Violet's diary

jak mi rejnok žužlal prst...

27. června 2015 v 13:17 | Violet

The 1975 (kliknout)

Zdravím,
tento týden byl úplné lážo plážo. Učitelé nás místo vyučování brali na zmrzliny nebo sme se dívali na filmy, nebo odlepovali žvýkačky ze stolů a židlí (to byla fakt mňamka). Ještě že sme za to dostali aspoň fidorku :D.
Stejně mám ale furt pocit, jak kdybych měla nějaké povinnosti, přitom žádné nemám, ale je to hrozně divný pocit se teď na dva měsíce o nic nestarat :D. Normálně sem nechodívala v týdnu ven a teď už mám na vše čas.
Poslední dva dny jsme měli mít výletové. Ve čtvrtek jsme byli v ZOO, k tomu se vztahuje i ten nadpis. Pokud někdo bydlíte poblíž Zlína a znáte Lešnou, tak možná víte, že je tam nová atrakce, že si můžete pohladit a nakrmit rejnoky. Jsou v takovém supr bazénku a je jich tam hrozně moc, vždycky k vám připlavou, přicucnou se na stěnu a nechají se hladit. První dojem byl "fuj to je slizké" :D ale pak už to bylo jenom "pocéééém" :D:D. Jsou jak malí, placatí, slizcí pejsánci :3. No a pak sem si řekla, že když už tu jsem, a žijeme teda jako jednou :D, tak si ho aj nakrmím. Mají tam na prodej různé potvůrky, jako jsou škeble nebo krevety. Stojí to jen 30,-, což mi příjde docela dobré. Dostala sem škebli, dala sem si ji na ruku a čekala jsem, na jednou jeden připlaval a takovou rychlostí se mi přicucl k ruce, až sebou vzal aj můj prst :DD tak sem se trochu lekla a zaječela :D, ale byla to sranda. Nechtěla sem od nich ani odejít, a už plánuju výlet s přítelem na prázdniny.
V pátek sme měli na 11 hodin zarezervovaný bowling. Musím teda říct že tak křivé dráhy sem nezažila :D vždycky to celou dobu jelo rovně a pak to zahne :D tož jako pardon :D :D, to není normální, všichni tam z toho byli na prášky, ale po delší době sme si zahráli a bylo to fajn. Potom sme se vydali do Poe poe na jídlo a zamířili do jednoho baru, na zasloužený drink a kafčo. Dala jsem si svoji oblíbenou Tequilu sunrise. Večer jsme šli ještě ven a na chvíli si sednout do hospody. Na některé neshody to byl docela pohodový den. Dneska už se jenom válím a řeším problémy s brigádou, které se naskytly a doufám, že se velice rychle vyřeší, jinak nevím co budu dělat :D.více v celém článku!

School is almost over!

20. června 2015 v 9:37 | Violet
Ach čekali sme 10 měsíců mučení na tento krásný týden, když už se ve škole nic nedělá, známky jsou uzavřené, chodí se jen po výletech, vyklízí se skříňky a pak pápá na dva měsíce!
Musím říct že už to teda byla opravdu potřeba. Poslední týdny byly hektické, samozřejmě jsem jako každý obyčejný smrtelník doháněla známky na poslední chvíli a byl to fakt mordor. Nemluvě o tom, že se těším ze školy ne jen kvůli učení.
Včera sem měla ohromnou radost, když jsem dostala jedničku ze slohové práce v češtině a rozhodla se mi tak nerozhodná známka :3. V pondělí mě teda ještě čeká jedno důležité zkoušení, ale už je to opravdu poslední a vypínám mozek!
Včera sme to oslavily s děvčátkama vínkem. Dlouho sme se tak nesešly všechny pohromadě a kolik lidí ještě pak přišlo :D. To už tady dlouho nebylo! Naučila sem se pléct květinové věnečky, tak sme se s něma všichni fotili všude, kde to šlo :D! Užila jsem si to :3. Dneska už mě čeká jenom práce. Ve 4 hodiny jdu pomáhat na akci do restaurace a domů se dostanu asi někdy v noci, takže do té doby nevylézám z postele :D :D.více v celém článku <3

first time in Prague

16. června 2015 v 22:14 | Violet


Ahojky! V sobotu 13. 6. jsme se vydali s mamkou a tetou na výlet do Prahy. Jsem to ale vlastenka, když sem tam byla teprve poprvé! :D Jely jsme suprovým vlakem, Leoexpress, byla sem nadmíru spokojená!
Musím říct, že jsme z Prahy nadšená, je to skvělé město. Líbí se mi dokonce víc než Londýn. Tam si neuvědomíte, že jste v jiném městě, dokud neodjíždíte po nočním Londýně, to je teprve krása.
Pokládám za velký úspěch, že jsme zvládli najít metro (po delším pátrání) a nepodařilo se nám ani jednou někam zajet :D. Ovšem nebýt jedné velmi milé paní, nevím jak by sme našly Pražský hrad. Tak sme podle mapy vyšli na ulici Milady Horákové , a snažily se najít nějakou cestu kama se tam dostanem, když v tom k nám přišla starší paní a zeptala se nás, jestli hledáme Hrad, a my že ano, tak nám ukázala kama máme jít a že se tam můžeme dostat i trolejbusem. Hrad sme našly a odtud už šlo všechno po másle. Podívali sme se na Orloj, Pařížskou, prošli sme Nerudovou ulicí, Karlův most, Prašnou bránu atd. Co mě mrzí, tak sme nebyly na Václaváku, snad se tam podíváme příště. Nezbyl už čas a my se chtěly ještě podívat do Palladia, což je teda nebe pro holky. Doporučuju vyhradit si celý den jen na něj :D. Obešly sme Lush, Starbucks, Tally Weijl, Sephoru, H&M a spoustu dalších obchodů! Já jsem si vybrala dvě trika z Tally, kraťásky z H&M, mátovou másku z Lushe, doplňky z Clairs, makronky od Paula pro přítele a nakonec sem si zašla na ledový čaj do Starbucks.
Domů sme se dostali až kolem půl desáté, protože vlak měl ještě hodinu zpoždění, což bylo fakt super:D, ale aspoň sem se prospala.
Do Prahy rozhodně plánuju další výlet a určitě Leoexpressem.


Violet

Anglie 2015 | Part 1 | Cesta, Londýn, Rodina

31. května 2015 v 12:40 | Violet
Už jakou dobu se snažím dokopat k tomuto článku. Ikdyž sem měla dva týdny relativně volné, stejně se mi do toho pořád nějak nechtělo, ale dneska sem si řekla, že už to prostě odkládat nebudu. Nehledě na to, že mám spoustu fotek i na jiné články, které bych chtěla psát. Takže jdeme na to.


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!

back?

16. května 2015 v 11:50 | Violet
Je to už hodně dávno co sem psala svůj poslední článek. Bohužel na veškeré psaní přešla nálada a čas tomu taky moc nepřál. Každopádně v poslední době jsem měla takové nutkání napsat. Hodně se toho totiž v poslední době událo. V dubnu jsem byla v Anglii, ze které jsem byla naprosto nadšená a chtěla hrozně napsat článek a dokonce udělat video, takže doufám že se k tomu dostanu. Teď se ale snažím opravit všecko co jen jde. Docela sem si druhé pololetí zkazila a to nechci. Můj přítel to sice nechápe, ale když se někdy zamyslím nad tím, co mě dělá šťastnou, tak jsou to určitě dobré známky, cvičení, jídlo a samozřejmě čas stráveny s kamarády a drahým. Takže abych byla šťastná musím nějaký způsobem nahnat ještě ty známky a můžou v klidu začít prázdniny, na které už se všichni těšíme. Následující dva týdny budou velmi oddychové. Všichni víme, že se momentálně chudáci maturanti připravují na zkoušky (upřímnou soustrast). No a my z toho máme aspoň nějaké to volno (za což děkujeme).
Zajímalo by mě jestli sem pořád někdo chodí. Toplist ukazuje, že ano, ale tak budu velice nadšená jestli si tohle někdo zrovna čte. Takže tímto tě náš milý zlatý človíčku čtenáři zdravímLíbající. Pro dnešek to bude asi všechno, chystám se zrovna jít cvičit a potom na brusle, tak to potřebuju stihnout co nejdří, ale hlavou se mi honí spousty nápadů na články, tak snad je zrealizuji. Zatím se mějte krásně.Smějící se


Když má drahý narozeninyYou can see the world you brought to life, to life...

20. ledna 2015 v 16:33 | Violet
Poslední týdny jsou neuvěřitelně hektické. Mám strašnou chuť si lehnout do postele a vykašlat se na všechno! Čím víc se snažím, tím víc se všechno kazí. Nic nevychází jak bych si přála a mám neskutečnou smůlu. Zase jednou z těch špatných období řekla bych...doufám, že se všechno obrátí k lepšímu protože tohle už mě vážně přestává bavit a i když mi je na jednu stranu fajn a nemám žádné starosti v osobním životě, tak na planetě Škola začíná nejspíš apokalypsa. A to sem si řekla, že se na pololetí nebudu stresovat ale bohužel, když nespíte kvůli tomu aby ste dostali 1- a pak poslouchali "já bych vám tu jedničku ráda dala, ale necháme to na dvojce já si tam dám plusko" -________- myslela sem, že budu vraždit....člověk zodpoví otázku navíc a stejně ten zkurvený půl bod dolů jenom kvůli tomu, že na vás učitelka zkoušela matoucí čáry......no dost nebo se zase rozčílím :D. Pololetí mi je většinou jednou, minulý rok to bylo tak že první pololetí uplná katastrofa a to sem se snažila a v druhém sem na to kašlala a měla sem parádní výzo :D. Takže na to asi začnu zase kašlat :D. Jediné co mě drží při životě je to, že mínus nějaké ty víkendy, prázdniny a tak zbývá kolem 100 dnů do prázdnin!!! A už skoro jenom 2 měsíce do Anglie! <3
Jediné dobré na posledních týdnech byly víkendy. Dva týdny zpátky jsem šla příteli na závěrečnou, která byla parádní, zváiděla jsem jim ji, měli ji hezčí než my :/. Minulý pátek sme měli školní ples, jehož začátek byl uplně příšerný pro moje střízlivé nervy, ale pak se to zlepšilo a byla to paráda. Ve tři hodiny trajflem do sousedního města a z tama opět pěšky :D, ale uteklo to rychle. V sobotu sme pak byli venku s Terezkou a večer si zašli do jedné místní hospody, kde sme zažily nehorázný zážitek s jedním metalistou :D, smáli sme se tomu ještě dlouho:D. Večer sme šli k její sestřed hlídat děti se kterýma sme si oblíkaly panenky, hrály hry a vystřihovaly různé skládačky. Do toho sme pojídali nachos, které sem snad měla poprvé a měli sme k tomu ostrou omáčku, která vlastně nebyla ostrá tak proč do ní nehodit chilli :D :3. A tento pátek se chystám na svou oblíbenou diskotéku takže doufám, že se zase něco nepokazí, nebo už si asi vážně hážu mašlu :D.film tips #2

11. ledna 2015 v 15:40 | Violet
Po hodně dlouhé době jsem si pro vás nachystala fiml tips. Teď sice na filmy nemám moc čas a kolikrát se nevydržím na ně ani dívat, ale občas o víkendu chytnu náladu že bych se na nějaký i podívala a vždycky se najde nějaký ze kterého jsem byla vážně nadšená. Takže sem pro vás nachystala pár mých oblíbených filmů. Nekteré jsou novější a několik jich je i starších, ale nemusíte je všechny znát, proto vám je sem dávám:).


1.Millerovi na tripu - musím říct, že miluju komedie s Jennifer Aniston a ani tahle mě nezklamala. Naprosto parádní příběh o drogovém dealerovi, stryptérce, jedné problémové dívce a roztomilém panicovi, kteří předstírají že jsou rodina a musí přes hranice propašovat karavan plný trávy. Určitě se zasmějete :D.

2.Bláznivá zatracená láska - jedna z hodně dobrých romatických komedií u které se určitě zasmějete a holky budou určitě slintan nad Ryanem Goslingem :D :3. Kdybych vám měla ve zkratce říct, o co se jedná, tak by to bylo o tom jak byl jednou jeden děvkař, který naučil děvkařit rozvedeného taťku, mezi tím se ten děvkař zamiloval a k taťkovi se chtěla vrátit žena, jenomže taťka měl dceru a ta dcera chodila s tím napraveným děvkařem. :D :D

3. Fakjů pane učiteli - popravdě řečeno, když sem to viděla v ukázkách, tak sem si říkala, že to bude nějaká německá kravina, působily tak na mě i kostými apod., ale když mi to všichni začali doporučovat, tak sem si to pustit musela a nelituju. Tohle se jim vážně povedlo. Skvělá komedie o propuštěném vězni, který se vydává za učitele, aby pod tělocvičnou mohl vykopat schované peníze. Napraví zkaženou třídu a zamiluje se do učitelky se kterou se nenáviděli. A jako třešnička....je vážně krásný :3 :DD

4. 22 jump street - minule tady byla jednička, dnes dvojka. V létě jsme na tom byly v kině a musím říct že sem se smála snad každých 5 minut. Děj byl sice skoro stejný, ale i tak mě to moc pobavilo a Ice cube byl prostě k sežrání :D. Určitě jste na facebooku museli vidět nejlepší scénu z celého filmu TADY.
1. Městečko Pleasantville - tento film už jsem viděla hodně dávno, proto sem si ho musela připomenout obsahem na csfd :D. Každopádně je to o klukovi, jehož oblíbený pořad byl seriál z 50. let. Se svojí sestrou se jednoho večera pohádali o to, na co se budou dívat v televizi, až se jim rozbil. Objeví se starý děda, který jim dá nový a nechca oba zmáčknou tlačítko, kterým se dostanou do seriálu. Nejdnou je všechno černobílé a podle netypických věcí, které sourozenci zavedou, se všechno začne vybarvovat. Myslím si že je to fajn oddychovka se Spidermanem a pravou blondýnkou :D

2. The beach - miluju Dicapria, což si můžete všimnout níž, a tohle je jeden z hodně dobrých filmů. Nevím přesně jak vám ho popsat, ale je to o klukovi, který rád cestuje, jednou potkal partu lidí a jeden z nich mu vykládal příběh o Tajném turisty neposkvrněném ostrově. Měl dokonce i mapu a ze zvědavosti se rozhodli po něm pátrat, samozřejmě že ten ráj našli, bohužel se tam vyskytnou komplikace.

3. Věčný svit neposkvrněné mysli - na Jima Carreyho sem zvyklá jako na zvířecího detektiva, schyzofrenika nebo lháře, ale v tomhle žánru mě velice překvapil. Jedná se o romantické drama. Joel se seznámí s velmi zvláštní dívkou Clementaine. Samořejmě se zamilují, ale najednou se stane to, že Clementain jej nepoznává. Joel zjistí, že si přes zvláštní ordinaci, nechala vymazat z mozku vzpomínky na něj. Rozhodne se udělat to samé ale vzpomínky se mu začnou vracet.

4. Dokonalý trik - hrozně se mi líbil námět tohoto filmu. Konec mě sice trochu zklamal, nebo sem ten film možná uplně nepochopila, každopádně se mi moc líbil a můžu vám ho jen doporučit. Film je o dvou kozelnících, kteří se předhánějí ve svých tricích. Až nakonec jeden z nich udělá ten nejlepší.


1. Velký Gatsby - film plný peněz, večírků, alkoholu a 20. let. Vizuálně hrozně pěkný film, děj se mi taky hodně líbil, bohužel nevím jak vám ho přesně popsat a zjednodušit. Určitě jste o něm ale slyšeli.

2. Vlk z Wallstreet - tak o tomto filmu jste museli slyšet snad uplně všichni. Sex, drogy, alkohol a akcie. Několik milionů vydalných během chvilky, několik levných holek během dneska, neskutečná vila a nakonecm manželství a dítě s krásnou modelkou. Ovšem když se na vás zaměří FBI tak to není taková sranda. Film má sice 3 hodiny a to mě už pak celkem unavovalo, ale rozhodně vás pohltí. Je to parádní komedie :).

3. Prokletý ostrov - na tento film jsem se dívala kvůli Počátku, který hned následuje. Chtěla jsem něco podobného a doporučila mi to kamarádka a rovnou znovu i s Leonardem. Film je o dvou detektivech, kteří se vydají na ostrov, na kterém leží psychiatrická léčebna s nejvážnějšími a nejnebezpěčnějšími případy. Vyšetřují případ o zmizelé pacientce. Celý film dopadne uplně jinak než by ste čekali, to vám ale neprozradím, pro mě to byl taky šok.

4. Počátek - naprosto úžasně promyšlený film. Musela jsem si číst po zhlédnutí i obsah, protože mi tam nebyli některé věci jasné. Tento film je tak na to, aby jste se na něj podívali dvakrát. Obsah je na vysvětlení docela složitý a nemyslím si že bych vám ho popsala uplně správně. Ale jedná se o tým lidí kteří pracují se sny a s představami. Vytváří ve snech úžasná místa, ale musíte si dát pozor aby jste si nespletli sen s realitou.1. Hobbit - svět ještě před Pánem prstenů, kterého já sice moc nemusím ale Hobbit mě nadchnul. Na prvním díle jsem v kině nebyla, tem jsem zhlédla při balení dárků v roce 2013 :D, ale na dvojce jsme byly s kamarádkou a tak se nám to líbilo, že sme si řekli, že půjdem i na trojku. Stálo mě to jít pěšky u silnice v největších mrazech a v sukni z vedlejšího města, jelikož nám nejel ze Zlína autobus (ze Zlína do Otrokovic a z tam pěšky), ale bylo to parádní, miluju fantasy :).

2. Zloba - královna černé magie - tento film jsem viděla minulý víkend a neuvěříte jak mě nadchnul. Úžasně zfilmovaná Růženka s naprosto parádním koncem. Všichni by sme čekali, že ji políbí krásný princ že? A ono je to přitom s pravou láskou naprosto jinak. Angelina mě naprosto uchvátila. Miluju zmodernizované pohádky.

3. Horns - kdysi jsem se tak dívala na různé ukázky na filmy na youtube a narazila sem tam na pár filmů s Radcliffem, kterého zbožňují díky Harrymu samozřejmě, a když je možnost nějakého nového filmu s ním, rozhodně se podívám, proto mě upoutalo zrovna Horns. V ukázkách to může vypadat jako blbost, ale mě se to velmi líbilo. Kluk změněný v ďábla v reálném světě, co se snaží vyřešit vraždu své dívky a používá k tomu svědomí lidí. Myslím že námět hodně zajímavý.

4. Netvor - sice je to strašná slátanina, ale mě to bavilo. Opět moderní Kráska a Zvíře. Namyšlený a rozmazlený kluk, kterému se jednou stane to, že zesměšní dívku, která ho prokleje a jeho tělo znetvoří. Do roka musí najít dívku, která ho bude milovat i přes jeho znetvořený vzhled. To bude mít na starosti naše Vanessa z HSM :D :)


1. Národ snílků - tento film mě upoutal hlavně kvůli Kat Dennings, kterou mám ráda ze seriálu 2 socky. Film se mi hodně líbil. Je to vlastně o dívce, která se přestěhuje do jiného města. Se spolužáky si nerozumí a jediný kdo se jí líbí je její učitel, se kterým pak začne tajný románek, mezi tím se do ní zamiluje její spolužák a nastává milostný trojúhelník.

2. Hvězdy nám nepřály - zrovna u tohohle ani nevím jestli má smysl něco psát :D. Největší fenomén roku 2014. Krásný, vtipný a dojemný film o dívce a chlapci, kteří se seznámí na podpůrné skupině lidí s rakovinou. Dál vám to asi vykládat ani nemusím. Obecně známý příběh :). Nadchnul mě jako ostatní a nedávno jsem dočetla i knížku.

3. Svět podle Mallory - mladá striptérka Mallory (Kristen Stewart) a starší muž Dough, který odjíždí na služební cestu a je rád že si odpočine od své manželky. Manželům umřela dcera a jsou si čím dál víc vzdálení. Když Dough dorazí do klubu, kde Mallory pracuje, a seznámí se spolu. Mallory v něm probudí znovu chuť k životu a nakonec i spolu s manželkou se jí snaží pomoct. Vidět moji krásnou Bellu v takové roli bylo svým způsobem velmi příjemné :D, proto se mi film hodně líbil a můžu jen doporučit.

4. Vyměřený čas - Justin Timberlake a Amanda Seyfried v nadčasovém filmu, kde se vše platí časem. Will (Justin) jeden den zachrání velmi bohatého mladíka, kterého budou chtít kvůli jeho času zabít. Za jeho záchranu mu všechen svůj čas věnuje a zabije se. Will se vydá do nejbohatší zóny, kde se seznámí se Sylvií (Amanda), která je dcera majitele banky, spolu pak začnou vykrádat banky a věnovat ostatním čas. Film jsem měla stažený hrozně dlouho a furt se nebyla schopná na něj podívat a když jsem se konečně dokopala k tomu se na něj podívat, litovala sem že jsem ho neviděla dřív.


1. Jak vycvičit draka 1, 2 - jedna z nejhezčích animovaných pohádek za poslední dobu. Na dvojku sme se nedávno dívali s přítelem (dívali sme se první na horor, které jí nenávidím, takže sem pak nakázala pohádku). A věděla sem že když byla jednička tak dobrá, musí být i dvojka. Bezzubka je prostě boban

2. Ukradené Vánoce Tima Burtona - tuto pohádku jsem viděla minulé Vánoce. Musím říct že se mi hodně líbila. Jack Slellington se začíná nudit neustálým Halloweenem, proto se rozhodne ukrást Vánoce a zavést je v městečku Halloween, to se mu ale uplně nepovede.

3. Ledové království - další pohádka, která se jim opravdu za poslední roky povedla. Určitě jste o ní slyšli a pokud ne rozhodně se podívejte! Postavičky jsou naprosto boží a děj se mi taky hodně líbil. Soundrack jak bys smet :).

4. Já padouch - naprostá klasika, roztomilé žluté mimoně v monterkách známe snad uplně všichni. A určitě už se nemůžeme dočkat na jejich vlastní film. Já už to mám naprosto promyšlené. Půjdu na ně do kina a vezmu si svoje krásné tričko s nimi :3 Miluju tu pohádku a ten kdo ji neviděl je asi z jiné planety :D!


Violet

What i got for Christmas

5. ledna 2015 v 17:24 | Violet
Dneska pro vás mám přednadstavený článek o tom, co jsem dostala na Vánoce. Tento rok to bylo spíš o drobnostech, což mi vůbec nevadí, i tak sem z nich měla nesmírnou radost, navíc sem ani nic nečekala kvůli financím za taneční a za nadcházející finance kvůli výletu do Anglie :3 a o to mi jde hlavně! Už se nemůžu dočkat! Ještě 3 měsíce a Bye Czech and hello England <3 Myslím že to uběhne velmi rychle a já se budu procházet po Londýně :3 Kažodpádně jsem dostala několik dárků ze kterých sem měla ohromnou radost :3


Drobnosti od tety a sestřenky :3

více v c.č

I don't wanna go to school, I just wanna break the rules...

27. září 2014 v 13:56 | Violet
Panebože, já se vážně stydím za datum svého posledního článku.....bohužel jsem toho měla teď docela hodně. Dělo se nějak moc věcí, které pro mě nebyli uplně příjemné, ale zase na druhou stranu se dělo i pár příjemnějších věcí, takže bych se ráda podělila o pár fotek ještě z léta. No ale snad ta nejhorší věc co se mohla stát byla ŠKOLA. Zatím je to ještě takové pohodička, ale už začínají písemky no a zrovna takové pravopisné cvičení po létě....no nádhera :DD. Jestli projdu druhákem tak po výzu budu mít neskutečnou kocovinu :DD. Jediné co mě drží tak nějak nad vodou že se pomalu ale jistě blíží zájezd do Anglie, sice doma bylo pár narážek na to jako kolik to stojí ale tak jako furt lepší než lyžák do Alp, který stojí o hodně víc a bez vybavení a jídla, takže myslím ekonomicky :D, stejně jako zbytek naší třídy, všichni sme se na lyžák vykašlali, protože pro všechny je sen spíš ta Anglie, pro mě to teda bude neskutečené splnění si snu, ne jenom že Anglie se mi jako takhle hrozně líbí a chci se tam podívat, ale taky hlavně sem nikdy nikde nebyla, takže dreams come true <3.
S druhákem taky přišly taneční, ve kterých sme byli poprvé toto pondělí. Sranda byla to, že sem to ani nevěděla, v klídečku sem si seděla ve škole když z ničeho nic na mě Anetka, jestli mám tady věci do tanečních :D:D. Takže sem to vyřešila tak, že sem napsala mamce ať mi věci veme a po škole sem zajela za ní do práce :D. Začínali sme cha chou a waltzem, docela se to dalo, teda až na výběr našich chlapců :D :D. To byl totiž celkem mazec :D. Ty hezké by ste spočítali aj na prstech :DD. Ale tak nevadíí :D to se zvládne :D. Jak sme skončili tak sme si hned šli ještě do jedné místí hospody na nějaký dobrý drink :D. Dala sem si tu nejlepší tequilu sunrise<3. Pak byl menší problém s odvozem domů, ale nakonec sme dojeli tak kolem půl 10. Takže pondělky mám zabité. Vzhledem k tomu že autobusy domů i zpět nejdou takže budu muset být ve Zlíně.
Co se týče kluků, zabrouzdáme trošku do holčičího tématu:D, tak musím říct, že mi je snad líp aj bez nich :D. Jsou s nima jenom problémy -_-. Něco uděláte a hned jse za tu špatnou. Přitom kruci fuck it iam young :D. Už mi z toho roste hlava kolem, asi je lepší nestarat se o nic, jinak si ničeho naužijete :D!
No nic dneska už mě čeká jen menší focení nových profilovek a svatováclavské slavnosti. Na které se asi teda ani podívat nepůjdeme, protože je to každý rok to samé, a asi si jen půjdem na Vaška připít:D.
Takže sem přidávám pár fotek z léta a ještě nějaké z první týdnů, slibuju že začnu psát víc, sama bych chtěla psát co nejčastěji to půjde, v týdnu sem přidám fotky co se mi nashromáždili i v mobilu :3This ain't love, it's clear to see, but darling stay with me..

6. srpna 2014 v 13:53 | Violet

Ahojté:)

V poslední době mě už vážně začíná všechno štvát. Myslím, že každý známe takové to období, kdy sme šťastní a všechno se nám daří a jednoduše je všechno tak, jak má být. A pak stačí jenom jediný okamžik, jedna sekunda, jedno slovo, jeden blbý den, aby se všechno správné zničilo a stalo se noční můrou. Tak nějak bych totiž popsala poslední týdny...vždycyk všechno vypadá hrozně fajn a zničeho nic se všechno pokazí. Už mě to vážně nebaví za poslední dobu se toho hrozně moc událo. Nejradši bych se odstěhovala a začala uplně nanovo. Mám pocit, že mě prostě není souzeno být dlouhodobě šťastná. Taky jsem asi prokletá co se týká chlapů v mém životě :D . No řekněmě že můj taťka není 100% a kluci o těch se ani radši nebavím. Nebo to je jedna obrovská nekončící story. Asi je mi opravdu lépe, když jsem sama, jenomže já sem takový ten typ, co potřebuje trochu vědět, že tu pro sebe někoho má, že je tu někdo komu na mě záleží, a taky je tu problém, že když se do někoho zamiluju, těžko se odmiluju. Je mi blbé třeba pak flirtovat s někým jiným, mám z toho hrozný pocit, jak kdybych toho dotyčného podváděla nebo co:D. Prostě mometnálně absolutně nevím co se sebou mám dělat. Poslední týdny to bylo jenom ležení a koukání na sex ve městě, naprosté odloučení od diety a cvičení, vlastně už ani nemám chuť cokoliv dělat, nejradši bych byla jenom doma a koukala na seriály a filym až do noci.
Jediné co mi teď zlepšilo náladu bylo v pondělí, kdy sme jeli s Terkou do kina, na 22 jump street. To můžu jenom doporučit protože sem se smála od začátku do konce a měla z toho uplně super náladu. Nehledě na to, že nás před kinem zastavil chlápek, který nám dal nějakou slevu, že sme platili jenom jedna:D. Brala sem to jako štěstí ze čtyřlístku, který sem našla den předtím, když sem se na kole vydala navštívit babičku.
Dneska mě čeká výlet ke spolužačce, sice moje momentální krize mi nedovoluje se tam nějak extra těšit, ale rozhodně jedu, abych se třeba nějak případně odreagovala, určitě mi to trochu zvedne náladu:).
No vážně, asi to udělám tak, že od teď, až vyřeším všechny problémy a zahrabe se všechno pod pomyslný koberec, přestanu všechno řešit. Myslím, že pak mi bude lépe, teď mám totiž v sobě hroznou tíhu, kdy vím hrozně moc věcí, které dokážá ovlivnit spousty věcí, ale i přes to že někoho máte rádi,tak to v sobě dusíte. Toho se ptořebuju zbavit a hned jak všechno vyřeším tak doufám, že ze mě všechno spadne. Jediná tíha pak bude blížící se škola. Je to nehorázné jak všechno strašně rychle uteklo, za chvilku tu budou Vánoce, už teď přemýšlím co komu koupím:DD. Ježiši né, tyhle myšlenky radši rychle zahrabu do nějaké krabice v mé hlavě a zahodím hodně daleko:D.

seriál plný moudrosti:')

Tips: Jak si zpříjemnit den

20. března 2014 v 15:15 | Violet
Ahoooj!
Nebojte, žijeme :D. Jen v poslední době je nějak málo času na blog, takže sem si teď našla chvilku na to, abych vám sem dala zase nějaký ten článek o typech. Tentokrát to budou typy, jak si zpříjemnit den. Zjistila jsem, že vlastně každý můj pracovní den je akorát stereotyp. Takže aspoň o víkendu se snažím nějak odreagovat. Hlavně teda, když je škaredě a nejde jít ven, nebo když se vám zrovna nezachce společnosti (například jako já a mé antisociální návyky v poslední době:D ), nebo prostě jen nemáte s kým jít ven :D. A jelikož je pátek za dveřmi (thanks god!!), tak se můžete inspirovat, pokud nemáte nic v plánu :))

1. Co se týče víkendů, nemůže být nic lepšího, než začít den s výbornou snídaní a zeleným čajem (popřípadě kafe, kakao apod.:3)2. Snídani si můžete zpříjemnit oblíbeným seriálem. Já momentálně sleduju od začátku Teorii Velkého Třesku, protože sem viděla sice spoustu dílů, ale né popořadě, a jelikož je to jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů, tak ho chci vidět pěkně díl po dílu :D:)


3. Když už máme dojezené, je čas shodit pyžamo a obléct si pohodlné oblčení na doma. K tomu nesmí chybět oblíbené chlupaté ponožky :3


4. Aby jsme se cítili naprosto spokojeně, musíme být i ve vhodném prostředí. Proto je fajn si občas uspořádat a pouklízet pokoj. Vytřídit věci co už nepotřebujeme, co se nám válí po stolech a zemi uspořádat na své místo, přeorganizovat s i vše tak, aby sme to měli snadno po ruce, prostě zkrátka tak aby jsme se cítili co nejvíc příjemně :3

FabSociety

5. Když máme pokoj uklizený a zorganizovaný, můžeme si vytáhnout pár svíček a krásně ho provonět <3


6. Když už jsme si vytvořili skvělé místo pro relax, je čas vytáhnout z šuplíku svoji oblíbenou masku na obličej a nechat odpočinout i pokožku. Momentálně mám nejradši tuhle avokádovou od freemanu <37. Teď natává čas pro oblíbenou knihu nebo časopis. Momentálně nečtu žádnou knížku, ale když už čtu nepovinnou, tak jedině fantasy:').


8. Jakmile knížku dočteme, určitě dostaneme chuť na nějaké to jídlo. Zdravá sladká svačina příjde vhod vždy :) Já mám nejradši třeba ořechy, sušené švestky, rýžové chlebíčky, různé ovocné saláty nebo různě smíchané bílé jegorty s ořechy apod., tady se fantazii meze nekladou!<3


9. Pro ty kteří neradi sedí celé dny doma, nebo potřebují nějaký ten pohyb, je skvělé když opráší třeba brusle, kolo a nebo třeba si jen zacvičí nějaké cvičení nebo jogu s youtubem.

Im not a Prisoner׳


10. Po fyzické námaze si jdeme odpočinout opět k notebooku/počítači. Skvělé odreagování třeba nejdeme na weheartit, tumblr a nebo čtení oblíbených blogerek. Já si v poslední době velmi oblíbila http://sincerelyjules.com/ a hlavně http://mariannan.costume.fi/

featured01

vacation12

11. Když už máme vše dodělané, nastává čas na večerní film. Nedávno jsem koukala na Podfukáře, Lásky čas a na Stuck in Love. Můžu jen doporučit!<3


12. A 12. a tím nejlepším bodem se stává dlouhý a zasloužený spánek <33

I love sleep

A čím si zpříjemníte den vy?? :3


Zase o rok starší...

8. března 2014 v 10:13 | Violet
Čauky mňauky:3
Tento týden jsme měli jarní prázdniny, které jsem se rozhodla maximálně užít a myslím, že se mi to celkem i povedlo:3 Každý den jsem se snažila něco dělat a díky tomu se mi nashromáždilo i celkem dost fotek. Byly jsme hodně venku i s Elis, takže máme po dloouheee době celkem dost společných fotek. Nejzajímavější byla asi středa, kterou bych teda nerada rozebírala vzhledem k tomu, že by ste si o mě nemuseli udělat zrovna nejlepší obrázek :D :D :D :D. Byli jsme totiž slavit moje narozeniny. Včera jsem měla totiž svých sweet sixteen :3<3 sice se teda necítím nijak starší, ale tak :3. S kamarádkama jsem to oslavila v tu středu a včera sem to slavila s babičkou, tetou, sestřenkou, mamkou a strýcem. Celkem zajímavé narozky. Ráno sem brzo vstávala abych si celou oslavu nachystala sama :D, vzhledem k tomu, že doma nikdo nebyl protož byly všichni v práci :D, pak sem se odporně přejedla a nakonec sme se šly s Elis projít po tom našem veleúžasném městě. Takže vlastně ani nic moc zvláštního, tak jako vždy :D. Dneska plánujeme jet nakupovat :3.
Zase ty prázdniny strašně rychle utekly. Tento týden mi bylo vážně skvěle. Žádné učení a škola. Konečně jsem měla na všechno čas a kdesi cosi a teď se vrátí všechny moje deprese, nehledě na to že už máme nahlášené písemky (y). Začínám tu školu nenávidět čím dál víc a je to pro mě peklo tam chodit. Navíc, když si ani moc nerozumím s nikým ze třídy. grrrrrr :X :D musím to nějak přežít a třeba se nějak do toho čtvrťáku prokopu a bude to jenom lepší. A taky mě při životě dřží myšlenka, že za 4 měsíce jsou letní prázdniny :333 neskutečně rychle to uteklo, ale vůbec mi to nijak nevadí :D!!


kdo má rád nálož random fotek ať klikne na více v celém článku :3

HEALTHY TIPS

26. února 2014 v 21:56 | Violet
Zdravíím!
Aby jste si oddychli od věčných deníčků, tak sem se rozhodla dneska trošku pro změnu. Nechci si hrát na nějakého odborníka nebo něco!!! Ale už delší dobu se snažím najet na nějaký ten fitness life, ale zjistila jsem, že v týdnu je to dobrý, ale o víkendech si to celkem nedávám vzhledem k tomu že se u nás nedá nic dělat, takže podnikáme věci, které se občas týkají jídla :D :D, ale už to krotím! :D Každopádně se chci podělit jen o pár typů na potraviny, jídla, nebo o dobrých videích na youtube apod. :))


KONEC JE NOVÝ ZAČÁTEK...

16. února 2014 v 11:49 | Violet
(ne nekončím s blogem ani nic podobného :D :D jen se to hodí na shrnutí tohoto týdne)
Ahojte:)) zase se hlasím s deníčkem protože na jiné články nemám moc chuť, čas a náladu a fotky na deníček se mi zase trochu nashromáždily. Tento týden byl fakt otřesný, furt nějaká písemka, ale zase na druhou stranu sme měli týden bez matiky vzhledem k tomu, že náš matikář je i tělocvikář a tak odjel na lyžák s druhákama :D. Takže první hodina matiky byla suplovaná stylem, že jsme nic nedělali, další nám odpadla a ta další nám taky odpadla. Ta poslední nám odpadla jako první hodina takže jsme měli na devět, toho jsme pak využily s kámoškou a zašli si ráno do mekáče na snídani! :3 Vajíčkový snack wrap můžu jen doporučit :3. Čtrvtek byl asi nejhorší den takže asi od teď nesnáším čtvrtky. Měli sme nejdýl školu pak sem hned letěla k doktorce na očkování, pak sem šla k babičce, kde můj žaludek pocítil opět to že babička neví co znamenají slova "ne, dobrý já nechci" :D. Pak sem doma dělala tu kravinu co teď letí po facebooku, beer challenge :D. A to nejhorší se pak stalo večer, ale tak to je jedno :). Ani sem se neučila na písemku z ajiny -.- na kterou jsem se fakt učit chtěla, spat sem šla až nevím kdy, protože sem ani nemohla usnout a ráno sem děkovala tomu kdo vymyslel make-up, řasenku a linky. V pátek pak dojela kamarádka se kterou jsem se neviděla od Vánoc, Terka a zároveň dojel kamarád s jeho super ŠKODOU 120 z roku 89 :DDDDD a s ní sme jezdili celý večer po městě a pouštěli na plné volume cédečka s písničkami typu sex on te beach :D :D :D S Terez sme si zašly ještě do cukrárny na Valentýnské zákusek když už jsme ti forever alone :X :D :D (ale nám to samozřejmě nevadí!) Nakonec jsme zbyly už jen dvě a tak jsme to zakončily s kamarádama v parku. V sobotu jsme jeli s mamkou jenom na otočku podívat se na boty. A nakonec sem odjela se dvěma páry :333:D už to byla ale vážně nutnost! Nakonec jsme ještě prošly pár obchodů a hned jeli domů, pak sme šli s Terkou zase ven a nakonec skončily s bandou kluků a bylo to faaajn:3 jen už mě štve ta zima -.- a taky to že je dneska zase neděle!!!! :'( Už aby byl zase víkend :'((((((


Your words in my head, knives in my heart...

9. února 2014 v 19:07 | Violet
Čaukyyy zase se hlasím s random fotkami. Furt se mi zdálo, že jich mám málo ale tento víkend to trošku změnil. Přes týden jsem nic moc nedělala, ve škole nám změnili rozvrh tak sme si toršku zvykali. Pondělí na sedm PROČ NE-_-, ale máme krásné pátky, hezky na 8 a jenom 4 hodiny :3. V pátek jsem si šla konečně nabarvit k sestřence vlasy!! Konečně můžu po světě chodit bez těch hrůzostrašných odrostů z kterých už jsem měla i deprese :D!!!! V sobotu jsem se pak šla podívat na polonézu kamarádek a ani nevíte jak strašně moc jsem jim to záviděla. Na naší škole nám to ředitel nechtěl povolit a zrovna jak odejdeme tak deváťáci tančí nějaký folklór a další rok co si myslíte, že pan ředitel povolil :)))))))))))))) ano správně od příštího roku bude i na nové škole polonéza, chce se mi z toho až brečet -_- :D :D, ani nevím jak to bude s tanečníma příští rok takže opravdu paráda. V pátek byl ještě vlastně ples naší školy na který jsem samozřejmě taky nešla, jelikož nebylo ským takže parádička :D!!! No a dneska mamka se svojí sestrou slavily narozky takže ráno začalo tím, že jsme mamce popřály. Udělala jsem snídani, pak se stavila Elis a donesla mi nejlepší pozdrav z Rakouska a to v podobě čajů Arizona, které u nás ještě nejsou :3333 Tímto ti ještě jednou moc moc děkuju udělalo mi to hroznou radost :*, no poto už jen oběd, nachystat se a vyrazili jsme k babičce, kde sme měli takovou menší rodinnou oslavu, kde jsem se totálně přejedla, že je mi špatně ještě teď :D :D, teď už se jen pokusit kouknout na školu a jít spát a čekat na další víkend :(:( doufám že to zase uběhne rychle jako vždy, na tento týden máme celkem požehnaně písemek takže to chci mít rychle za sebou :D!!!
A jaký jste měli víken vy ???? :')


Hřešíme poprvé s Elis :D :D <3

Keep a smile LIKE AN EAT-N-PARK COOKIE...

29. ledna 2014 v 18:23 | Violet
Čauky mňauky kočičáci :*
Mám teď tolik nápadů na články, že nevím kdy to všechno budu stíhat:O, ale tak řekla jsem si, že teď mám hodně fotek na deníček takže nejdřív přicházím opět s menším randomem.
Pololetí je uzavřené....jsem ráda -.- není se ani moc čím chválit :D :D :D snad jen jedničkama z Práva a Veřejné správy, ale dál bych se moc nevyjadřovala :D. Jinak bych řekla, že se nic moc zajímavého neděje, tento víkend sme opět zajeli do Tesca, jelikož se to už u nás prostě fakt nedáa :D a taky mamka bude mít v únoru narozky, takže jsem potřebovala jít něco pokoupit, zároveň jsem si taky koupila sama sobě dárek na Valentýna :D :D forever alone no :/:D:D, navíc jako bonus je děsná zima a ten sníh..no to bych nekomentovala -_-...ten tady měl být před dvěma měsíci a né teď!!! Už nejde jít ani normálně ven, protože po hodině ani né už zmrzlé stepujeme někde v parku, jelikož není kam jít tak nám nic jiného nezbývá :D. Taky zase zjišťuju že bych potřebovala tak minimálně o 15 hodin denně víc :D nestíhám to co bych potřebovala, holt nemám dar "nakládání s časem" -.-

Pusťte si :333

více v c.č :')

Favorites <3

22. ledna 2014 v 15:05 | Violet
Ahojky, dneska jenom takový rychlý článek o oblíbencích za poslední dobu<3, aby jste si na chvilku odpočinuli od deníčků. Ikdyž co mám foťák tak ho nedám z ruky a už jsem měla dokoce zaplněnou celou 8GB paměťovku -.- :D :D, ale to spíš bylo kvůli videím :D doufám že se mi podaří udělat nějaký vlog:3 to už tu dlouho nebylo totiž! Ale dost kecůů jdeme na to :))


Naprostým TOPEM jsou pro mě pískáče od Gabrielly Salvete<33 máme doma už tyto tři, momentálně mám na nehtech ten růžový a prostě je miluju :')Tyhle sprcháče si můžu jen vynachválit. Nádherně voní, mám je od vánoc a ten playboy bude za chvilku už pryč:( ten od goldwellu je zároveň i na vlasy a voní taky naprosto úžasně, radost se sprchovat :D!!!<333Tyhle laky jsou zase od miss sporty a ty barvy.....ach bože...stačí jedna vrstva a už jsou krásně syté, ale já si je pro lepší efekt přetírám na dvě a prostě...miluju je! Ten modrý už mám delší dobu a jak mi dojde hned jdu pro nový protože na nehtech je úžasný!!<3Nikdy mě nebavilo se po osprchování natírat krémem, zmrzlá čekat až zaschne a pak stejně být celá oťapkaná a mastná :////, ale co mamka donesla tenhle od Balei tak ho používám každý den, a taky proto už nám pomalu dochází, což nám nevadí, protože mamka v pondělí donesla další dva :D:D. Je úžasný v tom že ještě ve sprše se natřete a smyjete vodou! Můžu jen doporučit!<3Vždycky jsem se bála dělat s tekutou linkou, protože sem si myslela, že to nezvládnu, tak jsem používala jen obyčejné tužky, ale všechny co sem měla mi na očích nevydržely a měla sem opatlané celé oko! Před Vánoci jsme byly s babičkou nakupovat v Tetě a babička řekla, že si mám něco vybrat na Vánoce, už sem si několikrát říkala že si tu tekutou linku musím pořídit a naučit se, ale nikdy se mi za to nechtělo dávat peníze, já jsem spíš ten typ co nerad utrácí za kosmetiku , ale spíš za oblečení a doplňky :D. No ale řekla sem si, že když si mžu vybrat tak sem si vzala tuhle tekutou od Rimmel London a můžu vám teda říct, že nelituju a klidně do ní budu investovat i příště a popříště dokud neobjevím nějakou lepší! Maluje se s ní vážně krásně a hned na poprvé se mi to povedlo, a to sem se bála že to nezvládnu :D!!!! <33Tenhle náhrdelník je pro mě momentálně nepostradatelná věc, nosím ho snad furt, cpu ho ke každému outfitu, nejradši bych s ním i spala :D:D!!!! Dostala jsem ho od kamarádky na Vánoce a prostě miluju ji jak mě zná <333 (Terezko vím že si tohle čteš a ještě tak 150x ti za něj děkuju:* jsi miláček)Co nám přidali do Tesca další obchody, tak jsem furt chodila kolem Mohita ale nebyla jsem schopná tam zajít, protože sem viděla že tam mají spoustu krásných věcí, ale bylo mi jasné že budou dražší :D. Nedávno jsme tam zašli a hned mi padla do oka tahle košile, štěstíčko mi přálo a byla ze 600,- zlevněná na 350,- takže bylo hned jasný že je prostě moje :D!!!!!! Velmi dobrá investice <3Stejně jako Elis jsem závislá na těchto pytlíčkách s musli!!!<333 měli sme jich doma už tak 150! A tyhle jahodové jsou jediné co mi z druhé várky zbyly, nemůžu než souhlasit že banánové jsou nejlepší, ale stejně mi chutnají všechny a je to hrozně dobrá a rychlá snídaně, jen je hodím do bílého jogurtu a nebo zaliju mlékem, a snídaně nebo svačina je hotová!<3
Co se týče písniček, tak je to rozhodně Endorfin od Seregeie Baraccudy <33333 Ten text je úžasný :')A totéž můžu říct i o Andělích od ATMO music a Jakuba Děkana....ten text je víc než pravdivý a je naprosto dokonalý, poslouchám ji už dva dny v kuse, slyšela jsem ji už dřív, ale až teď sem si ji konečně stáhla<333


A jaké máte oblíbence vy???? :')

When you say you love me, know I love you more...

12. ledna 2014 v 15:25 | Violet
Zdravím vás zase na konci, jak jinak, rychle utečeného víkendu:(
Tento týden pro mě bude zabijárna a už se nemůžu dočkat, až bude zase pátek! V pondělí mě čeká písemka ze zeměpisu, ze které musím dostat maximálně dvojku, v úterý zase písemka z veřejné správy, středa test z matiky, do toho ještě vypravování do češtiny a to nevím co dalšího mě ještě čeká. Takže se už jenom modlím aby celé pololetí bylo zamnou a už teď se těším aspoň na ty jednodenní prázdniny. Ale druhé pololetí bude podle mě hodně vpohodě. Jestli se mi podaří jet na nějaký ten zájezd se školou, pak tam budou jarní a velikonoční prázdniny, potom maturitní volna, na konci roku pak vodák a pak už nás zase čekají sladké dva měsíce, které si tentokrát plánuju maximálně užít!
Tento pátek sme se rozhodly s Terkou zajet si do Tesca, jelikož tady u nás už se nedá co dělat, 150x obejdeme celé město, rozebíráme všechny možné drby a dění kolem nás, jdem si na něco do Lidlu, skončíme na lavičkách v parku, a nakonec jdeme stejně domů. Takže sme sedly na autobus, zašli si do McCafé kde jsme si daly naprosto úžasné karamelové macchiato a malinovou kostku :3, obešli obchody, fotily se v největší kabince v F&F :D :D, koupily si Arizonu, a jely zpátky domů, kde sme byly ještě venku s klukama ale to bylo stejně zase jen takové poflakování, akorát jsme si nostalgicky šli sednou na dětské hřiště, kde jsme ještě před pár lety trávily každý venek. Kluci ale tentokrát už jen machrovali tím že se tam přitahovali na různých prolézačkách a my se houpaly na houpačce :D. V sobotu jsme byly s Elis zase po dlouhé době pokecat. Koupily sme si takovou velký, nevím jak to nazvat, bochánek?O.o plněný nutellou v lidlu :D :D(dietka) a při něm jsme probírály všechno možné :D. Dnes mě čeká jen dočítání knížky a učení :).


více v c.č

And I’ll hope that you’ll remember me...

2. ledna 2014 v 16:56 | Violet
Ahoojky :3 Vítám vás u prvního článku v roce 2014!!♥ jéééj
Tak jak ste oslavili Silvestr??? Já teda musím říct, že to byl nejlepší Silvestr za celých mých 15 let :D! Dále bych se k tomu moc nevyjadřovala :D :D. Každopádně už mě popadají deprese, že pondělí se nezadržitelně blíží a celé tyto prázdniny utekly nějak rychle, brzy tu bude pololetí, jarní prázdniny, volno jak budou maturity a pak 2 měsíce zaslouženého volna! :3 Takže to mě drží nad vodou :D :D.
No dnešní článek budou spíš jen takové Random fotky z prázdnin. Jelikož sem dostala foťák, tak teď bez něj nedám ránu, takže budu mít teď už více kvalitní fotky. Miluju to, je to moje veeelkaaa láska a sem ráda, že mi taťka nakonec koupily tento, protože já sem původně chtěla Canon, ale ukázalo se že tento je prostě lepší, má více funkcí, lepší blesk atd atd..prostě byl o polovinu lepší :D!


Only one day!!!<33

23. prosince 2013 v 22:03 | Violet
Hohohoo :3 Veselé Vánoce přeju!! Už tu máme pouze jeden den, jeden den plný stresu proto aby sme se mohli najíst, dát si dárky a jít spat. :D A přece jen je pro tady tu hodinkovou záležitost tolik povyku :D. Dneska to chci vážně založit jen na fotkách, protože stejně vím že málo kdo čte ty dlouhé články :D.
Jen chci teda říct že během jednooho týdne sem konečně všechno dokupila, sehnala jsem většinu z článku o nápadech na dárky, nebo sem to vyměnila za něco jiného. Poslední dárek mi došel dneska a to ponožky HUF pro mě a moji kamarádku :3 miluju je (y). Taky sme dneska konečně nazdobily stromeček, cukroví je dopečené a už jen čekat :3

Stromeček :)<3

Miluju <33Chodila bych v nich pořád<3

Balení dárků a koukání se na Hobita <3

Zabaleno:3

Sama doma což znamená ukrást cukroví z balkonu a koukat se na LOL a samozřejmě fejsbuk :3

Vařila jsem oběd

Skořicové hvězdičky :3


Dementi zas někam vyrazili :D :D :D (kéž by v arizoně byla arizona )

Hehehehe, přímo z pohledu :3

Ale jinak sme hrozně hodné holky!!!!!!! Začátek prázdnin se musel oslavit :3

no nebudu lhát, půlku sme pak rozbily a vypadalo to asi takto "Míšo hoď to za gauč" "fakt?" "jo" "ok" :D :D :D:D


Hehehe :DDD
Tak Vám teda přeji všechno nejlepší do nového roku, krásné prožití svátku, veselé Vánoce, moc dárečků pod stromečkem, aby jste Nový rok krásně oslavili a taky ho pak přežili nebo aspoň rozchodili :D :D :* Mám vás moc moc moc ráda :*

Christmas TAG

16. prosince 2013 v 19:01 | Violet

http://www.youtube.com/watch?v=WmgZ8jRxI2c

Předtím než začnete číst, si můžete pustit ↑ vánoční playlist, aby se navodila Vánoční atmosfééra :D:), rozhodla jsem se totiž udělat vánoční tag, když už teda za týden jsou ty Vánoce:D. Do těch Vánoc bych teda ještě ráda stihla jeden vánočnější článek, tak snad to všechno stihnu. Dárky už mám konečně nakoupené, všechno sem to stihla během pátku a jsem neskutečně šťastná -.- !!! Konečně to mám z krku, ještě mě teda čeká nakupování s babičkou :D, ale tu část co platím já, mám vyřešenou:D! No a můžeme jít teda na to!!:)))

1.Oblíbené vánoční filmy?

Je jich rozhodně víc, ale vzpomněla jsem si hlavně na tyhle :)) Grinch a Sám doma jsou favoriti♥

2.Jsi na seznamu hodných nebo zlobivých dětí?
Řekla bych, že někde mezi :D :D :D

3.Ukaž nějaké vánoční fotky

Něco málo z kolekce vánočních outfitů :D

4.Už jsi někdy zažila Bílé Vánoce?
Určitě když sem byla malá, ale poslední roky byly jen na blatě :/// a tento rok snad ani na něm :(, ale moc bych si je přála a každý rok trošku doufám, že budou noo:))

5.Kde obvykle trávíš Vánoce?
Vždy doma :). Jak povečeříme a porozbalujeme dárky, tak jdu ještě k babičce a dědovi, kteří bydlí kousek od nás :).


6.otevíráš dárky na Štědrý den?
Rozhodně, nechápu, jak někteří amíci můžou vydržet až do rána, já bych asi neusla :D :D :D

7.Na jakou vánoční tradici se tento rok těšíš?
Řízek a salát -.- :D o jiné tradici nevím teda :D

8.Máte umělý nebo živý stromek?
Dokud sme nebydleli na bytě, tak býval živý, už ale šestým rokem budeme mít umělý bílý :)


9.Jaké je tvoje oblíbené vánoční cukroví?
No buďmě upřímní, nepohrdnu ničím co je na talířku :D :D nejradši mám ale rumové kuličky, marokánky, takové ty různě poslepované kolečka :D, perníčky atd atd atd...fakt všecko :D ty nejlepší to moc jmény, hlavně že je to dobré :D :D

10.Raději dáváš dárky, nebo dostáváš?
Tak asi obojí. Hrozně me baví nakupovat dárky a pak je balit! A samozřejmě, kdo nerad dostává dárky? Takového člověka snad neznám :D

11.Ukaž svoje vánoční oblečení
Nevím, co se tímto přesně myslí, ale tak mohla bych ukázat svůj krásný overálek se sobíkama :D


12. Jaké je tvé vysněné místo, kde by si chtěla trávit Vánoce?
No tak rozhodně ho chci trávit s rodinou, kde už je asi teda jedno. Určitě bych ale chtěla někdy zažít třeba takové ty pravé filmové americké Vánoce. Všude plno světýlek, jídla, sníh a prostě ta úžasná atmosféra, jak to bývá teda v těch filmech :D

13.Má tvoje rodina nějaký speciální recept, který pomáháš připravovat?
Nevím o žádném super speciálním receptu teda :)) Doma většinou pomáhám s pečením a bramborovým salátem<3

14.Umíš balit dárky?
Myslím že ano, baví mě to, nejhorší v tom nejsem:)), když vidím jak balí Terka, tak si připadám jako umělec :D:D (promiň jestli too čteš, ale všichni víme o mašličce z izolepy :D:D)


15.Nějaká nezapomenutelná vánoční vzpomínka?
Nevím, proč se mi při té otázce vybavuje to, že když sme připravovali večeři, ještě když sme bydleli s babičkou, a dělali sme kapra, tak ten kus toho řízku sebou ještě plácl :D :D :D nevím jestli je to výplod mojí fantazie a nebo je to fakt vzpomínka každopádně se mi to uplně vybavilo :D :D :D, ale tak mezi ty 100% reální patří asi to že mi 4 roky zpátky na Vánoce taťka oznámili, že budu mít nevlastního bráchu:)

16.Jak si zjistila, že Ježíšek neexistuje?
To už si vážně nepamatuju, ale určitě to bylo ve škole nebo od nějaké sestřenky a pak mi to možná řekla i mamka, ale opravdu si to nepamatuju, přece jen už to jsou roky :D

17. Jaká je tvá oblíbená vánoční písnička?


Mám ráda všechny verze<3


Celé jeho album je úžasné <33


Nemůžu si pomoct, ale mám ji hrozně ráda :)


18.Děláš si novoroční předsevzetí? Dodržuješ je?
Tak určitě se snažím, ale tak jak kdy no :D, podle toho jak moc je to předsevzetí uskutečnitelné :D

19. Víš o dárcích které dostaneš?
No tak už jsem ve fázi, kdy se mě spíš už ptají, co bych asi tak chtěla, takže většinou už o nich vím, taky to většinou vypadá stylem, mamka vám něco koupí měsíc před Vánocema a doplní to větou "dostaneš to ale až na Vánoce" nebo " to už máš ale na Vánoce" :D, ale tak od babičky, tety a tak nevím :))

20.Co pro tebe dělá Vánoce speciálními?
Tak určitě to že vidím celou rodinu, všechna ta vánoční atmosféra a taak:))<3inspirace na vánoční dárky...

9. prosince 2013 v 17:58 | Violet

Ideas fot Christmas gifts

Ahojky:)) Dneska sem se rozhodla udělat takový inspirativní článek na dárky. Vzhledem k tomu, že já ještě teda nemám koupený jediný dárek -.- tak to bude pro mě takový i seznam co pro koho koupit, abych pak nestresovala v obchodě a věděla přesně kam jít :D. V pátek zůstanu po škole ve Zlíně a jelikož končíme brzo budu mít spoustu času zařídit aspoň většinu dárků.
Pro mamku sme tento rok vymysleli vyhřívanou deku, o které furt básnila, takže doufám že se mi ji podaří sehnat, potom sem přemýšlela nad nějakým náhrdelníkem, protože už sem jí jeden zabavila :D, tak snad to nedopadne stejně :D, pak sem přemýšlela nad nějakým pěkným lakem a taky nějakou hezky voňavou svíčku.
Pro jednu kamarádku jsem pak z ebaye obejednala ponožky HUF ze kterých, pokud dojdou, bude určitě nadšená :D:D, potom taky nějaký hezký plug do ucha a burákové máslo, které má hrozně ráda :D. Možná pokud výjdu s rozpočtem přihodím ještě něco:).
Pro druhou kamarádku pak chystám fotku do nějakého hezkého rámečku, set nárámků nebo nějakou jinou bižu, a takovou tu tekutou čokoládu na paličce, co dáte do horkého mléka a ona se vám pak rozpustí, mají to myslí v Albi, tak doufám že to tam furt bude, opět pokud výjde rozpočet tak bych ještě něco přihodila.
Pro taťku a jeho manželku jsem pak přemýšlela nad fondama a nějakým koupelovým setem pro každého.
Pro bráchu nějakou hezkou čepici nebo nějaké tričko, a pak nějakou stavebnici, nebo jinou hračku :).
Pro babičky atd mi pak všechny dárky zařizují taťka a mamka takže já se víceméně starám jen o tohlo. Jsem ráda, protože přece jen jsem chudý student co si ještě nevydělává a mé rozpočty nejsou zrovna velikéé pro takové množství dárků :D :D.
Budu jen ráda jestli jste třeba pochytili nějakou inspiraci :). Pro mě je to tento rok hrozná zabijárna, skoro žádný čas a penízky jsem dostala pozdě takže na koupi dárku mi zbývají necelé dva týdny :D.

...take me to the Neverland†

4. prosince 2013 v 16:55 | Violet
Ahojky, tak se hlásím s random článkem :)) Nashormáždilo se mi několik fotek až sem to musela dávat i do koláží :D...v poslední době mám pocit že se všechno jenom s***...přes týden je to jenoom samá škola, nic se mi nechce dělat, sem jen na počítači nebo se učím, nic mě nebaví a nemám do ničeho chuť...o víkendu je to ale zase vždycky dobréé...ted poslední sva byly super. Před dvěma týdny v pátek jsme byly na naší oblíbené diskotéce v sousedním městě :3 byla tam Rodeo Show :D:D dovezli tam takového toho býka, na kterém se musíte udržet, mě tam teda nikdo nedostal po tom jak sem viděla jak z toho každý nějak šikovně spadl a taky když moje kamarádky na to vlezli a spadli po jednom otočení -__- řekněme že ale kdyby byly při sobě možná by se udržely dýl :D :D :D. Na druhý den sme se pak po 3 měsích viděli s Elis. Zajeli sme do Tesca, podívat se po obchodech a hlavně mo McCafé, kde sme si daly naprosto úžasné oreo frappé a tvarohový a jahodocý cheesecake!!!
Tento víkend v pátek byly v New Yorkeru 30% slevy na všechno zboží, tak sme to tam jeli omrknout s Terkou. Pak sme šli omrknout tesco, gate a ták. Stavili sme se v McCafé opět na oreo :3! A celé sme to zakončili u její sestry doma!:3 Parádní den:)). Další den byla ve Zlíně obrovská akce na kterou sem se velmi ráda vykašlala a nelituju, že sem tam nešla. 2000 lidí na sobě přilepených, to není nic pro mě. Taky má finanční situace není zrovna nejlepší :D takže sem šla spat k Peti kde sme si udělali velmi výbornou večeři -.- :D:D jídlo podle ní je vždy na pohled velmi zajímavé a chuťově rozmanité :D :D, zapli sme písničky na celý barák, 3 hodiny si volali s nějakým Holanďanem na chatroulettu (nikdy si nepřídávejte na facebooku lidi z chatroulettu, pak nebudete mít pokoj :D), ve 4 hodiny sme se dívali na Hannu Montanu na Disney a spat sme šli o půl 6!! NOT BAD :D... od pátku už na mě něco lezlo a v nedělu ani v pondělí sem nebyla schopná normálně fungovat, tažke sem zůstala doma, dneska si zašla k doktorce a pěkně si poležinkám doma :3...příští týden mě čekají samé létání po doktorech -_-....Jo a mimochodem jak ste na tom s dárkama??? Já nemám ještě ani jeden :D :D :D :D Měla bych se na to během příštího týdne vrhnout :D

PS: KDO ČETL 50 ODSTÍNŮ ŠEDI?!?!?!?!?! TAKY VÁM TO PŘÍJDE JAKO TA NEJLEPŠÍ KNÍŽKA NA PLANETĚ?!!!! Jen opravdu nejsem spokojená s filmovým zpracováním, které právě začalo, nehraje tam totiž Bomer -_-

Dívkas s pomeranči :3

více fotek v c.č.

New in!! | New Yorker, Charley, Ebay and other

17. listopadu 2013 v 16:34 | Violet

Ahojkyyyyy, neustála, už od prázdnin, se snažím napsat NEW IN, ale měla sem do zásoby furt jen jiné články atd. takže sem se k tomu dokopala až teď v listopadu....letní věci už nechávám stranou to už vytahovat nebudu takže přejdu jen k těm trochu podzimnějším věcem. S mamkou sme se teď celkem rozjeli na ebayi a máme z tama už hodně věcí, spíš jsou to jen drobnosti jako doplňky. Jen v létě sem si tehdy nechávala objednat tu sukni s mařenkouuu :D:D tu tady mám takovy vyfocenou. Mím neojoblíbenějším obchodem v poslední době je anglický outlet a second hand Charley...mají tam tolik pěkných věcí a za takové super ceny, že to prostě nejde....a já ho miluju:3 Takže se k tomu rychle přesuneme, potřebovala bych to mít dneska z krku :O ještě se musím učit do veřejné správy a dělat nějaké úkoly :/...

úúúúú co v té Funky krabičce asiii budéé?? :OOOOO :3333

BUM!!!!!!!!!! JSOU TAM TY NEJ NEJ NEJ NEJ BOTIČKY CO MÁM!! jestli někdo sleduje blog už dýl tak si možná vzpomene že sem je na blog už jednou dávala a to v článku z Brna kde se mi hrozně líbili, ale byly drahé....a teď????? STÁLY MĚ 400,-!! nemohla sem je tam nechat, zvlášť když tam moje číslo bylo poslední :3 miluju je, jsou hrozně pohodlné a konečně mám oddych od platforem které sem nostila teď tři měsíce každý den...ujížděla mi z nich celkem noha takže byly nové boty nutnost. Včera když jsem v nich šla tak sem normálně neuměla chodit v nízkých botech :DDD

více v c.č

but you broke me, now I can't feel anything...

7. listopadu 2013 v 12:13 | Violet

Ahojky, zase se ozývám s menším deníčkem :3
Jelikož jsem dva dny doma, protože to vypadalo že mám angínu, ale nakonec to angína nebudee :33 tak mám moc moc času.....ale už mě to nudí a asi zítra (ano je pátek a asi sem blázen) půjdu do školy....abyste chápaly proč jdu v pátek jak idiot do školy, tak je to proto že už se necítím nějak nemocná a chtěla bych jít ven, a kdybych zůstala zítra doma nemohla bych jít pak ven :D takže proto! :D Myslím že za poslední týdny se neuskutečnilo nic převratného...minulý týden o prázdninách sem stihla se kouknout zase na moc filmůůů a mám stáhnutých ještě milion dalších takže jelikož měl článek filmtips docela dost velikou odezvuu, tak už bude v nejbližší době další:3...v pátek sme měli takovou menší akcičku s kamarádkama, v téhle partě se už dlouho nic nekonalo a asi to bylo dobře, jelikož to zase stálo za to, a bylo to víc užité :D:D:D v sobotu byly dušičky takže sme jeli k babičce kde sme se stavily na hřbitově. Moje maminka si samozřejmě zapomene zapalovač a obrátí se na mě jestli náhodou já u sebe nemám-____- copak sem snad kuřák??!?!?! to se mě dotklo -_-(fotky v c.č jsou pouze na efekt!!!! opravdu nekouřím :D:D:D)...sjela sem tam snad celá rodina takže sem viděla aspoň na pár minut sestřenku kterou sem už neviděla víc jak rok. Naposledy na táboře:( Babička mi taky oznámila, že nám umírá kočička Lízinka, která semnou prakticky vyrostla...byla o rok starší než já :(...Večer jsem byla pak venku s kamarádkou a jelikož nám otevřeli novou večerku ve městě tak sme si zašli na tunu sladkého -_-
Jinak...taky vám příjde že zase ten říjen utekl nějak rychle??? vždyť za měsíc tu máme Vánoce a já teda zatím nemám žádné stresy z dárku...ještě na ně ani nemám pořádně peníze, nemám nic vymyšleného prostě nic a tož už slyším babičku jak říká "no taťka byly kdesi nakupovat dárky" nebo když už se mě ptají jestli vím co chci na Vánoce, že si to mám promýšlet, dobře tak na tohle zas mo času ani vlastně potřebuju :D to už mám promyšlený a už sem to taťkovi i oznámila..FOŤÁÁK, protože mému foťáku se foťák říkat nedá, fotí to hůř než můj mobil a to je co říct, takže používám buď mobil a nebo mamčin foťák, který když si půjčím tak je vždycky trošku dusnoo :D takže tatínek už mi volal aj s tím že má nějak nevybírané že mi to pošle, a´t si vyberu a kdyžtak si mám vybrat sama, no včera sem s kamarádkou našla jednu dobrou zrcadlovku která je za super cenu takže uvidím co vybral tatínek a pak kdyžtak navrhnu ten co sem našlaa:)), ale vůbec mi to tak nepříjde...všechno to uběhlo nějak rychle...škola prostě všechno...když si čtu články různých blogerek tak už snad u dvou sem narazila na ten samí problém co mám i já..A TÍM JE MOC KRÁTKÝ DEN....24 hodin je fakt málo když si z toho odečtete přibližně 6 hodin sezení ve škole a pak dalších 8 spánku....to nestačí na všechno co potřebuju dělat prostě to nejde!! potřebovala bych tak 20 hodin navíc!!! Zjistila sem že vlastně přes týden nemám čas na nic -_- prostě na nic....teď v pondělí sem víc než 4 hodiny seděla nad učením práva :D ale vyplatilo se mi to jelikož sem pak dostala 1 uíuíuíííuíí:D:3...posun času ale teda nějak nevnímám, je celkem fajn že už do školy nechodím při hvězdách :D.

Micinkyčervenopuséé:33

Více v c.č
 
 

Reklama

DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)