že kamarád měl u sebe petku s metaxou, odmítněte dotknout se slunce zadarmo :D :D. Takže to skončilo tak, že sem si dala pár panáčků a skvěle se zapovídala s jedním klukem se kterým sem se seznámila ten večer. Cesta domů byla věnovaná excelentním výkonům Leonarda DiCapria a naštvaným konverzacím o tom, že nemá Oscara:D. Seznámila sem se tam totiž s dalším klukem, kterého už znám x let od vidění ale až teď sme se oficiálně seznámili a zjistila sem že miluje Lea snad víc než já :D.
Pololetí sem začala, ale se známkami docela slušně bych řekla, a furt se snažím, chci to trochu vylepšit, měla sem jednu trojku (z frániny, kterou prostě nenávidím) a jinak dvojky, kterých mohlo být jakože míň :D. Tak se to snažím zlepšit. Jinak si myslím, že jsem fakt šťastná, sice občas mám takové návaly nálad, kdy bych byla nejradši sama a o nikoho a nic se nestrala, ale pak příjdou ty hezké dny kdy vás přítel čeká na autobusové zastávce s kyticí růží, jen tak :33. A to hned změní náladu.
Tento víkend mám ale absolutně zabitý. Po škole sem šla mamce doplnit dárek k narozkám a pak s holkama na kafe. Dojela sem před pátou, šla si pro 50 odstínů temnoty, u kterých dneska hodlám strávit večer, došla domů, najedla se oblíbených špaget a začala stahovat nové lhářky. Takže si dneska udělám vyloženě oddechový den, protože zítra mamka slaví zmiňované narozky, a jelikož kulatiny tak oslava jak blázen na dva dny :D. Kvůli jistým neshodám s jejím dvojčetem to dopadne tak že budou dvě oslavy takže se nikam nedostanu, protože musím na obou pomáhat. Som nadšená :D. Hlavně z neděle.

Já vím, 100x ale byla sem z toho fakt nadšená <3

Jednou v sobotu sem si hrála s tiskátkama :3

Nejlepší, nejhorší termoska, která ze sebe na protest vše vylívá :( <3333

Pekla sem :3

Nejoblíbenější večeře <3 tuňák+bageta+cibule+rajčata

Kuchtící nálada v podobě guacamole :3 pořádná nálož avokáda byla k té slepé mapě dole potřeba :3

proč tohle po nás chtějí? :(

Mamka bude mít 40 takže vtipné přáníčko a dárek v nejkrásnější tašce musí být :D :33 (ten ježeček koulí očkama :3)

trocha narcismu<3

Snapíky v posilce <3

To nejlepší a největší jídlo za stovku <3 (těstoviny se špenátem, marmezánem a tunou kouřecího), pololetka z matiky<3 já som ta jednička<3, francouzština s nejmilovanější <3
Mimochodem taky už se tak těšíte na film 50oš??? :33 budou mokré sedačky <3

Mějte se krásně a skládejte básně :* Violet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adeleslifee adeleslifee | Web | 9. dubna 2015 v 9:12 | Reagovat

Ahoj holky! Je zvláštní,že přestože sleduju váš blog určitě přes rok. Píšu první komentář haha (a to mě takový lidi štvou ) na váš blog se chodím koukat několikrát týdně a vždy doufám , že bude nějaký nový článek . A ono pořad nic! Kdy to plánujete zase rozjet?😱😂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)