Violet's diary

Christmas TAG

16. prosince 2013 v 19:01 | Violet

http://www.youtube.com/watch?v=WmgZ8jRxI2c

Předtím než začnete číst, si můžete pustit ↑ vánoční playlist, aby se navodila Vánoční atmosfééra :D:), rozhodla jsem se totiž udělat vánoční tag, když už teda za týden jsou ty Vánoce:D. Do těch Vánoc bych teda ještě ráda stihla jeden vánočnější článek, tak snad to všechno stihnu. Dárky už mám konečně nakoupené, všechno sem to stihla během pátku a jsem neskutečně šťastná -.- !!! Konečně to mám z krku, ještě mě teda čeká nakupování s babičkou :D, ale tu část co platím já, mám vyřešenou:D! No a můžeme jít teda na to!!:)))

1.Oblíbené vánoční filmy?

Je jich rozhodně víc, ale vzpomněla jsem si hlavně na tyhle :)) Grinch a Sám doma jsou favoriti♥

2.Jsi na seznamu hodných nebo zlobivých dětí?
Řekla bych, že někde mezi :D :D :D

3.Ukaž nějaké vánoční fotky

Něco málo z kolekce vánočních outfitů :D

4.Už jsi někdy zažila Bílé Vánoce?
Určitě když sem byla malá, ale poslední roky byly jen na blatě :/// a tento rok snad ani na něm :(, ale moc bych si je přála a každý rok trošku doufám, že budou noo:))

5.Kde obvykle trávíš Vánoce?
Vždy doma :). Jak povečeříme a porozbalujeme dárky, tak jdu ještě k babičce a dědovi, kteří bydlí kousek od nás :).


6.otevíráš dárky na Štědrý den?
Rozhodně, nechápu, jak někteří amíci můžou vydržet až do rána, já bych asi neusla :D :D :D

7.Na jakou vánoční tradici se tento rok těšíš?
Řízek a salát -.- :D o jiné tradici nevím teda :D

8.Máte umělý nebo živý stromek?
Dokud sme nebydleli na bytě, tak býval živý, už ale šestým rokem budeme mít umělý bílý :)


9.Jaké je tvoje oblíbené vánoční cukroví?
No buďmě upřímní, nepohrdnu ničím co je na talířku :D :D nejradši mám ale rumové kuličky, marokánky, takové ty různě poslepované kolečka :D, perníčky atd atd atd...fakt všecko :D ty nejlepší to moc jmény, hlavně že je to dobré :D :D

10.Raději dáváš dárky, nebo dostáváš?
Tak asi obojí. Hrozně me baví nakupovat dárky a pak je balit! A samozřejmě, kdo nerad dostává dárky? Takového člověka snad neznám :D

11.Ukaž svoje vánoční oblečení
Nevím, co se tímto přesně myslí, ale tak mohla bych ukázat svůj krásný overálek se sobíkama :D


12. Jaké je tvé vysněné místo, kde by si chtěla trávit Vánoce?
No tak rozhodně ho chci trávit s rodinou, kde už je asi teda jedno. Určitě bych ale chtěla někdy zažít třeba takové ty pravé filmové americké Vánoce. Všude plno světýlek, jídla, sníh a prostě ta úžasná atmosféra, jak to bývá teda v těch filmech :D

13.Má tvoje rodina nějaký speciální recept, který pomáháš připravovat?
Nevím o žádném super speciálním receptu teda :)) Doma většinou pomáhám s pečením a bramborovým salátem<3

14.Umíš balit dárky?
Myslím že ano, baví mě to, nejhorší v tom nejsem:)), když vidím jak balí Terka, tak si připadám jako umělec :D:D (promiň jestli too čteš, ale všichni víme o mašličce z izolepy :D:D)


15.Nějaká nezapomenutelná vánoční vzpomínka?
Nevím, proč se mi při té otázce vybavuje to, že když sme připravovali večeři, ještě když sme bydleli s babičkou, a dělali sme kapra, tak ten kus toho řízku sebou ještě plácl :D :D :D nevím jestli je to výplod mojí fantazie a nebo je to fakt vzpomínka každopádně se mi to uplně vybavilo :D :D :D, ale tak mezi ty 100% reální patří asi to že mi 4 roky zpátky na Vánoce taťka oznámili, že budu mít nevlastního bráchu:)

16.Jak si zjistila, že Ježíšek neexistuje?
To už si vážně nepamatuju, ale určitě to bylo ve škole nebo od nějaké sestřenky a pak mi to možná řekla i mamka, ale opravdu si to nepamatuju, přece jen už to jsou roky :D

17. Jaká je tvá oblíbená vánoční písnička?


Mám ráda všechny verze<3


Celé jeho album je úžasné <33


Nemůžu si pomoct, ale mám ji hrozně ráda :)


18.Děláš si novoroční předsevzetí? Dodržuješ je?
Tak určitě se snažím, ale tak jak kdy no :D, podle toho jak moc je to předsevzetí uskutečnitelné :D

19. Víš o dárcích které dostaneš?
No tak už jsem ve fázi, kdy se mě spíš už ptají, co bych asi tak chtěla, takže většinou už o nich vím, taky to většinou vypadá stylem, mamka vám něco koupí měsíc před Vánocema a doplní to větou "dostaneš to ale až na Vánoce" nebo " to už máš ale na Vánoce" :D, ale tak od babičky, tety a tak nevím :))

20.Co pro tebe dělá Vánoce speciálními?
Tak určitě to že vidím celou rodinu, všechna ta vánoční atmosféra a taak:))<3inspirace na vánoční dárky...

9. prosince 2013 v 17:58 | Violet

Ideas fot Christmas gifts

Ahojky:)) Dneska sem se rozhodla udělat takový inspirativní článek na dárky. Vzhledem k tomu, že já ještě teda nemám koupený jediný dárek -.- tak to bude pro mě takový i seznam co pro koho koupit, abych pak nestresovala v obchodě a věděla přesně kam jít :D. V pátek zůstanu po škole ve Zlíně a jelikož končíme brzo budu mít spoustu času zařídit aspoň většinu dárků.
Pro mamku sme tento rok vymysleli vyhřívanou deku, o které furt básnila, takže doufám že se mi ji podaří sehnat, potom sem přemýšlela nad nějakým náhrdelníkem, protože už sem jí jeden zabavila :D, tak snad to nedopadne stejně :D, pak sem přemýšlela nad nějakým pěkným lakem a taky nějakou hezky voňavou svíčku.
Pro jednu kamarádku jsem pak z ebaye obejednala ponožky HUF ze kterých, pokud dojdou, bude určitě nadšená :D:D, potom taky nějaký hezký plug do ucha a burákové máslo, které má hrozně ráda :D. Možná pokud výjdu s rozpočtem přihodím ještě něco:).
Pro druhou kamarádku pak chystám fotku do nějakého hezkého rámečku, set nárámků nebo nějakou jinou bižu, a takovou tu tekutou čokoládu na paličce, co dáte do horkého mléka a ona se vám pak rozpustí, mají to myslí v Albi, tak doufám že to tam furt bude, opět pokud výjde rozpočet tak bych ještě něco přihodila.
Pro taťku a jeho manželku jsem pak přemýšlela nad fondama a nějakým koupelovým setem pro každého.
Pro bráchu nějakou hezkou čepici nebo nějaké tričko, a pak nějakou stavebnici, nebo jinou hračku :).
Pro babičky atd mi pak všechny dárky zařizují taťka a mamka takže já se víceméně starám jen o tohlo. Jsem ráda, protože přece jen jsem chudý student co si ještě nevydělává a mé rozpočty nejsou zrovna velikéé pro takové množství dárků :D :D.
Budu jen ráda jestli jste třeba pochytili nějakou inspiraci :). Pro mě je to tento rok hrozná zabijárna, skoro žádný čas a penízky jsem dostala pozdě takže na koupi dárku mi zbývají necelé dva týdny :D.

...take me to the Neverland†

4. prosince 2013 v 16:55 | Violet
Ahojky, tak se hlásím s random článkem :)) Nashormáždilo se mi několik fotek až sem to musela dávat i do koláží :D...v poslední době mám pocit že se všechno jenom s***...přes týden je to jenoom samá škola, nic se mi nechce dělat, sem jen na počítači nebo se učím, nic mě nebaví a nemám do ničeho chuť...o víkendu je to ale zase vždycky dobréé...ted poslední sva byly super. Před dvěma týdny v pátek jsme byly na naší oblíbené diskotéce v sousedním městě :3 byla tam Rodeo Show :D:D dovezli tam takového toho býka, na kterém se musíte udržet, mě tam teda nikdo nedostal po tom jak sem viděla jak z toho každý nějak šikovně spadl a taky když moje kamarádky na to vlezli a spadli po jednom otočení -__- řekněme že ale kdyby byly při sobě možná by se udržely dýl :D :D :D. Na druhý den sme se pak po 3 měsích viděli s Elis. Zajeli sme do Tesca, podívat se po obchodech a hlavně mo McCafé, kde sme si daly naprosto úžasné oreo frappé a tvarohový a jahodocý cheesecake!!!
Tento víkend v pátek byly v New Yorkeru 30% slevy na všechno zboží, tak sme to tam jeli omrknout s Terkou. Pak sme šli omrknout tesco, gate a ták. Stavili sme se v McCafé opět na oreo :3! A celé sme to zakončili u její sestry doma!:3 Parádní den:)). Další den byla ve Zlíně obrovská akce na kterou sem se velmi ráda vykašlala a nelituju, že sem tam nešla. 2000 lidí na sobě přilepených, to není nic pro mě. Taky má finanční situace není zrovna nejlepší :D takže sem šla spat k Peti kde sme si udělali velmi výbornou večeři -.- :D:D jídlo podle ní je vždy na pohled velmi zajímavé a chuťově rozmanité :D :D, zapli sme písničky na celý barák, 3 hodiny si volali s nějakým Holanďanem na chatroulettu (nikdy si nepřídávejte na facebooku lidi z chatroulettu, pak nebudete mít pokoj :D), ve 4 hodiny sme se dívali na Hannu Montanu na Disney a spat sme šli o půl 6!! NOT BAD :D... od pátku už na mě něco lezlo a v nedělu ani v pondělí sem nebyla schopná normálně fungovat, tažke sem zůstala doma, dneska si zašla k doktorce a pěkně si poležinkám doma :3...příští týden mě čekají samé létání po doktorech -_-....Jo a mimochodem jak ste na tom s dárkama??? Já nemám ještě ani jeden :D :D :D :D Měla bych se na to během příštího týdne vrhnout :D

PS: KDO ČETL 50 ODSTÍNŮ ŠEDI?!?!?!?!?! TAKY VÁM TO PŘÍJDE JAKO TA NEJLEPŠÍ KNÍŽKA NA PLANETĚ?!!!! Jen opravdu nejsem spokojená s filmovým zpracováním, které právě začalo, nehraje tam totiž Bomer -_-

Dívkas s pomeranči :3

více fotek v c.č.

New in!! | New Yorker, Charley, Ebay and other

17. listopadu 2013 v 16:34 | Violet

Ahojkyyyyy, neustála, už od prázdnin, se snažím napsat NEW IN, ale měla sem do zásoby furt jen jiné články atd. takže sem se k tomu dokopala až teď v listopadu....letní věci už nechávám stranou to už vytahovat nebudu takže přejdu jen k těm trochu podzimnějším věcem. S mamkou sme se teď celkem rozjeli na ebayi a máme z tama už hodně věcí, spíš jsou to jen drobnosti jako doplňky. Jen v létě sem si tehdy nechávala objednat tu sukni s mařenkouuu :D:D tu tady mám takovy vyfocenou. Mím neojoblíbenějším obchodem v poslední době je anglický outlet a second hand Charley...mají tam tolik pěkných věcí a za takové super ceny, že to prostě nejde....a já ho miluju:3 Takže se k tomu rychle přesuneme, potřebovala bych to mít dneska z krku :O ještě se musím učit do veřejné správy a dělat nějaké úkoly :/...

úúúúú co v té Funky krabičce asiii budéé?? :OOOOO :3333

BUM!!!!!!!!!! JSOU TAM TY NEJ NEJ NEJ NEJ BOTIČKY CO MÁM!! jestli někdo sleduje blog už dýl tak si možná vzpomene že sem je na blog už jednou dávala a to v článku z Brna kde se mi hrozně líbili, ale byly drahé....a teď????? STÁLY MĚ 400,-!! nemohla sem je tam nechat, zvlášť když tam moje číslo bylo poslední :3 miluju je, jsou hrozně pohodlné a konečně mám oddych od platforem které sem nostila teď tři měsíce každý den...ujížděla mi z nich celkem noha takže byly nové boty nutnost. Včera když jsem v nich šla tak sem normálně neuměla chodit v nízkých botech :DDD

více v c.č

but you broke me, now I can't feel anything...

7. listopadu 2013 v 12:13 | Violet

Ahojky, zase se ozývám s menším deníčkem :3
Jelikož jsem dva dny doma, protože to vypadalo že mám angínu, ale nakonec to angína nebudee :33 tak mám moc moc času.....ale už mě to nudí a asi zítra (ano je pátek a asi sem blázen) půjdu do školy....abyste chápaly proč jdu v pátek jak idiot do školy, tak je to proto že už se necítím nějak nemocná a chtěla bych jít ven, a kdybych zůstala zítra doma nemohla bych jít pak ven :D takže proto! :D Myslím že za poslední týdny se neuskutečnilo nic převratného...minulý týden o prázdninách sem stihla se kouknout zase na moc filmůůů a mám stáhnutých ještě milion dalších takže jelikož měl článek filmtips docela dost velikou odezvuu, tak už bude v nejbližší době další:3...v pátek sme měli takovou menší akcičku s kamarádkama, v téhle partě se už dlouho nic nekonalo a asi to bylo dobře, jelikož to zase stálo za to, a bylo to víc užité :D:D:D v sobotu byly dušičky takže sme jeli k babičce kde sme se stavily na hřbitově. Moje maminka si samozřejmě zapomene zapalovač a obrátí se na mě jestli náhodou já u sebe nemám-____- copak sem snad kuřák??!?!?! to se mě dotklo -_-(fotky v c.č jsou pouze na efekt!!!! opravdu nekouřím :D:D:D)...sjela sem tam snad celá rodina takže sem viděla aspoň na pár minut sestřenku kterou sem už neviděla víc jak rok. Naposledy na táboře:( Babička mi taky oznámila, že nám umírá kočička Lízinka, která semnou prakticky vyrostla...byla o rok starší než já :(...Večer jsem byla pak venku s kamarádkou a jelikož nám otevřeli novou večerku ve městě tak sme si zašli na tunu sladkého -_-
Jinak...taky vám příjde že zase ten říjen utekl nějak rychle??? vždyť za měsíc tu máme Vánoce a já teda zatím nemám žádné stresy z dárku...ještě na ně ani nemám pořádně peníze, nemám nic vymyšleného prostě nic a tož už slyším babičku jak říká "no taťka byly kdesi nakupovat dárky" nebo když už se mě ptají jestli vím co chci na Vánoce, že si to mám promýšlet, dobře tak na tohle zas mo času ani vlastně potřebuju :D to už mám promyšlený a už sem to taťkovi i oznámila..FOŤÁÁK, protože mému foťáku se foťák říkat nedá, fotí to hůř než můj mobil a to je co říct, takže používám buď mobil a nebo mamčin foťák, který když si půjčím tak je vždycky trošku dusnoo :D takže tatínek už mi volal aj s tím že má nějak nevybírané že mi to pošle, a´t si vyberu a kdyžtak si mám vybrat sama, no včera sem s kamarádkou našla jednu dobrou zrcadlovku která je za super cenu takže uvidím co vybral tatínek a pak kdyžtak navrhnu ten co sem našlaa:)), ale vůbec mi to tak nepříjde...všechno to uběhlo nějak rychle...škola prostě všechno...když si čtu články různých blogerek tak už snad u dvou sem narazila na ten samí problém co mám i já..A TÍM JE MOC KRÁTKÝ DEN....24 hodin je fakt málo když si z toho odečtete přibližně 6 hodin sezení ve škole a pak dalších 8 spánku....to nestačí na všechno co potřebuju dělat prostě to nejde!! potřebovala bych tak 20 hodin navíc!!! Zjistila sem že vlastně přes týden nemám čas na nic -_- prostě na nic....teď v pondělí sem víc než 4 hodiny seděla nad učením práva :D ale vyplatilo se mi to jelikož sem pak dostala 1 uíuíuíííuíí:D:3...posun času ale teda nějak nevnímám, je celkem fajn že už do školy nechodím při hvězdách :D.

Micinkyčervenopuséé:33

Více v c.č

film tips #1

26. října 2013 v 10:00 | Violet
V přechozím článku jsem psala, že bych vám sem chtěla dát nějaký torchu jiný článek, trochu inspirativní, a rozhodla jsem se teda pro tipy na filmy. Nečekejte ode mě horory nebo trillery...horory z duše nesnáším a dívám se jen z donucení a nebo s kamarádkama, nebo prostě s někým ale sama nikdy...a né dobrovolně :D!! Miluju prostě komedie, romantické filmy a dojáky. Takže to tu bude přecpané hlavně takovými filmy :D


1. 21 JUMP STREET - jedna z absolutně nejlepších komedií co jsem viděla, smála jsem se celý film!!♥ A hraje tam navíc Channing což je nádherný bonus :3 Tuhle komedii rozhodně doporučuji, doporučila sem ji několika kamarádům a všichni to chválili a byli stejně unešení jako já :D:D
2. Pár nenormálních aktivit - tak tohle je bezprostředně nejlepší parodie co jsem kdy viděla...:D!!! Milovníci parodií a komedií a i nemilovníci, to musíte vidět :D:D. Jsou to zparodované Paranormální aktvity(jak jste si určitě všimli u názvu) a do toho ještě pár dalších hororů a musím říct že na konci sem se i tošku báála ale stejně tam vždycky bylo něco co mě uplně rozsekalo, vážně sem se smála celý film, hrozné záchvaty u toho :DD taky se s tím pojí jedna historka s Elis když sme se na to dívali ještě s jednou kamarádkou a v obýváku spadla trubice od klimatizace a ony mi tu začali ječet že tu nebudou a že Elis tady spat nebude :DDD
3. Šéfové na zabití - pohodová komedie o třech chlapech co nesnáší své šéfy a chcou je zabít :D:D:3 jeden z šéfů je i Jennifer Aniston ♥ opět sem se nasmála :D
4. Tisíc slov - další pohodová komedie s Eddiem Murphym kterého jednoduše miluju stejně jako všechny černošské herce. Film je o chkápkovi co se spojí se stromem a za každé slovo co řekne spadne jeden list. Může jich spadnout jen 1000 pak umře. Dojemný a vtipnýý jak už mluví obal :3


1. Talisman - nádherný film se Zacem Efronem, každý kdo má rád romantické filmy podobné jako následující tak by ho měl vidět, můžu jen doporučit :)
2. Navždy spolu - DOKONALÝ film s Channingem a Rachel McAdams!!♥ dojemné, nemám k němu co říct, jen že doporučuji moc moc moc! Kdo neviděl ať už startuje ulož.to
3. Dlouhá cesta - zrovna upozorňuji že je to doják:') brečela jsem...film o holce(Mandy Moore) která má leukémii a má svůj seznam věcí co chce stihnout, s tím jí pomůže krásnýý Shane West středoškolskéhý hajzlík který se díky ní stane opakem...smutný film ale nádherný, opravdu doporučuju♥
4. Milý Johne - jojojojo miluju filmy s Channingem...A KDO NE?!? když jeden je lepšíjak druhý :OO navíc ho doplňuje krásná Amanda Seyfried :)..opět nádherný a dojemný film, který stojí za zkouknutí :3


1. Nikdy to nevzdávej - co k němu říct...no viděla jsem ho poprvé minulý týden u kamarádky doma, nikdy mě nijak nelákalo se na něj podívat, viděla jsem Nikdy to nevzdávej s Hillary což je taky moc krásný film a pak sem si říkala že když je to o boxu tak mě to asi moc bavit nebude...no řeknu to asi tak JAK JE SAKRA MOŽNÉ ŽE SEM TO NEVIDĚLA UŽ DŘÍV:OOO...u toho filmu sem normálně ječela na celý barák...nikdy by mě nenapadlo že JAMES ze stmívání měl takové nádherné tělo ♥ né opravdu doporučuju pro všechny holky co mají rády namakané kluky :3 je jich tam víc než dost a jednoduše je to prostě úžasný film
2. Warm Bodies - pod českým názvem Mrtví a neklidní což mi teda příjde jako parodie na ten stupidní americký seriál, opravdu nechápu kdo to vymýšlel ale je to jeden z nejoblíběnějších filmů♥ hodně to připomíná Stmívání...hodně...jen je to o zombíkách :D ale opravdu skvělé..nikdy sem si nemyslela že budu milovat zombíka :33 Doporučuju pro ty co mají rádi Stmívání, určitě si zamilují :)
3. 500 dní se Summer - k otmuhle filmu nemám moc co napsat, nevím jak ho popsat ani, jednoduše je to moc hezká romantika :3 příjde mi to takové trochu odlišnější od ostatních romantických filmů takže doporučuji :) ♥
4. Jeden den - Ani nevím kde jsem na tenhle film došla, možná taky někde na blogu O.o, ale zase můžu jen doporučit. Trochu doják :/:( ale hraje tam krásná Anne Hathaway, která patří mezi mé neojoblíbenější herečky♥ zamilovala sem si ji už jako malá v Deniku princezny, který patří i dnes mezi mé nejoblíbenější filmy, a jsem jí stále věrná :3 opět romantika trošku jinak, celkem sem se do toho filmu zamotala ale postupně sem to pak chápala takže paráda♥


1. Láska a jiné závislosti - o tomhle filmu sem četla snad všude, všichni ho chválili, ale já se nějak k němu furt nedokázala dokopat se podívat, ale sem ráda že minulý víkend vše změnil, příjde mi to něco na způsob Kamarád taky rád, ale zase je to trochu jiné, je to prostě skvělé, opět Anne ♥ miluju prostě filmy s ní!
2.Variéte - úžasný muzikál s Christinou Aguilerou a Cher, opět hraje herec Cam Gigandet o kterém sem mluvila u Nikdy to nevzdávej. Kdo má rád muzikály určitě doporučuju :)
3. LOL - Myslím že tenhle film s Miley Cyrus většina z vás viděla nebo o něm slyšela, ale já ho sem dát musím, protože patří mezi moje nejoblíbenější. Původní francouzskou verzi jsem viděla taky, ale ta se mi až tak moc nelíbí. Kdo neviděl, chyba ♥
4. The first time - tenhle film prostě nevím jak popsat...příjde mi to jako film bez pointy...prostě klasická slaďárna...ale jednoduše prostě skvělý...kdo má někdy chuť na takové filmy tak stáhnout!♥


1. 50/50 - na tenhle film sem narazila přes weheartit a tumblr, kde byla fotka z jedné scény z toho filmu ze které jsem prostě nemohla a ten film sem vidět musela :D. http://data3.whicdn.com/images/22914596/tumblr_lz98g5qks01r9hy5bo1_500_large.jpg kdo by se chtěl kouknout :D...no rozhodně sem udělala dobře, moc hezký film a snad jediný film o rakovině, co jsem viděla, že dopadl dobře :)♥ taky je vlastně i celkem komedie. Můžu jen doporučit
2. The Perks of Being a Wallflower - myslím že většina ví o jaký film se jedná, je teď hodně populární, dokonce i v knižní podobě, kterou bych si ráda přečetla. Každopádně já na ni narazila ještě když o něm nebyl takový rozruch. Narazila sem na to hlavně teda přes Emmu Watson, která je tam v hlavní roli. Další skvělý, promyšlený a uplně jiný než ostatní filmy ♥ musím teda říct, že na poprvé jsem ho moc nepochopila. Možná to bylo tím že sem se na něj dívala se slovenskýma titulkama tak sem v tom mělo občas guláš, takž emožná je dobré se d´podívat dvakrát, ale fakt stojí za to se podívat ♥
3. Now is Good - film o holce(Dakota Fanning), která má rakovinu a má seznam věcí co chce stihnout. Opět potká kluka se kterým prožije krásný zbytek života. Příběhem mi dost připomíná Dlouhou cestu, která ale byla dířv. Ale opět můžu jen doporučit. Sice sem u něj zase brečela jak malé děcko, ale takové filmy jsou někdy potřeba :3
4. Smrt Panen - na tenhle film mě přivedla Klárka, musím říct že je to hodně zajímavý film až se mi líbil O.o je to asi tak nejodlišnější film ze všech co sem tu vypsala...je to uplně něco jinéhom žádná romantika ani komedie spíš drama. Každopádně myslím že by tu měl býýt:))

i feel better..

21. října 2013 v 21:26 | Violet
Ahojky lidičky, dlouho sem se neozvala, a tak celkově to tu v poslední době stojí, ale to je všchnou školou atd. Po škole se mi nikdy nic moc dělat nechce, takže se většinou ani nedokopu k článku, ale rozhodně je tu pár akcí které prostě stojí za zmíňku a chci se podělit :3. Tento týden plánuju ještě nějaké články, zase po dlouhé době trošku něco jiného než je zvykem. Spíše nějaké inspirativní a ták. V poslední době sem zkoukla pár hezkých filmů a objevila skvělé seriály tak mám nutkání se podělit a nech tomu prostor v samostatném článku. :3 Každopádně minulý týden sem učinila něco vážně až nezvyklého u mě a tím byl HOKEJ....já teda nevím jak vy ale nikdy sem to nesledoval stejně jako fotbal, prostě mě ta hra nikdy nebavila sledovat v televizi prišlo mi to nudné se dívat jak si jen kopají balon ze strany na stranu nebo když se mlátí kohejkama a vybijí si zuby pukama -.- nevím nikdy mě to prostě nebralo, ale minulý týden vše nabralo jiný obrat, kvůli tomu že máme ve třídě hokejisty se mě a dalším spolužačkám do ruky dostali permanentky :33 taže sme ve čtvrtek večer jeli na ŠEVCE A PLZEŇ...musím říct že ta atmosféra vás do toho prostě strhne takže mě to naprosto nečekaně a hrozně moc bavilo :OOO dokonce sme šli navrch na fandícíí prostor :D a vykřičeli si tam hlasivky :D!! A stálo to za to protože sme vyhráli 4:1!!!!! Po zápase sme ještě měli hrozně moc času takže sme si s holkama šli sednout ještě do kfc a v deset hodin šli na autobus, když sme ještě chvíli čekali, tak se na autobusáku ve Zlíně strhl ještě zásah policistůů :D:33 nějací feťáci nebo ebzdomovci nebo co to tam bylo, takže tam byla sanita, policajti, psi, no prostě všechno :D!! V autobuse sme jeli pak ještě s fanouškama což znamenalo celou cestu neustáleho zpívání ševcovských chorálů :DDD dokonce sem to i natočila tak třeba to někdy dám na vimeo a možete se kouknout :D:D:D:D:DD vážně sem se celou cestu smála :D:DD.. jak sme dojeli dom tak se na nás ještě strhl déšť takže dom se došla zmrzlá a zmoklá, pokoušela sem se nějak usnout ale furt mi pískalo v uších a vůbec to nešlo a to sem měla další den an 7 :D:D:D ale zvládla jsem to (y)

Co jsem dělala o víkendu si už moc nepamatuji, spíš jen že v pátek sme byli s kamarádkou venku a hezky sme zmokli :D:DD obě dvě naprosto teple oblečené samozřejmě, a nééé vůbec sme si nešli pro tu skvělou zmrzlinu ježiši nejsme přece blázni -.- V osbotu mám pocit že jsem vegetila a v neděli určitě to samé :D přes týden zase škola až na středu, kdy jsem šla ke kamarádce na film...NEVER BACK DOWN neprosto perfektní film a myslela sem že umřu když sem zjistila že Ryan je vlastně James ze stmívání...taková ohava a teď ho miluju :333 a ještě příjemnější když sem zjistila že hrál i ve Variéte, s kamarádkou ho milujeme a už máme stáhlý horor na který se hodláme co nejdřív podívat!! Ve čtvrtek sem seděla víceméně nad matikou protože v pátek sme psali a já už nechci další špatnou známku ikdyž mamka řekla že když nepropadám tak je to dobrý :DDD což je uplně divný jak teď skoro vůbec neřeší moje známky -.- !!!!! V pátek sme si zašli s kamarádkou na pizzu do místní restauračky, pa sme ještě šli do lidlul na takový ty želé gumový kolečka a energeťáky :D:D Psychicky sme se připravovali na další den.....to totiž přišel KONCERT MAJKA SPIRITA

Celý další den sem se akorát na něj chystala :33333 nachystaná sem byla už tak 3 hodiny předem,,,zmeškala sem akorát oslavu sestřenky, měla 20 ale byla to jen rodinná oslava a říkala že sem naprosto o nic nepřišla, ale dort s Messim byl vynikající musím podotknout, snad lepší sem nejedla. No když už sem se konečně nachystala tak sem sem vyrazila ke kamarádce zanést si k ní věci , protože sem u ní měla spát, pak sme vyrzili na zastávku a jelo se do Zlínáá :333 tam sme byli hned mezi prvníma, počkali sme ještě na další lidi a hodili se trochu do "nálady" :D:D:D Musím říct že zážitků z tama bylo neskutečně moc a nebudu to sem všechno psát protože už tak je to dlouhý článek a nikdo to určitě číst nebude :D:D. Pak sme jen čekali tak 3 hodiny u podia na Majka a když už konečně došel, myslela sem že umřu, on je vám to tak krásný chlap že to ani možné není, songy naprosto perfektní, ikdyž teda musím říct že byl 100% zhulený a zchlastany -.- Cigo došel s velkou flaškou Jacka a stříkal to tam po nás :D:D:D nééé vůbec sem si neolizovala ruku -.-, pak na nás vylil ještě cleou petku vody, on asi rád stříká věcma (y)......no ale NAPROSTÁ PARÁDA!!!!!!!! naní nad ten pocit když se vás DOTKNE CELÁ H16!!! ANO ANO ANO É LEVÉ RUKY SE DOTKL JAK MAJK TAK CIGO TAK OTECKO UÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MÁLEM SEM BREČELA ♥ a taková akce se opakuje hned 15.11. kdy tam bude Ektor a Dj Wich :33 a ještě předtím je naplánovaná diskotéka takže paráda jupíjej:33!!! Miluju když je celý týden zabraný školou a pak víkend fakt za něco stojí:3

fotky v c.č

I'm a lion and I want to be free

5. října 2013 v 9:14 | Violet
Ahojkyyy!!! Pod delší době se ozvývám :3 přes týden dělám většinou školu, kukám na seriál, spím, o víkendech si to snažím co nejvíc úžííváátt :33 poslední týdny ve škole jsou supeer:3 ve třídě je jen jeden člověk kterého bych kopala preventivně každých 5 minut a křičela PROBER SEEEE...Teďka o víkendu byl Václav, no povím vám že co se týče programu tak to byl nejhorší Václav -.- díky našemu super městu totiž nebyl obvykle v zámku kde je moooc místa ale za klášterem kde je máááálo místa....nejlepší asi byly večer spirálové brambůůrky ♥ a pak až konečná ohňová show která byla prostě úžasná :3...v pondělí mi psal kamarád že jestli se može stavit že mi donese zase nějaké karty..říkám si "joooooo pohodičkaa zase donese jen pár karet " ALE TO BYL OMYL......hej nedělám si z vás srandu ale donesl mi bez vší srandy na přehrabování plnou igelitku...PLNOUUU a PLNÝÝ batoh karet!!!! neubyla z toho ani čtvrtinka a mám doma tak 300 karet...takže místo učení na úterní test jsem třídila magici podle barev :333 :D:D v úterý jsem psali pak ten mega test z veřejné správy, popsala sem celou a5 z obou stan! Jestli dostanu hůř jak za dva, tak se naštvu -.- :D v úterý mě došla ještě doučovat sestřenka z matematiky a lidi.....JÁ TO CHÁPU :D:D:D ve středu nám odpadla matika :'))))) a šlil sme až na osm a né na sedm :33 ve čtvrtek nám zase odpadli odpolední hodiny :D:D:33 a dneska sme šli místo na sedm na děvět a ještě k tomu končím v pátek o půl 12, z toho první hodina byla prosím fránina kde jsem jen vyslovovali, děják sme si jen napsali zápis, a pak sme měli na supla zastupkyni co si potřebovala něco dělat do školy, takže nám dala volno :3 :D po škole sme zaběhli na učebnice, pak do jabka na nejlepší salát do billy, na bubble tea a pak NA LÍSTKY NA MAJKA SPIRITA ach lidi já se tak hrozně těším :'333...Odpoledne jsem šla pak ven s kamarádkou. První sme zkoušeli pouštět draka..no moc to nedopadlo :'DD pak sme šli do naší nejlepší drogérky pod sluncem kterou naprosto miluju..šla jsem tam hlavně abych ovoněla novou voňavku od Katy Perry a je úžasná ♥...koupili sme si tam jen výborné ovocné čaje a dostali zadáčo kafíčko ♥ potom už sme jenom dělali naprosté hovadiny venku :D například sme si do té mega zimy koupily tu nejlepší lídláckou zmrzku :'DDD (mám pocit že na mě něco leze :'D). A pak sme tančily na chodníku na Riverside :DDD jel okolo nějaký borec a troubil na náááás :DDD....dnešek byl vážně super :)♥
Lidičky znáte Hollywood undead???? já je asi miluju :O♥♥♥ furt dokola je poslouchám...furt, furt, furt!!!!♥ nejbožejší ♥
Brancle ♥

Není nad lepší sváčuuu♥


Nejlepší fotka s Peťoou :33

Ten nejlepší wrap z mekáče :33/Violka zase dělá omletky :33

Ten nejlepší seriál ♥

MAJK MAJK MAJK MAJK MAJK MAJK MAJK ♥♥...JEDETE NĚKDO?? :OOO

♥♥ musím říct že ten jahodový je nejlepší ♥♥


hehehe :D:D

Musíme se přece vyfotit v lídlovském zrcadle -.-/nakupujem zlevněné donutky a zmrzlinky do zimenky :3/ a koukejte na toho bobáááánka ježečka :33 kdyby nebyli plní breberek tak si jednoho vemu domůů :'D♥Moje nejmilovanější beruška :'))♥

Prostě je miluju ♥ mohla bych sem těch songů dát milioooon ♥
I forget

ze života jedné ehm...studentky? :D

26. září 2013 v 18:53 | Violet
Ahojkyyyy:* Dneska jenomt takový rychlý random zase co se mi nashromáždilo...budu se muset jít učit dějáák :D. Nějak sem zjistila že po každém týdnu školy mám nějaký hezký víkend O.o Teďka v pátek jsem byla na kafíííčků u kamarádky doma s kamarádem s kterým sme se obě dlooouuhoooo neviděli! V sobotu jsme zase měli s jiným kamarádem soukromou "párty" :D:D:D a tento víkend budou svatováclavskéé slavnostíí:333 už se těšííím!! Opravdu moc nevím co sem psáát, protože si skoro nic nepamatuju z týdne :D:D takže dneska vážně jen velmi kráátce, příště to snad bude lepšíí a lepšíí....jooo možná bych mohla podotknout že opravdu nemám ráda fotbalisty -.- :D pardon jestli sem se někoo dotkala ale já bych je nakopala a zlínské hokejisty to samé.....
V tom nejlepším svetru:33

Magiiiic magiiic magiiiic♥

Nejlepší kuskus♥

Kafíčko, obědvámee, brusléé, práce pokladníků bolíí :((, pilný student :D:D a super zrdcadlový labyrint :D

Měcííčeek na nebii♥

ťuťůůůů :D:3

Děláme si večeřu....rohlíky s nutellou♥, koukame se na channinga a hrajeme magiciii♥

-.-

Ze školních lavic :D:D

Klíště na stroměé :D:D(adapťák poprvé)

Vodíme si autíčka :D:D:D(adapťák podruhé)

Tleskáme si za krásné 4. místo :D:D:D (adapťák potřetí)


Božíí božíí božíííííí♥

and pieces of memories fall to the ground...

11. září 2013 v 20:56 | Violet
Zdravím :). Dneska spíš jenom fotky. Nevím moc co psát ani se mi nějak moc psát nechce sem unavená hrozně ze všeho vstávání o půl 6 a pak seděním ve škole :D! Po celém svém náročném minulém týdnu kdy byl adapťák, stalo se pár věcí, zvykání si zase vstávat ráno apod. :D sme s kámoškou byli v pátek na diskotéce a potom to zabalili u ní doma. V sobotu pak měla babička oslavu, kde jsem poslouchala jenom jestli někoho nemám a nebo jak je na nové škole :D. Jelikož sem se chtěla vyhnout tancováním na Karla Gotta nebo jede jede mašinka -.- radši sem si drtila nohy ve svých dvanácticentimetrových podpatcích a procházela se s bratránkem po městě a řešili snad všechno možné :D. On je vždycky nejvíc záchrana na rodinných akcích :D! V neděli jsem byla venku konečně po nezvykle dlouhém týdnu venku. Četli sme si z ruk :D! Normálně asi mám štítnou žlázu, žloutenku a anéémii :D:D:D. Co se týče školy, zatím je to celkem vpohodě. Jediné dvě uřitelky které fakt nesnáším jsou co máme na právo a na zemák. V zemáku už mám na příští týden referát :D cože je hrozně super (y), ale aspoň se toho zbavím co nejdřív. Musím ale říct že to hodně finančně vyčerpávýý a já bych teď potřebovala tolik věcí na podzim/zimu :O :D:D No nic přidávám pár random fotek z posledních dnů :)) Mějte se hezky :P♥ (PS příště pokud se ke mě konečně fotky dostanou, přidám nějaké fotky z adapťáku :P:P )

Adapťááák :))♥ ( revika/nikeee a denčá a náš super pokoj/bazén v noci/ nejlepší zmrzky)

Hehe páteční party hárd :D:D:D ( všimněte si jak mi ten meloun dělá pusu :D:D:D/nejdřív mega prázdno/ potom memga narváno/džusík v nejlepších skleničkách :3/ žereme si ve dvě ráno (y) )Miluju oslavy :)♥

Velmi praktický dárek :D:D

Heh jak rozkošnéé :D:D:D

Nejlepší♥♥

JESTLI MÁTE BLÍZKO LIDL OKAMŽITĚ SI TAM BĚŽTE PRO TUHLE NAPROSTO ÚŽASNOU ZMRZLINU!!!!!!!!!♥♥

To ani nejde popsat jak moc miluju sum41 :O♥ nejkrásnější songy prostě
♥♥

hi new school :)

4. září 2013 v 16:00 | Violet
Zdravím lidičky. Takže v pondělí nám zase začal desetiměsíční stres! :D Kdo čte náš blog ví že jsem prvním rokem na střední. Chodím na obchodku s oborem veřejnosprávní činnost. Největší nezvyk pro mě je asi to brzké vstávání na které sem nebyla uplně tak zvyklá, protože od teď jsem dojíždějící. Navíc dřív jak v 11 neusnu takže vstávat pak o půl 6 je katastrofa :D. Naštěstí mě budí strýc takže nezaspím :D. Cesta autobusem byla první den přímo katastrofická protože jsme jeli všichni na stejný čas takže autobus byl plný a my se sotva vlezly :D. Ve škole jsme měli jenom 3 třídnické hodiny které se týkaly nekonečného papírování. Dostávaly sme různé souhlase, potvrzení, vyřizovaly kartičky na bus, taky nám oznámily že další hodinu se budeme fotit na průkazku studenta, což byl teda pro všechny šok :D:D. Ve třídě jsme samé holky a dva kluci. Víc jak půlka holek jsou blondýnky :D! Ani nevíte jak mě deptají ty jejich vlasy. Jsou to takové Aurory a Ericy a další norské blogerky. No vlastně celkově celá škola plná holek :D. Vidět nějakou s batohem je zázrak. No po cestě domů sme se ještě stavily v tescu kde jsem prostě neodolala a kupila si aspoň jeden sešit od pignanature :3 a taky sme ptořebovaly zámek na skříňku. Druhý den už jsme měli normálně vyučování. První dvě hodiny byli ještě třídnické a pak už sme chodily z učebny do učebny. Řeknu vám že ta škole je hotové bludiště. Příjde mi že i starší ročníky mají problém něco najít. Jste na jedné chodbě s nástěnkou teď to jenom projdete a ste na stejém místě ale s jinou výzdobou nástěnky!! :D Učitelé se zatím zdají fajn. Nic moc jsme nedělali. Spíš nám vykládaly co bdueme probírat, jaké sešity koupit, jaké učebnice budem potřebovat, kolik nás budou stát(za to bych si mohla koupit tuny oblečení) atd. Za těch pár hodin už mě ale několikrát děsilo slovo maturita :D! Jednu hodinu sme měli potom volnou na oběd a pak sme měli ještě dvě hodiny jazyků. No nevím jestli francouzština bude můj oblíbený jazyk...:D Jediné s čím mám teď hlavně problém je vštebání všech informací protože všechno je uplně nové a jiné. Uplně jiný systém než na základce a musím si na to prostě zvyknout, zatím mám teda hlavu jak balon :D! Každopádně jsem byla jen ráda když už to všechno skončilo a to to byl teprv druhý den! Celý den se mi chtělo akorát spat a domů jsem přijela naprosto unavená a protivná a jestli to takhle bude každý den tak su zvědavá jak to bude s článkama apod protože už jen do tohohle se mi moc nechtělo. Ještě si musím jít dokoupit nějaké sešity a věci, protože tenhle článek je psaný v úterý, jelikož dneska v tuhle dobu se právě seznamuji se svými spolužáky a ostatními prvňáky na adapťáku, no a nemám si je pak kdy jindy doukoupit, protože dojedeme ve čtvrtek kdo ví kdy večer a v pátek už nějaké věci potřebovat budu. No nic tak já se s vámi loučím, všem kdo jsou na tom stejně přeju hodně štěstí zvládneme to! Samozřejmě hodně štěstí i ostatním koho třeba čekají příjimačky apod :))
Jaké jsou vaše dojmy z prvních dnů na škole?? :))

Výbavička

Poslední prázdninový den :(

Pro zpříjemnění :)

Sovičky everywhere :33

Protistresová véča!

Nejlepší sešit a prupisky :3

Nejlepší fixky

Summer 2013

30. srpna 2013 v 13:18 | Violet
Ahojte. Dneska vám chci povykládat o svých prázdninách, co jsem zažila, co jsem stihla atd, protože už se blíží jejich konec :). První začnu svým seznamem který sem si jen tak napsala někdy na začátku července a pak přejdu ke zbytku :)1.Udělat si domácí sushi a nebo zajít na něj do restaurace - to jsem bohužel nestihla a hrozně mě to štve :/ v nejbližší době se to musí napravit :)
2.zajet do Brna na nákupy - tohle bylo splněné spíš z části, chtěla jsem jet spíš na oblečení ale jeli sme aspoň do IKEI :)
3.naučit se na longboardu - SPLNĚNO!!!♥ :3
4.upéct brownies - ano upekla jsem je ale nebyly z toho moc brownies :D:D
5.zajít si na quirrto do KFC :D - to jsem nesplnila :(
6. koupit burákové máslo - ANO ANO ANO! ♥ každé sem měla snězené maximálně do týdne :D
7. koupit si coca colu s nápisem - taky nic :D ach ta moje dieta :/:X :D
8. Nakoupit si dekorace do pokoje - SPLNĚNO :3
9.Zajít si na grilovaný hermelín na spiro - SPLNĚNO ♥
10. Vyvolat si fotky - SPLNĚNO♥
11.Udělat si fondy na sladko a na slano - pouze na sladko :/:(
12.maraton HP - k němu sem se nějak nedostala ale v nejbližším volné víkendu musím :D!
13.propíchnout si ucho - taky v co nejbližší době musím splnit :)
14.udělat si ombre (možná) - nesplněno a nějak mi to nevadí bylo to spíš jen takové jakože faskt možná :D
( jojo většinou se to týká jídla :D:DD:D)

čtěte dál v c.č

Old and new WISHLISTS

24. srpna 2013 v 16:18 | Violet
Už se zase blíží nový školní rok a od minulého máme takovou tradici, no teda teď už asi spíš jen já :D, s velkým celoročním WISHLISTEM. Už sem dokonce nějaké věci stihla koupit a za chvíli budou vyškrtané další, ale nechci předbíhat. V c.č, kdo by se chtěl kouknou, přidávám minulý vyškrtaný wishlist a ještě jeden :)

1. Bodycon sukně jednu obyčejnou černou a jednu vzorovanou
2. Spodní prádlo
3. ponožky HUF :3
4.Takovou tu látkovou podprsenku, nemožu si uvědomit jak se tomu říká :D.
5.Džínovou bundu
6.Diář
7.Nadkolenky
8.Takový ten masivnější náhrdelník (do konce prázdnin mě má dojít nádherný z ebay :3 )
9.Takový tenvětší počet prstýnků, různé tloušťky a jak se třeba dávají jen na konce prstů
10.Hromadu volných triček, jako pokaždé :D
11.Čepici
12.Květované legíny
13.Nějaké hezké nátělníky :3
14.Konečně už Martensky!
15.Longboard
16.Nějaký hezký bytelný deštník :D nikdy mi deštníky nevydrží :D
17.Nějaký pořádný štěteček na pudr
18.Kosmetickou taštičku
19.Peneženku
20.Botky na platformě
21.Květinovou čelenku
22.Jednu hnědou kabelku, jednu výraznější a tak bych potřebovala menší černou se stříbrnými detaily, kterou tam nemám
23.nějaký větší backpack do školy
24. A nejdražší záležitost foťák. Už sem se o něm s taťkou bavila :3 Navíc doma mi každý nadává že beru mamčin, který teď dokonce vypadá že je pokažený :D:D:D ikdyž sem s ním vůbec nic neudělala! ČESTNÝ SKAUTSKÝ! :D

I hope to find it in the end..

17. srpna 2013 v 11:29 | Violet
Ahojky!
No takže v pondělí jsem byly s Elis na kolech v Hradišti, v úterý mi pak kamarád dovezl longboard a půjčil mi ho do konce prázdnin :3 takže sem vzala kámošku a hned jsme šly jezdit. Ve středu jsem pak ráno jela nakupovat s babičkou :3 :D možu vám říct že to jsou ty nejlepší nákupy protože mi řekla že si možu vzít co chcu :D. Taky jsem konečně našla vhodný rámeček pro její dárek! Levné knihy mě nezklamaly :3. Odpoledne jsme šli jezdit zase a zažila jsem svůj první historický pád :D a že to byl pád...trochu mi to ujelo takže sem spadla dozadu. Divím se že sem se nějak nepraštila do hlavy. Ikdyž se mi zdálo že jsem se praštila přitom mě nic ale nebolelo...nechápu to :DD no skončila jsem s odřenýma loktama akorát. Večer mě nějak začalo bolet za krkem, možná jsem to měla z toho nevím. Ale bolí to ještě teď. Ve čtvrtek to byl spíš takový lenivý den. Nic jsme nedělala. Jen četla, koukala na drbnu, kterou teď jedu uplně od začátku, a jediný kontakt s venkem byl ten, že jsem si šla bŕpo burákové máslo, které mi Elis koupila :D! (nomnomnom mohla bych to jíst furt už tak je toho dost pryč :D:D) Včera jsem vstávala nějak brzo, takže sem si šla uděla tu nejlepší snídani! BANÁNOVOKOKOSOVÉ LÍVANCÉ S BURÁKOVÝM MÁSLEM!!!! Bože to je tak dobré to musíte někdy zkusit! Narazila jsem na to na jednom blogu a prostě musela sem to zkusit. Na jednu porci budete potebovat dvě vajíčka, 30g kokosu a jeden banán!!! Banán rozmačkáte do toho vmýcháte vajíčka a přidáte kokos, no a pak smažíme na pánvičce! A je to fakt výborné :3 No potom jsem zase koukla na drbnu, pak uklízela a nakonec šla na chvíli ven s Elis. Zašli sme na nejlepší tříšť ve městě. Dneska jsem sama doma až do zítřka, takže bude dámská jízda :D. Na oběd dojde kamarádka a budeme si dělat těstovinový salát s kuřecíma kouskamam :3 potom filmy, fondy, večer dojde Elis, uděláme zase lívance, filmy a pak u nás bude E spat :):D takže super. :D Jen mám takový pocit, že si naši jedou pryč jenom proto abych uklidila barák. :) Mám napsaný seznam co všechno udělat...hahahahaha :D No nic aztím se mějte papa :*
PS: joooo viděli jste film Dlouhá cesta????? OMGGG MILUJU TO ♥♥♥♥ :D

longujeme :D:3

s Terkoou :3

Velmi umělecké :3 :D:D

Další nejlepší snídaně :33

Uplně nejlepší snídaně a Gossip girl, co víc si přát :3♥


♥♥♥♥♥♥

Violet

Wake me up

9. srpna 2013 v 15:17 | Violet
Ahojky :*
Tak stručně z týdne. V nedělu byla u nás mega velká bouřka :D! Proud vypadl v celém městě a okolí :D. Celou dobu jsem se koukala a snažila se vyfotit a nebo aspoň natočit nějaký pořádný blesk, ale znáte to když točíte tak nic a jak to míříte někam jinam nebo přestanete tak se začne blískat jak o život :D. Taky se strhla strašná apokalypsa kvůli spadlé větvi na auto takže jediné co blikalo byli hasiči a slyšet šla jenom motorovka :D. No kolem 10 už proud konečně nahodili. V pondělí jsme pak byli venku s Elis a šli se podívat do nové drogérky ktrou mám 10 kroků od baráku :D! Takže paráda :3 jak už jste se mohli dovědět odnesly sme si 2 laky miss sporty za 37,- :3. V úterý jsme šli s holkama a ještě jedním kamarádem na jedno naše dobře odlehlé místo v tomto zapadákově. Rozdělali jsme vodárku, kecali a pak sme létali po poli a tančili v kruhu růzzné taneční kreace jako třeba "ostřikovač, praní prádla, šroubování žárovky, cihla cihla malta malta" apod :D:D:D pak když už šli někteří dom sme ještě zašli lehnout na cyklostezku a koukali jak padají hvězdy. Viděli sme jich spadnout tak 5. Snad se aspoň jedno přání splní :D. Ve středu ráno mi došla moje sukně z ebay!!!!!!! Hrozně moc moc moc mi to zlepšílo den!! Nečekala sem že to bude tak rychlé došlo to hned první den co napsali že od té doby by mi to mělo nějak dojít. MIluju ji je prostě úžasná! Sice kratší než jsem čekala ale nevadí :D koupím si pod ni takové ty kraťase a bude :D. Pak jsme jeli s kamarádkou do Zlína. V autobuse jsme hráli na PSP, které kámoška vezla svojému do nemocnice, tu nejlepší hru při které se ani nemusíte dívat na obrazovku a vyhrajete :D:DD. Horko jak sviňa....myslela sem že umřu.. Zašli jsme do oblíbeného Charley kde jsem si koupila boží šaty na akce za 95,- -_- Pak sme zašli do ny,gate atd...a odvezla jsem si ještě dvě trička. Večer už jsem pak šla ven s kamarádkou kterou jsem neviděla od konce roku takže sme si měli fakt co říct :D! No a když musela jít dom, tak jsem se jště domluvila s kámoškama že zas zajdem koukat na hvězdy. Hej lidi tak nádhernou a obrovskou hvězdu kterou jsme viděli sem ještě nikdy neviděla!!!!!!!!!!! BYLA NAPROSTO DOKONALÁ...!!! Ve čtvrtek ráno jsem měla jet za taťkou....to sem ještě nezažila.. Zaspala jsem a taťka mi volá tak 7:20 jestli jsem na cestě na nádraží a já že ne(vzbudil mě) tak on že ať před půl 7 výjdu. Já že jojojoo :D takže během 5 minut jsem byla oblečená, účesaná, vyčištěné zuby a zbalenou tašku :D!. Dopoledne jsme zašli s bráchou na zmrzku, vyfotili se (což byl důvod proč jsem tam jela, má to být dárek pro babičku), zašli do restaurace na oběd, pak spali :D:D, koupali se a večer jsem jela domů. No a dneska jsem uklízela celý abrák jak blázen a na večer už máme naplánovanou jen diskotéku :3 Konečně po dlouhém víc jak měsíícíí!!!!♥ Jinak chystám článek zase s jídlem, protože v poslední době mám zas nějak moc jídelních fotek :D a taky new in protože máme jít ještě nakupovat tak to dám všechno do jednoho článku :)
No a jak si užívate vy??? :)
Zatím pá :*
Tohle je fotka ze soboty, hrozný den....byla jsem totož v pátek u kamarádky na kafe a já fakt nevím co do toho dala, protože tohle se mi u kafi ještě nestalo, ale spala sem za celou noc jenom 40 minut.....celou noc mi šrotoval mozek jak
blázen :D a pak v 5 sem se na to vykašlala a šla na počítač napsat článek (který sem mimochodem během té noci celý vymyslela :D:D) Celý den to bylo okej a vydržela sem, ani se mi nechtělo nějak spat :D a pak sem zalehla v 11 a probudila se na druhý den ve 12 :D


Vyfotila jsem aspoň východ :3

Ostužinový bubble tea co chutnal jako tabák na vodárku!!!!!!!!! Nedělám si srandu mám svědky :D! / něco co sme nepochopily/ a tenhle ten chlapec :D vypadal jako Justin! :D

Nejlepší sukněé♥

Snídaně :3 Amoleta s bramborami, sýrem, okurkem a chlebem :33

Restaurace :3


Salát Ceasar ♥

Brácha :D:)♥


Nejmilovanější♥

Violet


50 faktů o mně

3. srpna 2013 v 10:17 | Violet
Ahojky :*
Takže dneska takový jiný článek, než na jaké jste ode mě zvyklí. Chci napsat nějakých pár faktů o mě:D. Doufám že vás to nebude vyloženě nudit a že si to někdo přečtete:D.

Without you i am crying, without you i am dying

1. srpna 2013 v 14:27 | Violet
Ahojky:)) zase jenom taky rychle. V neděli jsem sedla na kolo a jela za kamarádem na ten longboard a světe div se já už umím jet i rychle :D!!!!!! Hrozně, hrozně, hrozně moc mě to baví! :) Udělali sme i nějaké fotky konečně :P:). V pondělí jsme se jeli s Terkou koupat a největší sranda byla, že když sme dojeli Terez musela jet dom :D. Takže sem zavolala další kámošce, která měla tak trochu problém štěrkáč najít....:D Jelikož se nerada koupe tak sme byli ve vodě jenom jednou a zbytek prokecaly a propalovaly :D. Samozřejmě sem se spálila (y). Když jsme jely zpátky zavolaly jsme Terce, jestli už může jít ven a ona že jo, takže sme si zašli na jídlo k takové přístavní "hospodě" "restauraci" já fo teď nevím jak to nazvat :D:D no prostě sme si zašli na grilovaný hermelín a hranolky :3. Pak zase jenom kecali a pak už sme zůstaly jenom já s terkou takže sme šli dělat naši novou aktivitu a to že po 9. hodině se vypravíme na cyklostezku kde si lehneme a prostě kecáme, posloucháme písničky, čučíme na oblohu :D apod :D. V úterý jak pršelo tak sem ani nikdy nebyla. Dívala sem na filmy, spala, byla na notebooku, no prostě lazy day :). Včera jsem byla zase venku s Terez. Udělala sem nám (no první sem myslela že večeři ale nebylo tomu tak :D) zapečená plněná rajčata jumm:3, pak sme zašli do lidlu na rozveselovací vaffle s oříškovou pomazánkou a nakonec potkaly další partu lidí a byli s něma :). Společně sme pak zase šli an přístav kde sme si dali hranolky :D. (tohle mi dieta neodpustí :/) Dneska už mám anplánovaný jenom venek s kamarádkou se kterou sem nebyla venku snad půl roku :D a to sme kdysi bývaly venku furt :D:D. Jinak včera sme s mamkou zkoušely obejdnávat na ebay!! Mamka vyhrála v aukci boží boží božíííí náhrdelník a já si objednala sukni kterou už obdivuju mega dlouho! První sem na ni narážela na romwe a podobných stránkách kde stála hrozně moc a na ebay mě vyšla ke 400,- i s poštovným. Doufám že vše dorazí vpořádku :) Jsem z toho totiž hrozně nadšená :D zlepšilo mi to den :D!!♥
Zatím pá a užívejte prázdnin (né jak já :D) :**
Hermelín a hranolky :333♥

štěrkáč :))

:))

Zkoušela jsem péct brownies! :D No nepovedly se tak jak sem si představovala takže je budu zkoušet znovu. Krusta se mi totiž neudělala takže sem je potřela čokoládou a posypala kokosem a byla z toho normální buchta :D. Příště budu péct ve vyším pekáči :D.


Pozujemee :D

:))


Náplň: mozzarella+šunka+hermelín+trochu dužiny ♥ Byla to jenom taková rychlovka, už dlouho sem to chtěla zkusit :) Mimochodem mě teď vaření nějak chytlo a zkouším spoustu věcí, v co nejbližší době chci zkusit sushi !!:):3333♥♥


Violet

you can't take your eyes of me...

27. července 2013 v 14:46 | Violet
Ahojky, no takže jenom tak rychle stručně. V úterý jsem byla za kamarádem kterému došel longboard a konečně sem se na něm naučila!!! Miluju to a nemožu se dočkat až mi ho půjčí, slíbil mi to totiž a ještě víc se nemožu dočkat až končně budu mít svůj :O!!♥ To se bude jinak jezdit :3 No další den sem měla jít opět longovat jenomže bohužel to nějak nevyšlo kamarádovi nastaly nějaké problémy takže sme s kamarádkou zašli jenom na vodnici a cárali se po tom našem zapadákově, ve čtvrtek se pak mamka rozhodla zastavit se do ikei, takže jsem konečně dokoupila nezbytnosti a i nějaké zbytečnější věci do pokoji a jsem velmi spokojená. Dali jsem si tam i oběd :3 měla jsem grilovaný hermelín a k tomu jako dezert švédské trio nebo tak nějak se to jemnovalo :D. Potom jsem šla opět ven s kamarádkou, zašli jsem si na pizzu, potom sme si zašli ještě do lídlu na zmrzku a nakonec sme opět skončili u chození tam a zpět a válení se po tmě na cyklostezce :D. Někdo by si mohl myslet, že jsme byli i pod vlivem nějaké látky, ale nebylo tomu tak! :D Včera jsme sedli na kolo a zajeli sme si na štěrkáč. Najít si tam dobré místo nám chvilku trvalo protože to nejlepší, kde je houpačka do vody, bylo zabrané :( :D ale nakonec sme našli i tak fajn místo :) dneska jsme měli jít taky ale padlo to, takže sem se akorá opalovala na balkoně a možná večer půjdu zase na long :).

Áďa:))

Madrid :3 už se těším na pořádný fotky zatím lepší nemáám :/

Grilovaný hermelína švédské trio :33

Musela sem si ho vyfotit ♥_♥

:3

Ikea haul :D:3

z menších věcí sem si pořídila rámečky, vanilkou svíčku, usb lampičku, oblíbený ikea hrníček :D:3, zarážku na knížky

potom menší krabičky, velké papírové krabice, pořadače, takovou podložku/stojan (nevím jak to nazvat) pod notebook:D a koš :))

Hawai :3

třešňová kapsa z lídlu nejlepší (y)♥


chill :D♥

s terezkou :)♥

:)

Terkáá :D♥

Já :D:D

:PVioletforever hungry..

26. července 2013 v 1:12 | Violet
Ahojky :* Dneska jenom takový článeček o jídle, jsou tu hlavně jídla co sem jedla během diety :X :D pak už nějaké co sem jedla po dietě. Něco sem vařila sama něco zase mamka, toho co sem dělala já je máálo :D ale musím říct že mě v poslední době avření opravdu chytá a nacházím na youtube inspirace co chci vyzkoušet tak pak sem kdyžtak něco přidám zase :3

No takže tohle byl uplně první oběd doma co sem měla když sem dojela z nemocnice, byla to vlastně zjednodušenina toho co měli na oběd mamka, ti k tomu měli samozřejmě ještě takovou smetanovou omáčku se kterou je to vážně skvělý. Jinak teda brambory + brokolice + šunka + myslím že sem si tam dávala nějaký bílý jogurt nebo něco takového :P:D

Další dietní jídlo filé na vodě + neloupané brambory + nízkotučná rama :)

Opět dietní jídlo zapečená cuketa z nízkotučným sýrem a šunkou + brambory

Tohle byl jeden z takových prohřešků na svatbě, bylo to vlastně jediné co sem tam našla že by mi to tolik nemuselo uškodit krevety + těstovinový salát + bagetka

Další zjednodušenina tentokrát ale od babičky, která absolutně nevěděla, co mi má dát najíst :Dtěstoviny + zelenina :)

Další prohřešek tentokrát na oslavě sestřenčiných promocí byly to nějaký těstoviny se zeleninou ale bylo to dost okořeněné což jsem nemohla takže sem si klidně mohla dát i pizzu :D

No tak tohle nevpadá zrovna nejlíp ale nebylo to zase tak hrozné, zase je to dietní byl to vlastně poslední nejdietnější oběd, den před kontrolou mrkev + obrané kuře + bezvaječné těstoviny

Hledala sem na internetu nějaké dietnější a jednoduché jídlo a našla sem tam jenom klasicky teplý kuřecí salát, tak sem se dala do vaření :D hrozně mě to prostě bavilo už se těším až zas budu doma sama ráno a budu si moct vařit :3
kuřecí maso v kari + zelenina + opečený toustový chleba + dresing ♥

To sem si tak jela na nákupy a koupila se si v DM konečně burákové máslo...no musím íct že tak do tří dnů bylo pryč...s banánem a opečeným toustovým chlebem mi chutnalo nejvíc a nebo taky s jablkem :3 hned si pro něj zase musím zajet !!♥

Tohle je ještě taky z diety, taková lehčí večeře mozzarela ligt + rukola + rajče + bagetka

Violka objevila v ledničce listové těsto takže ho popadla vzala s ním i zakysanou smetanu, mražené ovoce a banán. Banán s ovocem rozmixovala a spolu se zakysanou smetanou udělala šátečky, které se jí sice mírně rozjeli ale i tak to bylo výborné, musím si pochválit :D♥


Violet
Random

21. července 2013 v 19:17 | Violet
Ahojky :))
Hned po svatbě měla sestřenka promoce, takže sme se jeli celá rodinka podívat :D. Potom sme šli ještě na oběd, kde bylo okolo mě samozřejmě samé jídla, které já nemožu! :D ŠAK PROČ NE JÁ TO PŘEŽIJU :D! Můj výber jídla byl hrozný, málem sem se rozbrečela jak sem nevěděla, co si mám dat :D! Nakonec jsem si dala nějaké těstoviny. To jak byly okořeněné sem si klidně mohla dat aj nějakou pizzu -_- :D, ale tak co už :D. No potom sem samozřejmě zase trčela doma a ve čtvrtek šla na kotrolu do nemocnice. Strašný den...vstávaly sme v 6 pak měly hodinu na nachystání a letěli jsme na autobus. Dojeli sme tam a čekali ještě tak přes půl hodiny. Pak mě sestřička zavolala na krev a to vám musím jako povědět...prostě jak se chodívá na lačno tak moje mamka si tak nějak "vymyslela" že prý nemám ani pit :D no takže já v autobuse na umřítí jak mi bylo blbě že se chcu napit a ona že néééé že nemožu že jenom malinko...no a zpátky k sestřičce..."napíchne mě" :D a říká "no čoveče mě to vůbec neteče...pila si něco???" "no moc ne" "no ale to si měla, mě tam teď nic neteče já ti to nechci pichat napodruhé ale nejde mi to tak budu muset"....takže děkuju maminko mám ještě teď krásnou modřinu:D!! No pak sme musely čekat víc jak dvě hodiny na výsledky. Takže sme se šli projít. No potom mě teda doktorka prohlédla a výsledky dopadly fajn, říkala že možu už všechno a dietu můžu taky zmírnit. No pak sme jeli do centra Zlína a zašli do Charley kde sem si koupila naprosto totálně nejbožejší náušnice, ktéré uplně miluju!!! Takové křížky a jsou vykamínkované. Miluju je :') No a ze Zlína sme jely do Otrokovic a tam sem si šla vyzvednout kreditku jenomže samozřejmě sme tam došli o polední pauze takže sme čekali půl hodiny než otevřeli. No a nakonec sme ještě čekali na autobus...dom sme došly uplně zničené a já si užila aspoň pořádný oběd :D! V pátek sem vyrazila na kolo do Hradiště. Udělala sem si samostatný nákup. Zašla sem do kiku kde sem nakoupila nějaké věci do školy, něco do giveaway :D a po druhé v životě sem si koupila burákové máslo a tentokrát mi chutnalo! A miluju ho a jde to vidět i na tom že už je pryč :D:D mám tam asi už jen tak půl centimetru z celé skleničky :D:D. Nazpátek sem jela s kamarádem a samozřejmě po třech týdnech vylezu ven a málem se zabiju :D. Taška mě vletěla do kola a jediné štěstí bylo že sem jela pomalu, protože i tak mě to kolo dost slušně vyhodilo nahoru ale nepřeletěla jsem....škodu utrpěly jenom svíčenky :( a krabička od silonek :D. Jinak nevím jak je to u vás ale tady v Napa je to jak po zombie apokalypse :D

Prázdniny:


tak nějak to mám já :D;) skoro všichni jsou někde pryč nebo nemaj čas :D:D(y) Jediná dobrá zpráva je že v úterý mě kámšo bude učit na longu :33

Outfit na promoce:))

Fotíme se :D

Oběd:))

:33Do new in sem uplně zapomněla dát tyhle dvoje plavky :33 Tygrované jsou z gatu a kytičkové jsou Etam :3♥

Jelikož moje sluchátka trpí z celé elektoniky nejvíc a jsou za to zbytečně vyhozené peníze pořád :D tak sem si koupila tyhle v kiku za 45,- a uplně bohatě mi stačí! Budu si je tam chodit asi kupovat častějc :D:) Navíc jsou uplně roztomilé :D!! ten kamínek tam prostě miluju ♥

♥♥Dneska jsem nedělala snad nic jiného :D♥♥ Miluju Victoria Secret♥

Nakonec moje nádherná modřina :D:D Foceno dneska ! :D Už se mi to trochu zlepšuje :D


Violet


wedding ♥

17. července 2013 v 15:36 | Violet
Ahojky :')
V sobotu jsem byla na svatbě sestřenčiné sestře :)). Brala si francouze, takže to byla taková francouzkočeská svatba :D a francouze jste poznali velmi snadno :D, buď měli iphone a nebo tancovali dokud to šlo :D. Maminka ženicha furt chodila za sestřenkou ať jde tancovat, tož chudina furt jenom "nonono" :D:D.. Nejkrásnější svatba na které jsem byla!! Bylo jich ale hodně málo no, co si jich pamatuju:D:D...na obřadu jsem nebyla, ale stačilo mě to odpoledne :'). Jídlo bylo naprostá bomba a výzdoba krásná! Měli udělaný takový "koutek", kde byly fondy, makronky, různé bombony, rolády, trubičky, buchty no já už ani nevím :D! Musela jsem prostě přerušit svoji dietu a nacpala sem se makronkama :D! awwww♥:3 nejlepší prostě :'). Nevěsta Nikolka byla krásná. Měla fakt nádherné šaty, které se neuvěřitelně třpytily. Co se týče večeře, no tam moje dieta musela trošku zase nabrat. Byly ta samé řízky atd takže jediné co sem si z tama vyhrabala byly krevety a těstovinový salát, ale bylo to výborné! Krevety jsem jedla poprvé v živote a hrozně mi chutnaly! No a nakonec sme pouštěli lampiony štěstí! :)♥ Jinak jako outfit jsem si vzala svoje peplum šaty z Charley k nim kabelku z h&m a své nádherné botky baťa :')

♥♥♥ Paradise


♥ i'm in love with you ♥


Nejlepší hrozny a jahody a posypané barevnýma kuličkama :')♥

Hrozně se mi líbily ty nádoby :D:D

čokoládové makronky na špilce :')♥

Mochito bar :D♥


Těstovinový sálát + krevety + rohlíček :') 2 porce sem měla :D:D♥

:')Tohle byl nádherný nápad! Každý kdo byl na svatbě otiskl prst do tiskátka buď růžového nebo stříbrného a udělal na stromě jakkdyby list a podepsal se ♥

Nejroztomilejší svíčky :')Sestřenčin rybí obal :D:D:D:DD

Nejlepší brčka :D:D!♥

Jedna záchodová :D:DSelena Gomez - Love Will Remember
♥♥♥♥
(miluju ten song poslouchám ho furt dokola!)

Violet :)

BYLI JSTE TEĎ TAKY NA NĚJAKÉ HEZKÉ AKCI? :))


NEW IN!

13. července 2013 v 15:17 | Violet
Ahojky :) Chci vám ukázat pár věcí kterýma jsem si za poslední týdny udělala aspoň malou radost :)

Na konec roku jsem potřebovala nutně kabelku a boty k šatům nakonec roku a měla sem prostě štěstí že sem u batě objevila tyhle totálně boží botky slevněné z 1000,- na 400,- :') no a kabelka s tou to bylo taky tak :D! objevila sem ju stejný den jako boty v H&M a byla zase slevněná myslím že z 600,- na 300,- :D ten den jsem měla prostě štěstí na slevy:')

Detaily :3 cvočky everywhere :D

Když jsem dojela domů z nemocnice, čekali na mě doma tyhe sandálky :') hrozně se mi líbí a na noze vypadají hezky :))♥
(jojo jsou trošku špinavější už :D:D:D)

Balea mě prostě nikdy nezklame! Miluju ty deodoranty jsou prostě úžasné a mají nehorázně sladké balení :D!♥ Tahle třešňová se jim prostě opět povedla! Nádherně voní a ten obal prostě awww:33 :D

Další úlovek z letních slev :') už dlouho sháním prostě kraťase co mi nebudou nikde odstávat a budu mít v nich docela ucházející zadek :D:D! a tyhle za 250,- sem v tom new yorkeru nechat nemohla proboha -_- :D!

Violet

i wanna live and your words can murder...

9. července 2013 v 21:30 | Violet
Ahojky :))
No takže dneska vám tak krátce povykládám, jak krásně mi začali prázdniny :D! No takže v pátek ráno, kdy mělo být vysvědčení, jsem šla na kotrolu k doktorce, protože sem měla angínu. Doktor mi sice řekl, že mám podezdření na mononuklozu, ale furt sem věřila, že ji mít nebudu. Takže sem si vzala do tašky šaty, že se pak někde rychle přesleču a šla jsem. Ptala sem se sestřičky jak dlouho mi budou trvat odběry, že bych chtěla ještě stihnout jít do školy na vysvědčení a ona že to bude tvrat chvilku, že to určitě stihnu. No jenomže jak mě uviděla doktorka a prohlédla mě, tak řekla že bych neměla nikam chodit, že bych to tam mohla roznést, protože to vypadá že tu mononuklozu fakt mám, takže mi udělali odběry, poslali dom a v 10 sem měla dojít na výsledky. Samozřejmě sem ju měla,takže sem došla dom, zabalila si a čekala na mamku. Na pokoji jsem naštěstí nebyla sama, měla jsem tam skvělou spolubydlící která sice byla trošku starší jak já, ale to nám nějak nevadilo, hodně sme pokecali, hráli hry, dívali se na filmy, prostě všechno aby nám to rychle uteklo :D. Můžu vám ale říct že nemocnice vás hodně naučí...třeba si vážit jídla co vám vaří doma a ve škole !!:D Hej to se nedalo fakt ne s jídlem, co mi tam dávali a s porcemi, co sem snědla sem dojela dom o 3 kila lehčí :D Jinak sem tam každý den byla sjetá práškama a dostávala pichanec do zadku :D! Návštěvy jsem měla jenom přes okno, protože to bylo infekční oddělní. :D Poslední dva dny jsem tam byla sama, tak se zamnou stavili naši, kamarád a kamarádka, tak mi to trochu uběhlo. Pak mi teda doktor říkal že dva týdny nemám nic dělat. Žádný sport, chození na slunce, koupaní, nic...prostě se jen válet doma, taky sem ještě dostala jaterní dietu! HNUS ale zhubnu :D:D ale chudák mamka vůbec neví ,co mi vařit na oběd :/ :D..Dojela sem dom, dala dohromady pokoj, mrkla na lhářky a letěla ven! Další dny jsem teda ale opravdu prozewlila. Zkoukla sem nějaké filmy, jako třeba Zelnou míli nebo Now is good oba dva skvělé filmy.....jinak dívala sem se i na spring breakers, ale tak hrozně mě nebavily, že sem se na ně jeden den nedodívala a včera sem se chtěla dodívat, ale usla jsem u toho :D. Je to hrozná kravina :/ čekala sem lepší, hrozně sem se na to těšila. No a dneska sem akorát jela s kamarádkou do Zlína. Koupila sem si krásné kraťásky a dárek pro bráchu :).

BUDU SE DIVIT JESTLI SI TOHLE NĚKDO PŘEČTE :D:D:D

Nejhorší večeře :X / postýlka :)) / návštěva :D / se ve městě ') / Adélka :D / kafé které mám u jaterní diety zakázané :D :D:D/ nejlepší snídaně ♥ / konečně domů! / první oběd doma :D(y)

Nemocniční :D

Nejlepší zmrzlina!! Můj prohřešek :/:(♥♥

Zelená míle♥

Jídlo co mě drží při životě :D♥

♥♥♥

Melooun :D♥

Jojo tam ten sloupeček můžu no :D:D


FOLLOW ME ON

taky se můžete podívat na můj VOTOČVOHOZ :))

Pokud by jste měli čas bylo by fajn kdyby ste nám hodili nějakou otázku :')

Violet

i just want to know you, know you, know you...

5. července 2013 v 9:10 | Violet
Ahojky lidičky :))
Tak nevím jak pro vás, ale pro mě začaly prázdniny až od včerejška. Ani si to nějak neuvědomuju. Byla sem totiž od vysvědčení zavřená na infekčním v nemocnici :D:). V pátek ráno si jdu na kontrolu s angínou a ještě sem říkala sestřičce jak to bude dlouho trvat že si chci jít pro výzo. No poslali mě na odběry a zjistili mi mononuklozu/líbací nemoc :D:D. Takže sem šla dom, sbalila se a čekala na mamku se strýcem aby mě odevezli. No ale tak o tom až v dalším článku to jenom pro přehled jen sem vám dneska chtěla ukázat nějaké fotky ještě před prázdninama a taky můj první videoblog:))

Snoop Lion ft. Miley Cyrus - Ashtrays and Heartbreaks


kill me pleaseeeee :((

19. června 2013 v 21:53 | Violet
Ahojky :))
Zase jenom rychle shrnu. Minulý týden sem si konečně našla šaty na vyřazko.....prostě tam na mě čekali. Světe div se našla sem je v jednom anglickém outletu, který naprosto zbožňuju. Mají tam úžasné věci za dobrou cenu, a proto se není čemu divit, že jsem ty nejlepší šaty, jaké jsem si přesně představovala, koupila za nějakých 5 stovek ! A protože mi jich bylo líto a byly stejně úžasné vzala sem si ještě jedny za 4 stovky....♥♥♥♥ K nim jsem si pak ještě pořídila náhrdelník za 150,- taky z tamá a ještě sem si tam koupila takové krásné krajkované tričko za 120,-....odcházela jsem naprosto spokojená :')
Taky sem začala hodně jezdit na kole s kamarádkou. Jednou v pátek sem jela s Elis a ještě s kamarádama a no chudina z toho vyšla s ibalginem na dobrou noc :D:D sorááááč :D....V neděli jsme se pak šli podívat na ideafatte, kteří u nás byli. Taková akce, kde se slezl místí a okolní spolek dredařů nebo skupiny elitních lidí jako jsou u nás třeba tzv. kotelníci :D:D:D:D Tento týden už jsou taky konečně uzavřené všechny známky!! Zhoršila jsem se jen v angličtině a fyzice:P, z kterých sem měla jedničky a teď mám dvojky, ale tak co :D.
Ty vedra se mě snaží zničit :X.....včéra konečně poprvé bazén :OOOO♥ Svatyně♥...Dneska sem zkoukla variéte, u konce sem pak usla a nakonec sem si šla nakoupit zásoby na zítra, kdy jedeme na výlet. Prosím 22km pěšky, ve 40°, do kopce :)))))))))) neberte to (y).....naštěstí tam kam jdeme je wifi a bazén :DD!!! Jediné snad pozitivní :D. Teď akorát čekám na titulky k lhářkám :X:X:XX ať už je tam dajíííííí :((:D Zatím pááá .**

Kolistický úbor :D:D / fotící se úbor :D /Áďa a jeho super bmx se kterým je rychlejšíí jak jáá :X / západ :') / já jedu na kole :D:D a super výhled z radniční věže :D!

 
 

Reklama

DOUFÁME ŽE PŘÍJDETE ZAS :)