School is almost over!

20. června 2015 v 9:37 | Violet |  Violet's diary
Ach čekali sme 10 měsíců mučení na tento krásný týden, když už se ve škole nic nedělá, známky jsou uzavřené, chodí se jen po výletech, vyklízí se skříňky a pak pápá na dva měsíce!
Musím říct že už to teda byla opravdu potřeba. Poslední týdny byly hektické, samozřejmě jsem jako každý obyčejný smrtelník doháněla známky na poslední chvíli a byl to fakt mordor. Nemluvě o tom, že se těším ze školy ne jen kvůli učení.
Včera sem měla ohromnou radost, když jsem dostala jedničku ze slohové práce v češtině a rozhodla se mi tak nerozhodná známka :3. V pondělí mě teda ještě čeká jedno důležité zkoušení, ale už je to opravdu poslední a vypínám mozek!
Včera sme to oslavily s děvčátkama vínkem. Dlouho sme se tak nesešly všechny pohromadě a kolik lidí ještě pak přišlo :D. To už tady dlouho nebylo! Naučila sem se pléct květinové věnečky, tak sme se s něma všichni fotili všude, kde to šlo :D! Užila jsem si to :3. Dneska už mě čeká jenom práce. Ve 4 hodiny jdu pomáhat na akci do restaurace a domů se dostanu asi někdy v noci, takže do té doby nevylézám z postele :D :D.více v celém článku <3


Plameňááciii <3
sbírání materiálku na věnečky :33


oblíbená svačinka a Příliš mnoho Kateřin :3


učíme se matematiku :DD


mini makronky :3outfit číslo jedna

outfit číslo dvě

Kulíšek s mamčou :3


nejlepší bonboniera ever!!! <3


Violet

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)