first time in Prague

16. června 2015 v 22:14 | Violet |  Violet's diary


Ahojky! V sobotu 13. 6. jsme se vydali s mamkou a tetou na výlet do Prahy. Jsem to ale vlastenka, když sem tam byla teprve poprvé! :D Jely jsme suprovým vlakem, Leoexpress, byla sem nadmíru spokojená!
Musím říct, že jsme z Prahy nadšená, je to skvělé město. Líbí se mi dokonce víc než Londýn. Tam si neuvědomíte, že jste v jiném městě, dokud neodjíždíte po nočním Londýně, to je teprve krása.
Pokládám za velký úspěch, že jsme zvládli najít metro (po delším pátrání) a nepodařilo se nám ani jednou někam zajet :D. Ovšem nebýt jedné velmi milé paní, nevím jak by sme našly Pražský hrad. Tak sme podle mapy vyšli na ulici Milady Horákové , a snažily se najít nějakou cestu kama se tam dostanem, když v tom k nám přišla starší paní a zeptala se nás, jestli hledáme Hrad, a my že ano, tak nám ukázala kama máme jít a že se tam můžeme dostat i trolejbusem. Hrad sme našly a odtud už šlo všechno po másle. Podívali sme se na Orloj, Pařížskou, prošli sme Nerudovou ulicí, Karlův most, Prašnou bránu atd. Co mě mrzí, tak sme nebyly na Václaváku, snad se tam podíváme příště. Nezbyl už čas a my se chtěly ještě podívat do Palladia, což je teda nebe pro holky. Doporučuju vyhradit si celý den jen na něj :D. Obešly sme Lush, Starbucks, Tally Weijl, Sephoru, H&M a spoustu dalších obchodů! Já jsem si vybrala dvě trika z Tally, kraťásky z H&M, mátovou másku z Lushe, doplňky z Clairs, makronky od Paula pro přítele a nakonec sem si zašla na ledový čaj do Starbucks.
Domů sme se dostali až kolem půl desáté, protože vlak měl ještě hodinu zpoždění, což bylo fakt super:D, ale aspoň sem se prospala.
Do Prahy rozhodně plánuju další výlet a určitě Leoexpressem.


Violet

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)