Květen 2015

Anglie 2015 | Part 1 | Cesta, Londýn, Rodina

31. května 2015 v 12:40 | Violet |  Violet's diary
Už jakou dobu se snažím dokopat k tomuto článku. Ikdyž sem měla dva týdny relativně volné, stejně se mi do toho pořád nějak nechtělo, ale dneska sem si řekla, že už to prostě odkládat nebudu. Nehledě na to, že mám spoustu fotek i na jiné články, které bych chtěla psát. Takže jdeme na to.


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!


back?

16. května 2015 v 11:50 | Violet |  Violet's diary
Je to už hodně dávno co sem psala svůj poslední článek. Bohužel na veškeré psaní přešla nálada a čas tomu taky moc nepřál. Každopádně v poslední době jsem měla takové nutkání napsat. Hodně se toho totiž v poslední době událo. V dubnu jsem byla v Anglii, ze které jsem byla naprosto nadšená a chtěla hrozně napsat článek a dokonce udělat video, takže doufám že se k tomu dostanu. Teď se ale snažím opravit všecko co jen jde. Docela sem si druhé pololetí zkazila a to nechci. Můj přítel to sice nechápe, ale když se někdy zamyslím nad tím, co mě dělá šťastnou, tak jsou to určitě dobré známky, cvičení, jídlo a samozřejmě čas stráveny s kamarády a drahým. Takže abych byla šťastná musím nějaký způsobem nahnat ještě ty známky a můžou v klidu začít prázdniny, na které už se všichni těšíme. Následující dva týdny budou velmi oddychové. Všichni víme, že se momentálně chudáci maturanti připravují na zkoušky (upřímnou soustrast). No a my z toho máme aspoň nějaké to volno (za což děkujeme).
Zajímalo by mě jestli sem pořád někdo chodí. Toplist ukazuje, že ano, ale tak budu velice nadšená jestli si tohle někdo zrovna čte. Takže tímto tě náš milý zlatý človíčku čtenáři zdravímLíbající. Pro dnešek to bude asi všechno, chystám se zrovna jít cvičit a potom na brusle, tak to potřebuju stihnout co nejdří, ale hlavou se mi honí spousty nápadů na články, tak snad je zrealizuji. Zatím se mějte krásně.Smějící se


Když má drahý narozeninyDOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)