Violet's diary

jak mi rejnok žužlal prst...

27. června 2015 v 13:17 | Violet

The 1975 (kliknout)

Zdravím,
tento týden byl úplné lážo plážo. Učitelé nás místo vyučování brali na zmrzliny nebo sme se dívali na filmy, nebo odlepovali žvýkačky ze stolů a židlí (to byla fakt mňamka). Ještě že sme za to dostali aspoň fidorku :D.
Stejně mám ale furt pocit, jak kdybych měla nějaké povinnosti, přitom žádné nemám, ale je to hrozně divný pocit se teď na dva měsíce o nic nestarat :D. Normálně sem nechodívala v týdnu ven a teď už mám na vše čas.
Poslední dva dny jsme měli mít výletové. Ve čtvrtek jsme byli v ZOO, k tomu se vztahuje i ten nadpis. Pokud někdo bydlíte poblíž Zlína a znáte Lešnou, tak možná víte, že je tam nová atrakce, že si můžete pohladit a nakrmit rejnoky. Jsou v takovém supr bazénku a je jich tam hrozně moc, vždycky k vám připlavou, přicucnou se na stěnu a nechají se hladit. První dojem byl "fuj to je slizké" :D ale pak už to bylo jenom "pocéééém" :D:D. Jsou jak malí, placatí, slizcí pejsánci :3. No a pak sem si řekla, že když už tu jsem, a žijeme teda jako jednou :D, tak si ho aj nakrmím. Mají tam na prodej různé potvůrky, jako jsou škeble nebo krevety. Stojí to jen 30,-, což mi příjde docela dobré. Dostala sem škebli, dala sem si ji na ruku a čekala jsem, na jednou jeden připlaval a takovou rychlostí se mi přicucl k ruce, až sebou vzal aj můj prst :DD tak sem se trochu lekla a zaječela :D, ale byla to sranda. Nechtěla sem od nich ani odejít, a už plánuju výlet s přítelem na prázdniny.
V pátek sme měli na 11 hodin zarezervovaný bowling. Musím teda říct že tak křivé dráhy sem nezažila :D vždycky to celou dobu jelo rovně a pak to zahne :D tož jako pardon :D :D, to není normální, všichni tam z toho byli na prášky, ale po delší době sme si zahráli a bylo to fajn. Potom sme se vydali do Poe poe na jídlo a zamířili do jednoho baru, na zasloužený drink a kafčo. Dala jsem si svoji oblíbenou Tequilu sunrise. Večer jsme šli ještě ven a na chvíli si sednout do hospody. Na některé neshody to byl docela pohodový den. Dneska už se jenom válím a řeším problémy s brigádou, které se naskytly a doufám, že se velice rychle vyřeší, jinak nevím co budu dělat :D.více v celém článku!

School is almost over!

20. června 2015 v 9:37 | Violet
Ach čekali sme 10 měsíců mučení na tento krásný týden, když už se ve škole nic nedělá, známky jsou uzavřené, chodí se jen po výletech, vyklízí se skříňky a pak pápá na dva měsíce!
Musím říct že už to teda byla opravdu potřeba. Poslední týdny byly hektické, samozřejmě jsem jako každý obyčejný smrtelník doháněla známky na poslední chvíli a byl to fakt mordor. Nemluvě o tom, že se těším ze školy ne jen kvůli učení.
Včera sem měla ohromnou radost, když jsem dostala jedničku ze slohové práce v češtině a rozhodla se mi tak nerozhodná známka :3. V pondělí mě teda ještě čeká jedno důležité zkoušení, ale už je to opravdu poslední a vypínám mozek!
Včera sme to oslavily s děvčátkama vínkem. Dlouho sme se tak nesešly všechny pohromadě a kolik lidí ještě pak přišlo :D. To už tady dlouho nebylo! Naučila sem se pléct květinové věnečky, tak sme se s něma všichni fotili všude, kde to šlo :D! Užila jsem si to :3. Dneska už mě čeká jenom práce. Ve 4 hodiny jdu pomáhat na akci do restaurace a domů se dostanu asi někdy v noci, takže do té doby nevylézám z postele :D :D.více v celém článku <3

first time in Prague

16. června 2015 v 22:14 | Violet


Ahojky! V sobotu 13. 6. jsme se vydali s mamkou a tetou na výlet do Prahy. Jsem to ale vlastenka, když sem tam byla teprve poprvé! :D Jely jsme suprovým vlakem, Leoexpress, byla sem nadmíru spokojená!
Musím říct, že jsme z Prahy nadšená, je to skvělé město. Líbí se mi dokonce víc než Londýn. Tam si neuvědomíte, že jste v jiném městě, dokud neodjíždíte po nočním Londýně, to je teprve krása.
Pokládám za velký úspěch, že jsme zvládli najít metro (po delším pátrání) a nepodařilo se nám ani jednou někam zajet :D. Ovšem nebýt jedné velmi milé paní, nevím jak by sme našly Pražský hrad. Tak sme podle mapy vyšli na ulici Milady Horákové , a snažily se najít nějakou cestu kama se tam dostanem, když v tom k nám přišla starší paní a zeptala se nás, jestli hledáme Hrad, a my že ano, tak nám ukázala kama máme jít a že se tam můžeme dostat i trolejbusem. Hrad sme našly a odtud už šlo všechno po másle. Podívali sme se na Orloj, Pařížskou, prošli sme Nerudovou ulicí, Karlův most, Prašnou bránu atd. Co mě mrzí, tak sme nebyly na Václaváku, snad se tam podíváme příště. Nezbyl už čas a my se chtěly ještě podívat do Palladia, což je teda nebe pro holky. Doporučuju vyhradit si celý den jen na něj :D. Obešly sme Lush, Starbucks, Tally Weijl, Sephoru, H&M a spoustu dalších obchodů! Já jsem si vybrala dvě trika z Tally, kraťásky z H&M, mátovou másku z Lushe, doplňky z Clairs, makronky od Paula pro přítele a nakonec sem si zašla na ledový čaj do Starbucks.
Domů sme se dostali až kolem půl desáté, protože vlak měl ještě hodinu zpoždění, což bylo fakt super:D, ale aspoň sem se prospala.
Do Prahy rozhodně plánuju další výlet a určitě Leoexpressem.


Violet

Anglie 2015 | Part 1 | Cesta, Londýn, Rodina

31. května 2015 v 12:40 | Violet
Už jakou dobu se snažím dokopat k tomuto článku. Ikdyž sem měla dva týdny relativně volné, stejně se mi do toho pořád nějak nechtělo, ale dneska sem si řekla, že už to prostě odkládat nebudu. Nehledě na to, že mám spoustu fotek i na jiné články, které bych chtěla psát. Takže jdeme na to.


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!

back?

16. května 2015 v 11:50 | Violet
Je to už hodně dávno co sem psala svůj poslední článek. Bohužel na veškeré psaní přešla nálada a čas tomu taky moc nepřál. Každopádně v poslední době jsem měla takové nutkání napsat. Hodně se toho totiž v poslední době událo. V dubnu jsem byla v Anglii, ze které jsem byla naprosto nadšená a chtěla hrozně napsat článek a dokonce udělat video, takže doufám že se k tomu dostanu. Teď se ale snažím opravit všecko co jen jde. Docela sem si druhé pololetí zkazila a to nechci. Můj přítel to sice nechápe, ale když se někdy zamyslím nad tím, co mě dělá šťastnou, tak jsou to určitě dobré známky, cvičení, jídlo a samozřejmě čas stráveny s kamarády a drahým. Takže abych byla šťastná musím nějaký způsobem nahnat ještě ty známky a můžou v klidu začít prázdniny, na které už se všichni těšíme. Následující dva týdny budou velmi oddychové. Všichni víme, že se momentálně chudáci maturanti připravují na zkoušky (upřímnou soustrast). No a my z toho máme aspoň nějaké to volno (za což děkujeme).
Zajímalo by mě jestli sem pořád někdo chodí. Toplist ukazuje, že ano, ale tak budu velice nadšená jestli si tohle někdo zrovna čte. Takže tímto tě náš milý zlatý človíčku čtenáři zdravímLíbající. Pro dnešek to bude asi všechno, chystám se zrovna jít cvičit a potom na brusle, tak to potřebuju stihnout co nejdří, ale hlavou se mi honí spousty nápadů na články, tak snad je zrealizuji. Zatím se mějte krásně.Smějící se


Když má drahý narozeninyYou can see the world you brought to life, to life...

20. ledna 2015 v 16:33 | Violet
Poslední týdny jsou neuvěřitelně hektické. Mám strašnou chuť si lehnout do postele a vykašlat se na všechno! Čím víc se snažím, tím víc se všechno kazí. Nic nevychází jak bych si přála a mám neskutečnou smůlu. Zase jednou z těch špatných období řekla bych...doufám, že se všechno obrátí k lepšímu protože tohle už mě vážně přestává bavit a i když mi je na jednu stranu fajn a nemám žádné starosti v osobním životě, tak na planetě Škola začíná nejspíš apokalypsa. A to sem si řekla, že se na pololetí nebudu stresovat ale bohužel, když nespíte kvůli tomu aby ste dostali 1- a pak poslouchali "já bych vám tu jedničku ráda dala, ale necháme to na dvojce já si tam dám plusko" -________- myslela sem, že budu vraždit....člověk zodpoví otázku navíc a stejně ten zkurvený půl bod dolů jenom kvůli tomu, že na vás učitelka zkoušela matoucí čáry......no dost nebo se zase rozčílím :D. Pololetí mi je většinou jednou, minulý rok to bylo tak že první pololetí uplná katastrofa a to sem se snažila a v druhém sem na to kašlala a měla sem parádní výzo :D. Takže na to asi začnu zase kašlat :D. Jediné co mě drží při životě je to, že mínus nějaké ty víkendy, prázdniny a tak zbývá kolem 100 dnů do prázdnin!!! A už skoro jenom 2 měsíce do Anglie! <3
Jediné dobré na posledních týdnech byly víkendy. Dva týdny zpátky jsem šla příteli na závěrečnou, která byla parádní, zváiděla jsem jim ji, měli ji hezčí než my :/. Minulý pátek sme měli školní ples, jehož začátek byl uplně příšerný pro moje střízlivé nervy, ale pak se to zlepšilo a byla to paráda. Ve tři hodiny trajflem do sousedního města a z tama opět pěšky :D, ale uteklo to rychle. V sobotu sme pak byli venku s Terezkou a večer si zašli do jedné místní hospody, kde sme zažily nehorázný zážitek s jedním metalistou :D, smáli sme se tomu ještě dlouho:D. Večer sme šli k její sestřed hlídat děti se kterýma sme si oblíkaly panenky, hrály hry a vystřihovaly různé skládačky. Do toho sme pojídali nachos, které sem snad měla poprvé a měli sme k tomu ostrou omáčku, která vlastně nebyla ostrá tak proč do ní nehodit chilli :D :3. A tento pátek se chystám na svou oblíbenou diskotéku takže doufám, že se zase něco nepokazí, nebo už si asi vážně hážu mašlu :D.film tips #2

11. ledna 2015 v 15:40 | Violet
Po hodně dlouhé době jsem si pro vás nachystala fiml tips. Teď sice na filmy nemám moc čas a kolikrát se nevydržím na ně ani dívat, ale občas o víkendu chytnu náladu že bych se na nějaký i podívala a vždycky se najde nějaký ze kterého jsem byla vážně nadšená. Takže sem pro vás nachystala pár mých oblíbených filmů. Nekteré jsou novější a několik jich je i starších, ale nemusíte je všechny znát, proto vám je sem dávám:).


1.Millerovi na tripu - musím říct, že miluju komedie s Jennifer Aniston a ani tahle mě nezklamala. Naprosto parádní příběh o drogovém dealerovi, stryptérce, jedné problémové dívce a roztomilém panicovi, kteří předstírají že jsou rodina a musí přes hranice propašovat karavan plný trávy. Určitě se zasmějete :D.

2.Bláznivá zatracená láska - jedna z hodně dobrých romatických komedií u které se určitě zasmějete a holky budou určitě slintan nad Ryanem Goslingem :D :3. Kdybych vám měla ve zkratce říct, o co se jedná, tak by to bylo o tom jak byl jednou jeden děvkař, který naučil děvkařit rozvedeného taťku, mezi tím se ten děvkař zamiloval a k taťkovi se chtěla vrátit žena, jenomže taťka měl dceru a ta dcera chodila s tím napraveným děvkařem. :D :D

3. Fakjů pane učiteli - popravdě řečeno, když sem to viděla v ukázkách, tak sem si říkala, že to bude nějaká německá kravina, působily tak na mě i kostými apod., ale když mi to všichni začali doporučovat, tak sem si to pustit musela a nelituju. Tohle se jim vážně povedlo. Skvělá komedie o propuštěném vězni, který se vydává za učitele, aby pod tělocvičnou mohl vykopat schované peníze. Napraví zkaženou třídu a zamiluje se do učitelky se kterou se nenáviděli. A jako třešnička....je vážně krásný :3 :DD

4. 22 jump street - minule tady byla jednička, dnes dvojka. V létě jsme na tom byly v kině a musím říct že sem se smála snad každých 5 minut. Děj byl sice skoro stejný, ale i tak mě to moc pobavilo a Ice cube byl prostě k sežrání :D. Určitě jste na facebooku museli vidět nejlepší scénu z celého filmu TADY.
1. Městečko Pleasantville - tento film už jsem viděla hodně dávno, proto sem si ho musela připomenout obsahem na csfd :D. Každopádně je to o klukovi, jehož oblíbený pořad byl seriál z 50. let. Se svojí sestrou se jednoho večera pohádali o to, na co se budou dívat v televizi, až se jim rozbil. Objeví se starý děda, který jim dá nový a nechca oba zmáčknou tlačítko, kterým se dostanou do seriálu. Nejdnou je všechno černobílé a podle netypických věcí, které sourozenci zavedou, se všechno začne vybarvovat. Myslím si že je to fajn oddychovka se Spidermanem a pravou blondýnkou :D

2. The beach - miluju Dicapria, což si můžete všimnout níž, a tohle je jeden z hodně dobrých filmů. Nevím přesně jak vám ho popsat, ale je to o klukovi, který rád cestuje, jednou potkal partu lidí a jeden z nich mu vykládal příběh o Tajném turisty neposkvrněném ostrově. Měl dokonce i mapu a ze zvědavosti se rozhodli po něm pátrat, samozřejmě že ten ráj našli, bohužel se tam vyskytnou komplikace.

3. Věčný svit neposkvrněné mysli - na Jima Carreyho sem zvyklá jako na zvířecího detektiva, schyzofrenika nebo lháře, ale v tomhle žánru mě velice překvapil. Jedná se o romantické drama. Joel se seznámí s velmi zvláštní dívkou Clementaine. Samořejmě se zamilují, ale najednou se stane to, že Clementain jej nepoznává. Joel zjistí, že si přes zvláštní ordinaci, nechala vymazat z mozku vzpomínky na něj. Rozhodne se udělat to samé ale vzpomínky se mu začnou vracet.

4. Dokonalý trik - hrozně se mi líbil námět tohoto filmu. Konec mě sice trochu zklamal, nebo sem ten film možná uplně nepochopila, každopádně se mi moc líbil a můžu vám ho jen doporučit. Film je o dvou kozelnících, kteří se předhánějí ve svých tricích. Až nakonec jeden z nich udělá ten nejlepší.


1. Velký Gatsby - film plný peněz, večírků, alkoholu a 20. let. Vizuálně hrozně pěkný film, děj se mi taky hodně líbil, bohužel nevím jak vám ho přesně popsat a zjednodušit. Určitě jste o něm ale slyšeli.

2. Vlk z Wallstreet - tak o tomto filmu jste museli slyšet snad uplně všichni. Sex, drogy, alkohol a akcie. Několik milionů vydalných během chvilky, několik levných holek během dneska, neskutečná vila a nakonecm manželství a dítě s krásnou modelkou. Ovšem když se na vás zaměří FBI tak to není taková sranda. Film má sice 3 hodiny a to mě už pak celkem unavovalo, ale rozhodně vás pohltí. Je to parádní komedie :).

3. Prokletý ostrov - na tento film jsem se dívala kvůli Počátku, který hned následuje. Chtěla jsem něco podobného a doporučila mi to kamarádka a rovnou znovu i s Leonardem. Film je o dvou detektivech, kteří se vydají na ostrov, na kterém leží psychiatrická léčebna s nejvážnějšími a nejnebezpěčnějšími případy. Vyšetřují případ o zmizelé pacientce. Celý film dopadne uplně jinak než by ste čekali, to vám ale neprozradím, pro mě to byl taky šok.

4. Počátek - naprosto úžasně promyšlený film. Musela jsem si číst po zhlédnutí i obsah, protože mi tam nebyli některé věci jasné. Tento film je tak na to, aby jste se na něj podívali dvakrát. Obsah je na vysvětlení docela složitý a nemyslím si že bych vám ho popsala uplně správně. Ale jedná se o tým lidí kteří pracují se sny a s představami. Vytváří ve snech úžasná místa, ale musíte si dát pozor aby jste si nespletli sen s realitou.1. Hobbit - svět ještě před Pánem prstenů, kterého já sice moc nemusím ale Hobbit mě nadchnul. Na prvním díle jsem v kině nebyla, tem jsem zhlédla při balení dárků v roce 2013 :D, ale na dvojce jsme byly s kamarádkou a tak se nám to líbilo, že sme si řekli, že půjdem i na trojku. Stálo mě to jít pěšky u silnice v největších mrazech a v sukni z vedlejšího města, jelikož nám nejel ze Zlína autobus (ze Zlína do Otrokovic a z tam pěšky), ale bylo to parádní, miluju fantasy :).

2. Zloba - královna černé magie - tento film jsem viděla minulý víkend a neuvěříte jak mě nadchnul. Úžasně zfilmovaná Růženka s naprosto parádním koncem. Všichni by sme čekali, že ji políbí krásný princ že? A ono je to přitom s pravou láskou naprosto jinak. Angelina mě naprosto uchvátila. Miluju zmodernizované pohádky.

3. Horns - kdysi jsem se tak dívala na různé ukázky na filmy na youtube a narazila sem tam na pár filmů s Radcliffem, kterého zbožňují díky Harrymu samozřejmě, a když je možnost nějakého nového filmu s ním, rozhodně se podívám, proto mě upoutalo zrovna Horns. V ukázkách to může vypadat jako blbost, ale mě se to velmi líbilo. Kluk změněný v ďábla v reálném světě, co se snaží vyřešit vraždu své dívky a používá k tomu svědomí lidí. Myslím že námět hodně zajímavý.

4. Netvor - sice je to strašná slátanina, ale mě to bavilo. Opět moderní Kráska a Zvíře. Namyšlený a rozmazlený kluk, kterému se jednou stane to, že zesměšní dívku, která ho prokleje a jeho tělo znetvoří. Do roka musí najít dívku, která ho bude milovat i přes jeho znetvořený vzhled. To bude mít na starosti naše Vanessa z HSM :D :)


1. Národ snílků - tento film mě upoutal hlavně kvůli Kat Dennings, kterou mám ráda ze seriálu 2 socky. Film se mi hodně líbil. Je to vlastně o dívce, která se přestěhuje do jiného města. Se spolužáky si nerozumí a jediný kdo se jí líbí je její učitel, se kterým pak začne tajný románek, mezi tím se do ní zamiluje její spolužák a nastává milostný trojúhelník.

2. Hvězdy nám nepřály - zrovna u tohohle ani nevím jestli má smysl něco psát :D. Největší fenomén roku 2014. Krásný, vtipný a dojemný film o dívce a chlapci, kteří se seznámí na podpůrné skupině lidí s rakovinou. Dál vám to asi vykládat ani nemusím. Obecně známý příběh :). Nadchnul mě jako ostatní a nedávno jsem dočetla i knížku.

3. Svět podle Mallory - mladá striptérka Mallory (Kristen Stewart) a starší muž Dough, který odjíždí na služební cestu a je rád že si odpočine od své manželky. Manželům umřela dcera a jsou si čím dál víc vzdálení. Když Dough dorazí do klubu, kde Mallory pracuje, a seznámí se spolu. Mallory v něm probudí znovu chuť k životu a nakonec i spolu s manželkou se jí snaží pomoct. Vidět moji krásnou Bellu v takové roli bylo svým způsobem velmi příjemné :D, proto se mi film hodně líbil a můžu jen doporučit.

4. Vyměřený čas - Justin Timberlake a Amanda Seyfried v nadčasovém filmu, kde se vše platí časem. Will (Justin) jeden den zachrání velmi bohatého mladíka, kterého budou chtít kvůli jeho času zabít. Za jeho záchranu mu všechen svůj čas věnuje a zabije se. Will se vydá do nejbohatší zóny, kde se seznámí se Sylvií (Amanda), která je dcera majitele banky, spolu pak začnou vykrádat banky a věnovat ostatním čas. Film jsem měla stažený hrozně dlouho a furt se nebyla schopná na něj podívat a když jsem se konečně dokopala k tomu se na něj podívat, litovala sem že jsem ho neviděla dřív.


1. Jak vycvičit draka 1, 2 - jedna z nejhezčích animovaných pohádek za poslední dobu. Na dvojku sme se nedávno dívali s přítelem (dívali sme se první na horor, které jí nenávidím, takže sem pak nakázala pohádku). A věděla sem že když byla jednička tak dobrá, musí být i dvojka. Bezzubka je prostě boban

2. Ukradené Vánoce Tima Burtona - tuto pohádku jsem viděla minulé Vánoce. Musím říct že se mi hodně líbila. Jack Slellington se začíná nudit neustálým Halloweenem, proto se rozhodne ukrást Vánoce a zavést je v městečku Halloween, to se mu ale uplně nepovede.

3. Ledové království - další pohádka, která se jim opravdu za poslední roky povedla. Určitě jste o ní slyšli a pokud ne rozhodně se podívejte! Postavičky jsou naprosto boží a děj se mi taky hodně líbil. Soundrack jak bys smet :).

4. Já padouch - naprostá klasika, roztomilé žluté mimoně v monterkách známe snad uplně všichni. A určitě už se nemůžeme dočkat na jejich vlastní film. Já už to mám naprosto promyšlené. Půjdu na ně do kina a vezmu si svoje krásné tričko s nimi :3 Miluju tu pohádku a ten kdo ji neviděl je asi z jiné planety :D!


Violet

What i got for Christmas

5. ledna 2015 v 17:24 | Violet
Dneska pro vás mám přednadstavený článek o tom, co jsem dostala na Vánoce. Tento rok to bylo spíš o drobnostech, což mi vůbec nevadí, i tak sem z nich měla nesmírnou radost, navíc sem ani nic nečekala kvůli financím za taneční a za nadcházející finance kvůli výletu do Anglie :3 a o to mi jde hlavně! Už se nemůžu dočkat! Ještě 3 měsíce a Bye Czech and hello England <3 Myslím že to uběhne velmi rychle a já se budu procházet po Londýně :3 Kažodpádně jsem dostala několik dárků ze kterých sem měla ohromnou radost :3


Drobnosti od tety a sestřenky :3

více v c.č

Můj rok 2014

1. ledna 2015 v 17:49 | Violet
Hlásím se po neuvěřitelných 3 měsících...zajímalo by mě jestli ještě naši stránku někdo čte :D každopádně si to sem napíšu aspoň pro sebe. Chci se podělít o pár zážitků z roku 2014, taky chystám článek co jsem dostala na Vánoce a taky nějaký random článek, protože těch fotek je celkem dost za takovou dobu :D. Hrozně moc se toho událo za tento rok a jsem ráda že už je po něm :D. Zakončila sem ho velmi špatně, ještě teď mám trošku kocovinku :D :(. Doufám že tento rok bude skvělý :).


Celý rok sem nevynechala (až na pár v poslední době) akci na naší oblíbené diskotéce :3


Slavilo se :3


Naučila sem se hrát lolko :O


Dostala sem od kamaráda longboard <3


Kino, kino, kino <3


Klasické záchodové fotky :P <3O prázdninách sme se nenudily :D :)


Něco skončilo stejně rychle jako začalo :)


Závěrečná <3Viděli jsme Superměsíc :O :3


Krásné dny s kočkou <3


Dostávala sem pohledy ze zahraničí :3


Začala sem chodit do fitka :P :3Obírala poprvé ganju :D :D


Byla jsem chvilku zrzka :3


Podzim byl boží <33


Začalo nejlepší období v životě <3


Koncert Raego :3


Nový miláček <3


Skvělé akce s holkama :3


Krásné Vánoce :)


Příšerné zakončení roku :DDD


Všem bych chtěla popřát Všechno nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, protože to ostatní si zařídíme sami a ať se vám splní všechny přání! Samozřejmě nezapomeňte dodržovat novoroční předsevzetí a všem přeju hodně úspěchů i na škole :) :*

I don't wanna go to school, I just wanna break the rules...

27. září 2014 v 13:56 | Violet
Panebože, já se vážně stydím za datum svého posledního článku.....bohužel jsem toho měla teď docela hodně. Dělo se nějak moc věcí, které pro mě nebyli uplně příjemné, ale zase na druhou stranu se dělo i pár příjemnějších věcí, takže bych se ráda podělila o pár fotek ještě z léta. No ale snad ta nejhorší věc co se mohla stát byla ŠKOLA. Zatím je to ještě takové pohodička, ale už začínají písemky no a zrovna takové pravopisné cvičení po létě....no nádhera :DD. Jestli projdu druhákem tak po výzu budu mít neskutečnou kocovinu :DD. Jediné co mě drží tak nějak nad vodou že se pomalu ale jistě blíží zájezd do Anglie, sice doma bylo pár narážek na to jako kolik to stojí ale tak jako furt lepší než lyžák do Alp, který stojí o hodně víc a bez vybavení a jídla, takže myslím ekonomicky :D, stejně jako zbytek naší třídy, všichni sme se na lyžák vykašlali, protože pro všechny je sen spíš ta Anglie, pro mě to teda bude neskutečené splnění si snu, ne jenom že Anglie se mi jako takhle hrozně líbí a chci se tam podívat, ale taky hlavně sem nikdy nikde nebyla, takže dreams come true <3.
S druhákem taky přišly taneční, ve kterých sme byli poprvé toto pondělí. Sranda byla to, že sem to ani nevěděla, v klídečku sem si seděla ve škole když z ničeho nic na mě Anetka, jestli mám tady věci do tanečních :D:D. Takže sem to vyřešila tak, že sem napsala mamce ať mi věci veme a po škole sem zajela za ní do práce :D. Začínali sme cha chou a waltzem, docela se to dalo, teda až na výběr našich chlapců :D :D. To byl totiž celkem mazec :D. Ty hezké by ste spočítali aj na prstech :DD. Ale tak nevadíí :D to se zvládne :D. Jak sme skončili tak sme si hned šli ještě do jedné místí hospody na nějaký dobrý drink :D. Dala sem si tu nejlepší tequilu sunrise<3. Pak byl menší problém s odvozem domů, ale nakonec sme dojeli tak kolem půl 10. Takže pondělky mám zabité. Vzhledem k tomu že autobusy domů i zpět nejdou takže budu muset být ve Zlíně.
Co se týče kluků, zabrouzdáme trošku do holčičího tématu:D, tak musím říct, že mi je snad líp aj bez nich :D. Jsou s nima jenom problémy -_-. Něco uděláte a hned jse za tu špatnou. Přitom kruci fuck it iam young :D. Už mi z toho roste hlava kolem, asi je lepší nestarat se o nic, jinak si ničeho naužijete :D!
No nic dneska už mě čeká jen menší focení nových profilovek a svatováclavské slavnosti. Na které se asi teda ani podívat nepůjdeme, protože je to každý rok to samé, a asi si jen půjdem na Vaška připít:D.
Takže sem přidávám pár fotek z léta a ještě nějaké z první týdnů, slibuju že začnu psát víc, sama bych chtěla psát co nejčastěji to půjde, v týdnu sem přidám fotky co se mi nashromáždili i v mobilu :3This ain't love, it's clear to see, but darling stay with me..

6. srpna 2014 v 13:53 | Violet

Ahojté:)

V poslední době mě už vážně začíná všechno štvát. Myslím, že každý známe takové to období, kdy sme šťastní a všechno se nám daří a jednoduše je všechno tak, jak má být. A pak stačí jenom jediný okamžik, jedna sekunda, jedno slovo, jeden blbý den, aby se všechno správné zničilo a stalo se noční můrou. Tak nějak bych totiž popsala poslední týdny...vždycyk všechno vypadá hrozně fajn a zničeho nic se všechno pokazí. Už mě to vážně nebaví za poslední dobu se toho hrozně moc událo. Nejradši bych se odstěhovala a začala uplně nanovo. Mám pocit, že mě prostě není souzeno být dlouhodobě šťastná. Taky jsem asi prokletá co se týká chlapů v mém životě :D . No řekněmě že můj taťka není 100% a kluci o těch se ani radši nebavím. Nebo to je jedna obrovská nekončící story. Asi je mi opravdu lépe, když jsem sama, jenomže já sem takový ten typ, co potřebuje trochu vědět, že tu pro sebe někoho má, že je tu někdo komu na mě záleží, a taky je tu problém, že když se do někoho zamiluju, těžko se odmiluju. Je mi blbé třeba pak flirtovat s někým jiným, mám z toho hrozný pocit, jak kdybych toho dotyčného podváděla nebo co:D. Prostě mometnálně absolutně nevím co se sebou mám dělat. Poslední týdny to bylo jenom ležení a koukání na sex ve městě, naprosté odloučení od diety a cvičení, vlastně už ani nemám chuť cokoliv dělat, nejradši bych byla jenom doma a koukala na seriály a filym až do noci.
Jediné co mi teď zlepšilo náladu bylo v pondělí, kdy sme jeli s Terkou do kina, na 22 jump street. To můžu jenom doporučit protože sem se smála od začátku do konce a měla z toho uplně super náladu. Nehledě na to, že nás před kinem zastavil chlápek, který nám dal nějakou slevu, že sme platili jenom jedna:D. Brala sem to jako štěstí ze čtyřlístku, který sem našla den předtím, když sem se na kole vydala navštívit babičku.
Dneska mě čeká výlet ke spolužačce, sice moje momentální krize mi nedovoluje se tam nějak extra těšit, ale rozhodně jedu, abych se třeba nějak případně odreagovala, určitě mi to trochu zvedne náladu:).
No vážně, asi to udělám tak, že od teď, až vyřeším všechny problémy a zahrabe se všechno pod pomyslný koberec, přestanu všechno řešit. Myslím, že pak mi bude lépe, teď mám totiž v sobě hroznou tíhu, kdy vím hrozně moc věcí, které dokážá ovlivnit spousty věcí, ale i přes to že někoho máte rádi,tak to v sobě dusíte. Toho se ptořebuju zbavit a hned jak všechno vyřeším tak doufám, že ze mě všechno spadne. Jediná tíha pak bude blížící se škola. Je to nehorázné jak všechno strašně rychle uteklo, za chvilku tu budou Vánoce, už teď přemýšlím co komu koupím:DD. Ježiši né, tyhle myšlenky radši rychle zahrabu do nějaké krabice v mé hlavě a zahodím hodně daleko:D.

seriál plný moudrosti:')

summer paradise...

19. července 2014 v 8:47 | Violet
Dobré ráno:)
Vzhledem k tomu, že není zrovna můj čas na vstávání, se mi nechce psát nějaký moc extra dlouhý článek, jak trávím prázdniny, stejně to není ani nic záživného, takže skáčeme jupí jééj:D.
Prázdniny si prostě užívám tak, že jsem doma, a snažím se každý den něco dělat, zatím se mi to daří, myslím že ještě nebyl den, kdybych seděla doma na zadku. Včera už se to málem stalo, ale přece jenom mi zavolali kamarádi a hurá ven!
Zatím sem stihla být na oslavě svého bráchy, který slavil 5 let. Samozřejmě, že tak jako každý rok sem se tam krásně přejedla:D:D, sice né tak moc jako předchozí roky ale přece jenom:D. Jet nakupovat a koupit si ty nejluxusnější tenisky na světě!! Zajít si na ten nejlepší nápoj, v nejlepší nové kavárně u nás ve městě. Užívat si jízdy na longboardu, ikdyž, řekla bych, že si jí užívají spíš víc jiné něž já:D. Taky sem dělala brigádu u nás na diskotéce, což byla celkem sranda, ale vzhledem k tomu, že mi volala šéfka, jestli bych to nechtěla dělat stáleji, a já ji tak nějak odmítla (no jako vemte si každý víkend pátek sobota, to je šílenost!) a ona mě tak nějak trošku nadala, že to nechci dělat:D:D, tak už se tam asi nepodívám, ale 500,- na ruku za večer je dobrý:D ještě sem zadarmo pila, prostě pohoda:D jen sem tam přišla ve tmě a odcházela za světla:D. Zajet si konečně po 2 letech na koupák! Navštívit spolužačku a zajít na nejlepší ledové latté z Mekáče. Dát di řádně do pucu pokojík a věnovat nenošené oblčení na charitu. A tak dále a tak dále! Ještě mě čeká hodně plánů, třeba dneska bude super den, celý ho budu trávit až do zítra s Peťou u ní doma. Mají bazén a už chystáme i jídelníček a pitný režim ( 3:-D ). Ještě to bude chtít stáhnout nějaký horor a bude to perfektní holčičí den:D:D! Už se moc těším:3. No a za týden mě čeká diskotéka a oslava narozenin. Další mega pecka den. Hodlám si to naprosto užít. Zatím každé diskotéky byly jen na, jak by řekla Elis "řešení problémů", takže doufám, že tohle už nehrozí:D.
Myslím že se jinak ani nic zásadního neděje . Pouze zjišťuju, jací někdy lidi dokážou být. A taky, že ty největší rány přicházejí od těch nejbližších. Bohužel, zákon schválnosti. Ještě že tu mám pořád ty, na které se můžu spolehnout vždycky.více v c.č. :*

#random part 2.

25. června 2014 v 14:23 | Violet

PŘEDEM UPOZORŇUJI NA EXTRA DLOUHÝ ČLÁNEK, PLNÝ EXTRA VIOLČINÝCH BLÁBOLŮ, KTERÉ URČITĚ NIKOHO ZAJÍMAT NEBUDOU, POKUD CHCETE, PŘEČTĚTE SI JEJ, POKUD NE, STAČÍ, KDYŽ SE PODÍVATE TŘEBA JEN NA FOTKY :D DĚKUJI :*


Ahojky! Zdravím vás při krásné neděli (ano vím, že je středa, ale bohužel tento článek byl psán v neděli, protože momentálně teď se určitě topím někde ve Vltavě na vodáku-.-), snídaně a kafíčko je dávno za mnou a tak sem si řekla, že vás zase nechám nahlédnout do svého velmi záživného života:D.
Musím říct, že v poslední době se mám celkem zase fajn! Matiku sem dala na trojku takže to znamená, že mám jenom jednu trojku na vysvědčení!!!!!!!!!!!! Sem z toho uplně šťastná jak blecha, protože sem se fakt bála že to pokazím, ale sem dobrá!! Měla sem hrozně na mále z češtinou, frájinou a tou matikou. Ale čeština mi vyšla na 2,4, písemku z frájiny, za kterou byly dvě známky sem zandala na dvě jedničky (jak líbezný to zvuk když vám učitelka rozdává písemky a podotkne "no nejlíp písemku asi napsala Viola, dvě jedničky" :3 " a matika sice nedopadla dobře ale trojka to furt je :3 Takže už pohodička a klídeček! Bylo to takové ale zvláštní sedět jen doma a mít furt pocit, že se něco musím učit:D!
V pátek sem byla po škole nakupovat s kamarádkou, vybrala sem si konečně krásné plavky a zašli sme na twistera do kterého mě ukecala:/ a to obě fitnessačíme:D!!! Nakonec sme byli oslavit naše výzo na naši oblíbenou diskotéku ale musím teda říct že to byla hrozná nuda:/ Odjížděli sme už v jednu a to bylo o hodně dřív než sem byla domluvená:D ale tak aspoň se nesedělo doma že:)
V sobotu jsem už jen ráno šla nakoupit nějaké zásoby na vodák, abych to tam aspoň nějak přežila, pak sem se letěla ostříhat a pro barvu, a večer ze mě už byla opět bruneta :D! Když sem šla pak večer ven, tak všichni, kdo mě viděli řekli, že to tak mám nejlepší, aj ti co mě viděli jen na fotce, takže sem ráda, nikdo to moc nevěděl, že se budu barvit, u nás ve třídě to třeba něví nikdo, takže to bude celkem takový šok možná :D, ale já sem ráda :D sice si teď budu zase trošku zvykat, ale dobrý, jsem spokojená:D. Tak sem ale zjistila, že si můj tatínek jede k moři a já nic nevím, není to moc příjemné, když to zjistítě od uplně někoho jiného, každý rok, jen předtím to nebývalo k moři, přitom se s ním třeba bavím o létě, že nikam nejedu, že bych chěla konečně k moři když sem tam nikdy nebyla, ale prostě né, on mi nic neřekne. Však já si do něj pak pěkně rýpnu :D. Stejně o to s nima nestojím:D.
Dneska, v neděli musím postíhat si sbalit všechny věci, protože ještě nic nemám sbalené :DDD, vyzkoušet postavit stan, napsat pohledy na postcrossing.com, protože už je nechávám dlouho čekat, a v pátek sem objevila dokonalé pohledy v levných knihách za 3 koruny:3, tak musím říct mamce ať mi je jde pak poslat a asi pak ještě na chvilku ven, takže bych si měla pohnout a zítra vyrážíme -_-. Vůbec se tam ale netěším. Netěšila sem se ani když sme se přihlašovali, ale jela sem že se o to nechci připravit, když tam jede cellá třída, ale najednou se tam jaksi nechce vůbec nikomu na to jak všichni uplně "jooo užijeme si to to bude dobrýýý", a ti co nejedou jsou nehorázně rádi, že tam nemusí trčet:D. Komu by se taky chtělo na vodu, pod stan, sprcha za 3 minuty výjde na 20,-, bez jídla :DD ale my to nějak zvládneme! Když sem dala matiku na trojku tak dám všechno :D! Doufám jen, že se fakt netopím :DD.
Hned jak dojedu (což bude podle článku zítra <3333) tak věnuju první dvě hodina asi sprše, a pak možná posteli :3. Škoda, že nebudu brát foťák, takže moc asi žádné fotky nebudou, jen pár nějakých latných z mého super mobilu :D.
V pátek nás čeká výzo a konečně prázdniny!!!! Tak rychle ten prvák utekl, že sem to ani nestihla zaregistrovat:3 Už mám nachystané i nádherné šaty z Charley ve kterých ten konec řádně uvítám :D :3 (už jsem někdy řekla jak moc ty šaty z tama miluju??? )
Tak už váš nebudu otravovat, stejně si myslím, že to ani nikdo nečte :DD. Nedávno sem psala první část random článku. Tentokrát sem přidám zbývající fotky z posledních měsíců a nějaké i ty novější. Přece jen se o ně chci podělit:P.

s Anetkoou:3

kocourek:P

někdy se fakt miluju!:D

více v c.č. :*

#random part 1.

8. června 2014 v 15:43 | Violet
Ahojky lidičky!
Sama tomu nevěřím, že vůbec píšu:D. Už sme se neozvali víc jak měsíc a strašně se za to stydím, ale v poslední době nebyl ani čas a ani chuť, dělo se toho moc, u mě aspoň teda, a uplně mě přešla na blogování chuť. Můj poslední samostatný článek měl název "...because i'm fu*king happy :3", ale tomu už je dávno konec. Teď bych to nazvala spíš "because i'm back where i was before, fuck" aneb zase je všechno na číču :D. Každopádně škola už se nám blíží ke konci, nemůžu se dočkat! Mínus víkendy a nějaké ty akce to dělá necelých 10 dní cca podle toho jak sme to počítali nedávno. Možná i míň naposledy sme napočítali s Elis 12 takže by to tak odpovídalo :D. Ještě teda musím zvládnout písemky z matiky, které vážně nesmím pokazit jestli chci jednu jedinou trojku na výzo! Ještě nějaké známky udržet, něco si dopsat a budu spokojená nejspokojenější!
Poslední týden ve škole, než dostaneme výzo, jedeme na vodák, teda musím říct, že se mi tam vůbec ale vůůůbec nechce! Nejradši bych se zahrabala doma a nebo chodila na tůru po Zlíně :D což není moc záživné, ale co :D. Myslím, že za to hodně může i kolektiv ve třídě, jako mám ráda třídu a ták, ale nevím prostě to není ono, s minulou třídou jsem se vždycky hrozně na výlety těšila, teď už to vůbec není ono:/. Za to se nehorázně těším na druhák! V angličtině nám v pátek oznámila učitelka, že se bude pořádat zájezd do.....počkej si...... ANGLIE! sakra to je sen největší!!!! Uplně moc moc moc chci, a jelikož se teda ve druháku jezdí do Alp, které jsou samozřejmě o hodně dražší a to ještě navíc bez jídla, půjčení lyží apod, tak sem se rozhodla, a shodly sme se na tom i s více spolužačkama, že se na lyžák vykašleme, vzhledem k tomu že lyžovat neumíme, a pojedeme radši do Anglie, já bych teda rozhodně radši jela tam, angličtina mě baví a chci se ji naučit co nejvíc to půjde a umět mluvit, teď sem dostala dokonce jedničku z writingu :3 s popiskem "Violo excellent" :3 :D. Takže jednozačně chci jet tam a vykašlat se na lyžák. Stejně sem ještě nikdy nikde nebyla takže pro mě je to jednoznačná volba :D!
Událo se toho hrozně moc v poslední době ale další zážitky vám asi odvyprávím u fotek, protože by toho bylo hrozně moc a bylo by to hrozně všechno zmatené :D , tohle byl takový jenom (hodně)menší výcuc mých pocitů v poslední době :D a že já ty pocity mám zmatené! :D

lenochodek z naší velikonoční návštěvy zoo se za náma došel podívat co nejblíž to šlo :D :D

jooo vystáli sme si na něj hezkou řadu :D!!! aneb co lidi vidí na tom jít o velikonocích do zoo?? O.o

více v celém článku :*

...because i'm fu*king happy :3

20. dubna 2014 v 14:11 | Violet
Ahojky lidičky!!!!
Jak se máte? užíváte prázdnin??? Já se mám totiž po dlooouhéé době fakt skvěle, všechny písemky zamnou, z čtvrtletky z matiky jsem měla trojku a kdybych stíhala poslední cvičení, tak bych snad měla aj lepší známku, důležité ale je to, že mám na čtvrtletí trojku, a musí mi to tak vydržet až do konce roku :D!! Bylo mi řečeno, že když se budu snažit, bude nový mobil :D :D :D, ale řekla bych, že mi spíš nevěřili a teď budou v kaši :D :D :D. A taky, to teď bude všechno volnější. Po prázdninách jsou přijímačky, což pro středoškoláky (teď sem si vzpomněla na super vtip od Elis, když mi jednu krásnou středu ve škole psala, že středoškoláci mají chodit do školy jen ve středu :DDD) znamená buď ředitelské volno nebo v našem případě kino a přednášky :D. Pak už budou maturity, což zase znamená speciální rozvrhy, odpadávání, suplování a takové další krásné věci :D!!! <33
Prázdniny jsme začali uplně skvěle, vedle ve vesnici máme naši oblíbenou malou diskotéku a nevím jak, ale dotahli tam Raega :D!!!!!!
Dneska už tu mám ale zase jenom nějaké fotky, co se nahromadily v té mojí černé krabičce :P.

Jak trávíte prázdniny vy???Tips: Jak si zpříjemnit den

20. března 2014 v 15:15 | Violet
Ahoooj!
Nebojte, žijeme :D. Jen v poslední době je nějak málo času na blog, takže sem si teď našla chvilku na to, abych vám sem dala zase nějaký ten článek o typech. Tentokrát to budou typy, jak si zpříjemnit den. Zjistila jsem, že vlastně každý můj pracovní den je akorát stereotyp. Takže aspoň o víkendu se snažím nějak odreagovat. Hlavně teda, když je škaredě a nejde jít ven, nebo když se vám zrovna nezachce společnosti (například jako já a mé antisociální návyky v poslední době:D ), nebo prostě jen nemáte s kým jít ven :D. A jelikož je pátek za dveřmi (thanks god!!), tak se můžete inspirovat, pokud nemáte nic v plánu :))

1. Co se týče víkendů, nemůže být nic lepšího, než začít den s výbornou snídaní a zeleným čajem (popřípadě kafe, kakao apod.:3)2. Snídani si můžete zpříjemnit oblíbeným seriálem. Já momentálně sleduju od začátku Teorii Velkého Třesku, protože sem viděla sice spoustu dílů, ale né popořadě, a jelikož je to jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů, tak ho chci vidět pěkně díl po dílu :D:)


3. Když už máme dojezené, je čas shodit pyžamo a obléct si pohodlné oblčení na doma. K tomu nesmí chybět oblíbené chlupaté ponožky :3


4. Aby jsme se cítili naprosto spokojeně, musíme být i ve vhodném prostředí. Proto je fajn si občas uspořádat a pouklízet pokoj. Vytřídit věci co už nepotřebujeme, co se nám válí po stolech a zemi uspořádat na své místo, přeorganizovat s i vše tak, aby sme to měli snadno po ruce, prostě zkrátka tak aby jsme se cítili co nejvíc příjemně :3

FabSociety

5. Když máme pokoj uklizený a zorganizovaný, můžeme si vytáhnout pár svíček a krásně ho provonět <3


6. Když už jsme si vytvořili skvělé místo pro relax, je čas vytáhnout z šuplíku svoji oblíbenou masku na obličej a nechat odpočinout i pokožku. Momentálně mám nejradši tuhle avokádovou od freemanu <37. Teď natává čas pro oblíbenou knihu nebo časopis. Momentálně nečtu žádnou knížku, ale když už čtu nepovinnou, tak jedině fantasy:').


8. Jakmile knížku dočteme, určitě dostaneme chuť na nějaké to jídlo. Zdravá sladká svačina příjde vhod vždy :) Já mám nejradši třeba ořechy, sušené švestky, rýžové chlebíčky, různé ovocné saláty nebo různě smíchané bílé jegorty s ořechy apod., tady se fantazii meze nekladou!<3


9. Pro ty kteří neradi sedí celé dny doma, nebo potřebují nějaký ten pohyb, je skvělé když opráší třeba brusle, kolo a nebo třeba si jen zacvičí nějaké cvičení nebo jogu s youtubem.

Im not a Prisoner׳


10. Po fyzické námaze si jdeme odpočinout opět k notebooku/počítači. Skvělé odreagování třeba nejdeme na weheartit, tumblr a nebo čtení oblíbených blogerek. Já si v poslední době velmi oblíbila http://sincerelyjules.com/ a hlavně http://mariannan.costume.fi/

featured01

vacation12

11. Když už máme vše dodělané, nastává čas na večerní film. Nedávno jsem koukala na Podfukáře, Lásky čas a na Stuck in Love. Můžu jen doporučit!<3


12. A 12. a tím nejlepším bodem se stává dlouhý a zasloužený spánek <33

I love sleep

A čím si zpříjemníte den vy?? :3


Zase o rok starší...

8. března 2014 v 10:13 | Violet
Čauky mňauky:3
Tento týden jsme měli jarní prázdniny, které jsem se rozhodla maximálně užít a myslím, že se mi to celkem i povedlo:3 Každý den jsem se snažila něco dělat a díky tomu se mi nashromáždilo i celkem dost fotek. Byly jsme hodně venku i s Elis, takže máme po dloouheee době celkem dost společných fotek. Nejzajímavější byla asi středa, kterou bych teda nerada rozebírala vzhledem k tomu, že by ste si o mě nemuseli udělat zrovna nejlepší obrázek :D :D :D :D. Byli jsme totiž slavit moje narozeniny. Včera jsem měla totiž svých sweet sixteen :3<3 sice se teda necítím nijak starší, ale tak :3. S kamarádkama jsem to oslavila v tu středu a včera sem to slavila s babičkou, tetou, sestřenkou, mamkou a strýcem. Celkem zajímavé narozky. Ráno sem brzo vstávala abych si celou oslavu nachystala sama :D, vzhledem k tomu, že doma nikdo nebyl protož byly všichni v práci :D, pak sem se odporně přejedla a nakonec sme se šly s Elis projít po tom našem veleúžasném městě. Takže vlastně ani nic moc zvláštního, tak jako vždy :D. Dneska plánujeme jet nakupovat :3.
Zase ty prázdniny strašně rychle utekly. Tento týden mi bylo vážně skvěle. Žádné učení a škola. Konečně jsem měla na všechno čas a kdesi cosi a teď se vrátí všechny moje deprese, nehledě na to že už máme nahlášené písemky (y). Začínám tu školu nenávidět čím dál víc a je to pro mě peklo tam chodit. Navíc, když si ani moc nerozumím s nikým ze třídy. grrrrrr :X :D musím to nějak přežít a třeba se nějak do toho čtvrťáku prokopu a bude to jenom lepší. A taky mě při životě dřží myšlenka, že za 4 měsíce jsou letní prázdniny :333 neskutečně rychle to uteklo, ale vůbec mi to nijak nevadí :D!!


kdo má rád nálož random fotek ať klikne na více v celém článku :3

HEALTHY TIPS

26. února 2014 v 21:56 | Violet
Zdravíím!
Aby jste si oddychli od věčných deníčků, tak sem se rozhodla dneska trošku pro změnu. Nechci si hrát na nějakého odborníka nebo něco!!! Ale už delší dobu se snažím najet na nějaký ten fitness life, ale zjistila jsem, že v týdnu je to dobrý, ale o víkendech si to celkem nedávám vzhledem k tomu že se u nás nedá nic dělat, takže podnikáme věci, které se občas týkají jídla :D :D, ale už to krotím! :D Každopádně se chci podělit jen o pár typů na potraviny, jídla, nebo o dobrých videích na youtube apod. :))


KONEC JE NOVÝ ZAČÁTEK...

16. února 2014 v 11:49 | Violet
(ne nekončím s blogem ani nic podobného :D :D jen se to hodí na shrnutí tohoto týdne)
Ahojte:)) zase se hlasím s deníčkem protože na jiné články nemám moc chuť, čas a náladu a fotky na deníček se mi zase trochu nashromáždily. Tento týden byl fakt otřesný, furt nějaká písemka, ale zase na druhou stranu sme měli týden bez matiky vzhledem k tomu, že náš matikář je i tělocvikář a tak odjel na lyžák s druhákama :D. Takže první hodina matiky byla suplovaná stylem, že jsme nic nedělali, další nám odpadla a ta další nám taky odpadla. Ta poslední nám odpadla jako první hodina takže jsme měli na devět, toho jsme pak využily s kámoškou a zašli si ráno do mekáče na snídani! :3 Vajíčkový snack wrap můžu jen doporučit :3. Čtrvtek byl asi nejhorší den takže asi od teď nesnáším čtvrtky. Měli sme nejdýl školu pak sem hned letěla k doktorce na očkování, pak sem šla k babičce, kde můj žaludek pocítil opět to že babička neví co znamenají slova "ne, dobrý já nechci" :D. Pak sem doma dělala tu kravinu co teď letí po facebooku, beer challenge :D. A to nejhorší se pak stalo večer, ale tak to je jedno :). Ani sem se neučila na písemku z ajiny -.- na kterou jsem se fakt učit chtěla, spat sem šla až nevím kdy, protože sem ani nemohla usnout a ráno sem děkovala tomu kdo vymyslel make-up, řasenku a linky. V pátek pak dojela kamarádka se kterou jsem se neviděla od Vánoc, Terka a zároveň dojel kamarád s jeho super ŠKODOU 120 z roku 89 :DDDDD a s ní sme jezdili celý večer po městě a pouštěli na plné volume cédečka s písničkami typu sex on te beach :D :D :D S Terez sme si zašly ještě do cukrárny na Valentýnské zákusek když už jsme ti forever alone :X :D :D (ale nám to samozřejmě nevadí!) Nakonec jsme zbyly už jen dvě a tak jsme to zakončily s kamarádama v parku. V sobotu jsme jeli s mamkou jenom na otočku podívat se na boty. A nakonec sem odjela se dvěma páry :333:D už to byla ale vážně nutnost! Nakonec jsme ještě prošly pár obchodů a hned jeli domů, pak sme šli s Terkou zase ven a nakonec skončily s bandou kluků a bylo to faaajn:3 jen už mě štve ta zima -.- a taky to že je dneska zase neděle!!!! :'( Už aby byl zase víkend :'((((((


Your words in my head, knives in my heart...

9. února 2014 v 19:07 | Violet
Čaukyyy zase se hlasím s random fotkami. Furt se mi zdálo, že jich mám málo ale tento víkend to trošku změnil. Přes týden jsem nic moc nedělala, ve škole nám změnili rozvrh tak sme si toršku zvykali. Pondělí na sedm PROČ NE-_-, ale máme krásné pátky, hezky na 8 a jenom 4 hodiny :3. V pátek jsem si šla konečně nabarvit k sestřence vlasy!! Konečně můžu po světě chodit bez těch hrůzostrašných odrostů z kterých už jsem měla i deprese :D!!!! V sobotu jsem se pak šla podívat na polonézu kamarádek a ani nevíte jak strašně moc jsem jim to záviděla. Na naší škole nám to ředitel nechtěl povolit a zrovna jak odejdeme tak deváťáci tančí nějaký folklór a další rok co si myslíte, že pan ředitel povolil :)))))))))))))) ano správně od příštího roku bude i na nové škole polonéza, chce se mi z toho až brečet -_- :D :D, ani nevím jak to bude s tanečníma příští rok takže opravdu paráda. V pátek byl ještě vlastně ples naší školy na který jsem samozřejmě taky nešla, jelikož nebylo ským takže parádička :D!!! No a dneska mamka se svojí sestrou slavily narozky takže ráno začalo tím, že jsme mamce popřály. Udělala jsem snídani, pak se stavila Elis a donesla mi nejlepší pozdrav z Rakouska a to v podobě čajů Arizona, které u nás ještě nejsou :3333 Tímto ti ještě jednou moc moc děkuju udělalo mi to hroznou radost :*, no poto už jen oběd, nachystat se a vyrazili jsme k babičce, kde sme měli takovou menší rodinnou oslavu, kde jsem se totálně přejedla, že je mi špatně ještě teď :D :D, teď už se jen pokusit kouknout na školu a jít spát a čekat na další víkend :(:( doufám že to zase uběhne rychle jako vždy, na tento týden máme celkem požehnaně písemek takže to chci mít rychle za sebou :D!!!
A jaký jste měli víken vy ???? :')


Hřešíme poprvé s Elis :D :D <3

Keep a smile LIKE AN EAT-N-PARK COOKIE...

29. ledna 2014 v 18:23 | Violet
Čauky mňauky kočičáci :*
Mám teď tolik nápadů na články, že nevím kdy to všechno budu stíhat:O, ale tak řekla jsem si, že teď mám hodně fotek na deníček takže nejdřív přicházím opět s menším randomem.
Pololetí je uzavřené....jsem ráda -.- není se ani moc čím chválit :D :D :D snad jen jedničkama z Práva a Veřejné správy, ale dál bych se moc nevyjadřovala :D. Jinak bych řekla, že se nic moc zajímavého neděje, tento víkend sme opět zajeli do Tesca, jelikož se to už u nás prostě fakt nedáa :D a taky mamka bude mít v únoru narozky, takže jsem potřebovala jít něco pokoupit, zároveň jsem si taky koupila sama sobě dárek na Valentýna :D :D forever alone no :/:D:D, navíc jako bonus je děsná zima a ten sníh..no to bych nekomentovala -_-...ten tady měl být před dvěma měsíci a né teď!!! Už nejde jít ani normálně ven, protože po hodině ani né už zmrzlé stepujeme někde v parku, jelikož není kam jít tak nám nic jiného nezbývá :D. Taky zase zjišťuju že bych potřebovala tak minimálně o 15 hodin denně víc :D nestíhám to co bych potřebovala, holt nemám dar "nakládání s časem" -.-

Pusťte si :333

více v c.č :')

Favorites <3

22. ledna 2014 v 15:05 | Violet
Ahojky, dneska jenom takový rychlý článek o oblíbencích za poslední dobu<3, aby jste si na chvilku odpočinuli od deníčků. Ikdyž co mám foťák tak ho nedám z ruky a už jsem měla dokoce zaplněnou celou 8GB paměťovku -.- :D :D, ale to spíš bylo kvůli videím :D doufám že se mi podaří udělat nějaký vlog:3 to už tu dlouho nebylo totiž! Ale dost kecůů jdeme na to :))


Naprostým TOPEM jsou pro mě pískáče od Gabrielly Salvete<33 máme doma už tyto tři, momentálně mám na nehtech ten růžový a prostě je miluju :')Tyhle sprcháče si můžu jen vynachválit. Nádherně voní, mám je od vánoc a ten playboy bude za chvilku už pryč:( ten od goldwellu je zároveň i na vlasy a voní taky naprosto úžasně, radost se sprchovat :D!!!<333Tyhle laky jsou zase od miss sporty a ty barvy.....ach bože...stačí jedna vrstva a už jsou krásně syté, ale já si je pro lepší efekt přetírám na dvě a prostě...miluju je! Ten modrý už mám delší dobu a jak mi dojde hned jdu pro nový protože na nehtech je úžasný!!<3Nikdy mě nebavilo se po osprchování natírat krémem, zmrzlá čekat až zaschne a pak stejně být celá oťapkaná a mastná :////, ale co mamka donesla tenhle od Balei tak ho používám každý den, a taky proto už nám pomalu dochází, což nám nevadí, protože mamka v pondělí donesla další dva :D:D. Je úžasný v tom že ještě ve sprše se natřete a smyjete vodou! Můžu jen doporučit!<3Vždycky jsem se bála dělat s tekutou linkou, protože sem si myslela, že to nezvládnu, tak jsem používala jen obyčejné tužky, ale všechny co sem měla mi na očích nevydržely a měla sem opatlané celé oko! Před Vánoci jsme byly s babičkou nakupovat v Tetě a babička řekla, že si mám něco vybrat na Vánoce, už sem si několikrát říkala že si tu tekutou linku musím pořídit a naučit se, ale nikdy se mi za to nechtělo dávat peníze, já jsem spíš ten typ co nerad utrácí za kosmetiku , ale spíš za oblečení a doplňky :D. No ale řekla sem si, že když si mžu vybrat tak sem si vzala tuhle tekutou od Rimmel London a můžu vám teda říct, že nelituju a klidně do ní budu investovat i příště a popříště dokud neobjevím nějakou lepší! Maluje se s ní vážně krásně a hned na poprvé se mi to povedlo, a to sem se bála že to nezvládnu :D!!!! <33Tenhle náhrdelník je pro mě momentálně nepostradatelná věc, nosím ho snad furt, cpu ho ke každému outfitu, nejradši bych s ním i spala :D:D!!!! Dostala jsem ho od kamarádky na Vánoce a prostě miluju ji jak mě zná <333 (Terezko vím že si tohle čteš a ještě tak 150x ti za něj děkuju:* jsi miláček)Co nám přidali do Tesca další obchody, tak jsem furt chodila kolem Mohita ale nebyla jsem schopná tam zajít, protože sem viděla že tam mají spoustu krásných věcí, ale bylo mi jasné že budou dražší :D. Nedávno jsme tam zašli a hned mi padla do oka tahle košile, štěstíčko mi přálo a byla ze 600,- zlevněná na 350,- takže bylo hned jasný že je prostě moje :D!!!!!! Velmi dobrá investice <3Stejně jako Elis jsem závislá na těchto pytlíčkách s musli!!!<333 měli sme jich doma už tak 150! A tyhle jahodové jsou jediné co mi z druhé várky zbyly, nemůžu než souhlasit že banánové jsou nejlepší, ale stejně mi chutnají všechny a je to hrozně dobrá a rychlá snídaně, jen je hodím do bílého jogurtu a nebo zaliju mlékem, a snídaně nebo svačina je hotová!<3
Co se týče písniček, tak je to rozhodně Endorfin od Seregeie Baraccudy <33333 Ten text je úžasný :')A totéž můžu říct i o Andělích od ATMO music a Jakuba Děkana....ten text je víc než pravdivý a je naprosto dokonalý, poslouchám ji už dva dny v kuse, slyšela jsem ji už dřív, ale až teď sem si ji konečně stáhla<333


A jaké máte oblíbence vy???? :')

When you say you love me, know I love you more...

12. ledna 2014 v 15:25 | Violet
Zdravím vás zase na konci, jak jinak, rychle utečeného víkendu:(
Tento týden pro mě bude zabijárna a už se nemůžu dočkat, až bude zase pátek! V pondělí mě čeká písemka ze zeměpisu, ze které musím dostat maximálně dvojku, v úterý zase písemka z veřejné správy, středa test z matiky, do toho ještě vypravování do češtiny a to nevím co dalšího mě ještě čeká. Takže se už jenom modlím aby celé pololetí bylo zamnou a už teď se těším aspoň na ty jednodenní prázdniny. Ale druhé pololetí bude podle mě hodně vpohodě. Jestli se mi podaří jet na nějaký ten zájezd se školou, pak tam budou jarní a velikonoční prázdniny, potom maturitní volna, na konci roku pak vodák a pak už nás zase čekají sladké dva měsíce, které si tentokrát plánuju maximálně užít!
Tento pátek sme se rozhodly s Terkou zajet si do Tesca, jelikož tady u nás už se nedá co dělat, 150x obejdeme celé město, rozebíráme všechny možné drby a dění kolem nás, jdem si na něco do Lidlu, skončíme na lavičkách v parku, a nakonec jdeme stejně domů. Takže sme sedly na autobus, zašli si do McCafé kde jsme si daly naprosto úžasné karamelové macchiato a malinovou kostku :3, obešli obchody, fotily se v největší kabince v F&F :D :D, koupily si Arizonu, a jely zpátky domů, kde sme byly ještě venku s klukama ale to bylo stejně zase jen takové poflakování, akorát jsme si nostalgicky šli sednou na dětské hřiště, kde jsme ještě před pár lety trávily každý venek. Kluci ale tentokrát už jen machrovali tím že se tam přitahovali na různých prolézačkách a my se houpaly na houpačce :D. V sobotu jsme byly s Elis zase po dlouhé době pokecat. Koupily sme si takovou velký, nevím jak to nazvat, bochánek?O.o plněný nutellou v lidlu :D :D(dietka) a při něm jsme probírály všechno možné :D. Dnes mě čeká jen dočítání knížky a učení :).


více v c.č

And I’ll hope that you’ll remember me...

2. ledna 2014 v 16:56 | Violet
Ahoojky :3 Vítám vás u prvního článku v roce 2014!!♥ jéééj
Tak jak ste oslavili Silvestr??? Já teda musím říct, že to byl nejlepší Silvestr za celých mých 15 let :D! Dále bych se k tomu moc nevyjadřovala :D :D. Každopádně už mě popadají deprese, že pondělí se nezadržitelně blíží a celé tyto prázdniny utekly nějak rychle, brzy tu bude pololetí, jarní prázdniny, volno jak budou maturity a pak 2 měsíce zaslouženého volna! :3 Takže to mě drží nad vodou :D :D.
No dnešní článek budou spíš jen takové Random fotky z prázdnin. Jelikož sem dostala foťák, tak teď bez něj nedám ránu, takže budu mít teď už více kvalitní fotky. Miluju to, je to moje veeelkaaa láska a sem ráda, že mi taťka nakonec koupily tento, protože já sem původně chtěla Canon, ale ukázalo se že tento je prostě lepší, má více funkcí, lepší blesk atd atd..prostě byl o polovinu lepší :D!


Only one day!!!<33

23. prosince 2013 v 22:03 | Violet
Hohohoo :3 Veselé Vánoce přeju!! Už tu máme pouze jeden den, jeden den plný stresu proto aby sme se mohli najíst, dát si dárky a jít spat. :D A přece jen je pro tady tu hodinkovou záležitost tolik povyku :D. Dneska to chci vážně založit jen na fotkách, protože stejně vím že málo kdo čte ty dlouhé články :D.
Jen chci teda říct že během jednooho týdne sem konečně všechno dokupila, sehnala jsem většinu z článku o nápadech na dárky, nebo sem to vyměnila za něco jiného. Poslední dárek mi došel dneska a to ponožky HUF pro mě a moji kamarádku :3 miluju je (y). Taky sme dneska konečně nazdobily stromeček, cukroví je dopečené a už jen čekat :3

Stromeček :)<3

Miluju <33Chodila bych v nich pořád<3

Balení dárků a koukání se na Hobita <3

Zabaleno:3

Sama doma což znamená ukrást cukroví z balkonu a koukat se na LOL a samozřejmě fejsbuk :3

Vařila jsem oběd

Skořicové hvězdičky :3


Dementi zas někam vyrazili :D :D :D (kéž by v arizoně byla arizona )

Hehehehe, přímo z pohledu :3

Ale jinak sme hrozně hodné holky!!!!!!! Začátek prázdnin se musel oslavit :3

no nebudu lhát, půlku sme pak rozbily a vypadalo to asi takto "Míšo hoď to za gauč" "fakt?" "jo" "ok" :D :D :D:D


Hehehe :DDD
Tak Vám teda přeji všechno nejlepší do nového roku, krásné prožití svátku, veselé Vánoce, moc dárečků pod stromečkem, aby jste Nový rok krásně oslavili a taky ho pak přežili nebo aspoň rozchodili :D :D :* Mám vás moc moc moc ráda :*
 
 

Reklama

DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)